Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

da, igračima je pažnju skrenuo pomoćni trener dok je šef stučnog štaba tiho jecao u pozadini. njegovo uplakano lice pomaljalo se na terenutke kroz oblak dima od tompusa, pa se pojedinim igračima učinilo da vide utvaru.

 

:lol:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije Kiza mogao da izvede neki posebno drugaciji sastav sinoc. Ok mogao je Jevtovic, umesto kapitena, ali ne verujem da bi to nesto mnogo promenilo, jer me doticni nije uverio da je dobar DMC. Kapiram da bi nas ciganji isto  ili slicno, busili na sredini gde su i odneli prevagu. Brazilac je povredjen, a bugarin nespreman za iole ozbiljniji fudbal a dodatno jos nije trenirao dve nedelje. Mogao je i Lukic umesto babovica naravno, ali to je cist SF, pa ga ne treba ni spominjati.  Kiza je kriv sto zato sto je klasican poslusnik, koji verovatno nije smeo ni da zaplace sto kaze ted kada su ga govnari iz uprave ostavili sa kraterima na najosetljivjim mestima u timu. Ne moze Kiza da objasni Cirkovicu, kako se izlazi u ofsajd zamku ili da ne sme da se povlaci i pusta protivnika da se namesti i sutira sa osamnaest metara. To se uci mnogo ranije. Ili da Babovica natera da pocne da igra odbranu sa 30 godina. I pored ocajne igre vecim delom meca imali smo za derbi neuobicajeno mnogo izglednih prilika, ali kad stevanovic neometan sutne na sever sa 6 metara po sredini gola, ili kad babumakar onako suntavo opali u situaciji 1 na 1, dodjemo do toga da je rezultat real. 

 

Sto se tice Pauna, ja bih voleo da ga vidim u Partizanu, ali u neko srecnije vreme. Zelim da verujem da je covek od autoriteta, i da ne bi pristao da bude maskota vucele i vazure a kod nas samo takvi dolaze u obzir. Tako da ce eventualni poziv prihvatiti samo ako je prilicno glup ili duguje bas dosta para na kamatu. 

Link to comment

Deluje malo cudno ali moje misljenje je da je Milinkovic najvise pogresio u tome sto nije izasao na teren u batadjorinskom modu i pokusao da resi mec counterpunching-om na Ilicevu imaginaciju i brzinu Zivkovica i Abubakara. Zvezdin napad je mnogo brzi od Partizanove odbrane a vezni red fizicki dominantniji tako da u nekoj otvorenoj igri i na mnogo prostora sa obe strane Zvezda ima odredjenu prednost. Uostalom, kroz tu rupu izmedju odbrane i veznog reda i pritisak na Partizanov manevar iz kojeg su dosle greske Zvezda je napravila sve tri situacije za golove koje je dala.

Edited by harper
Link to comment

Da smo se parkirali autobus isto bi prosli. Da bi defanzivna igra imala smisla, potrebni su odgovoran vezni red i pouzdana i uigrana odbrana. Partizan nema nista od toga. Pocevsi od prosecnog golmana linijasa, preko Vulicevica koji nije ni senka igraca od pre povrede, Balazica koji ima dobrih strana, skok igru, cvrstinu u duelu, ali takodje i ceste periode u kojima gubi koncentraciju...

Tu su jos nikadigrac Cirkovic i Lekovic koji je juce odigrao prvu utakmicu za klub. 

Link to comment

Da smo se parkirali autobus isto bi prosli. Da bi defanzivna igra imala smisla, potrebni su odgovoran vezni red i pouzdana i uigrana odbrana. Partizan nema nista od toga. Pocevsi od prosecnog golmana linijasa, preko Vulicevica koji nije ni senka igraca od pre povrede, Balazica koji ima dobrih strana, skok igru, cvrstinu u duelu, ali takodje i ceste periode u kojima gubi koncentraciju...

Tu su jos nikadigrac Cirkovic i Lekovic koji je juce odigrao prvu utakmicu za klub. 

 

Istina, ali igrali ste protiv Zvezde a ne neke narocito ozbiljne ekipe koja na malom prostoru moze da iskoristi sve mane odbrane. Mi se mucimo protiv jacih odbrana kroz celo prvenstvo, pravimo malo sansi a na centarsuteve smo uglavnom nemocni. Naravno, kod vas bi to znacilo i da se naprave neke rokade u timu, sa Babovicem i Ilicem ne moze nista da se drzi pozadi. S druge strane, povukli biste nasu odbranu u siri prostor a tu su Petkovic i Pavicevic kao dva direka da si zabio u teren.

Link to comment

Istina, ali igrali ste protiv Zvezde a ne neke narocito ozbiljne ekipe koja na malom prostoru moze da iskoristi sve mane odbrane. Mi se mucimo protiv jacih odbrana kroz celo prvenstvo, pravimo malo sansi a na centarsuteve smo uglavnom nemocni. Naravno, kod vas bi to znacilo i da se naprave neke rokade u timu, sa Babovicem i Ilicem ne moze nista da se drzi pozadi. S druge strane, povukli biste nasu odbranu u siri prostor a tu su Petkovic i Pavicevic kao dva direka da si zabio u teren.

 

e pa jebi ga harpere, igrali smo mi i protiv voše pa smo se slično proveli, pa protiv batea koji nas je isto samleo u sredini pa smo ispali. ne zna čovek da odigra protiv jačeg tima od novog pazara pa to ti je...treba mu neki varela da mu pokloni igrača manje, ili neki drugi protivnički igrač da mu petom namesti zicer za gol, inače ništa od pobede.

 

to što mora da mu igra babović je njegov problem što je pristao. kao i što je ćutao kada su se dovodili igrači u prelaznom roku i pravio se da je sve u redu dok mu je organizator studentskih žurki izigravao skauta. mi nemamo sredinu, imamo jednog dedu, jednog tatinog sina, jednog zelenog momka i jednog kojeg su večito gurali na pogrešnu poziciju. obećava se tokom celog prelaznog roka neko kvazi rešenje u sredini - markinjos, pa kada nije došao svi ćute i prave se ludi.

 

em je loš trener, em poslušnik, dokazao se i previše, mora da leti.

Link to comment

Naravno ako dodje Paunović imaće 100% odrešene ruke da lansira Babovića iz tima, to je odluka koju donosi isključivo trener pa je eto Kizara kriv što je na to pristao a mogao je lagano i da ne pristane... Na kom marsu vi ljudi živite?

Link to comment

Naravno da nece. I zato se nadam da nece dolaziti. Kiza je pristao na sve sto su mu rekli ne samo na babovica, i uvek ce pristajati on je taj lik, dovoljno je da se pogleda gde je kalio zanat,  kod  terze, kate ban bana...

Link to comment

pa sigurno nije majmun (barem se nadam, deluje da nije) kao ovaj kiza pa da ga dozvoljava da ga jaše ko kako hoće. siguran sam i ja da neće doći ako mu daju neki takav jadan nalog (babović) kao uslov.

 

nego, niko da odgovori na moje već ranije postavljeno pitanje: koliko nas je zadužio čika milija da mora njegov sinčić da igra? 100k? više? učinilo mi se da twisted ima informaciju...ili ne?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I sta sad? U cetvrtak opet klasika, umesto gledanje az-partizan navijaci ce vikati uprava napolje, igraci iovako smoreni i ubijeni u pojam kizinim smesnim taktikama igrace pod pritiskom moranja pozitivnog rezultata...bice veselo u cetvrtak.

Deja vu..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Гробари покренули петицију за смену тренера Милинковића - потписа нула

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/24643/grobari-pokrenuli-peticiju-za-smenu-trenera-milinkovica-potpisa-nula

 

Вазура: Не мења се тренер после једног пораза, чак иако је то дерби

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/24631/vazura-ne-menja-se-trener-posle-jednog-poraza-cak-iako-je-to-derbi

 

Poraze od Pazara i Vojvodine ne priznaje.

Edited by katamaran
Link to comment

Kako njega shvatiti ozbiljno?

 

 

Milos-Vazura-Partizan.gif

 

Очекујемо да подигне екипу већ са утакмицу са АЗ Алкмаром - казао је генерални директор Партизана Милош Вазура.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...