Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

kakav jevtović, kakvi bakrači. lik nema pojma. 

 

da ali je bukvalno jedini zadnji vezni koga imamo

 

nije mogao biti gori od babovića na toj poziciji u prvom poluvremenu, ma ja ne bih bio gori

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakav jevtović, kakvi bakrači. lik nema pojma.

On nam je jedini zadnji vezni. Drugog nemamo. On makar zna da igra na tom mestu i skolovan je za to.Nije neki igrac ali sigurno nebismo bili tako suplji u sredini da je igrao. Ne garantuje ni on pobedu ali makar da se iscupa 1-1, to bi moglo sigurno.

Mada je tu bilo jos mnogo kardinlnih gresaka trenera, abu kao centarfor, igranje babovica i ilica, itd..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pricate o Ziletovoj losoj igri, a u namestanju gola i dve 100% sanse za Abua je bio direktan ucesnik, pogotovo u onoj kontri posle Zvezdinog prekida. Interesantno je kako su preskocili Babovica kod druge sanse za Abua, Zile do Bozinova, Bozinov za Abua, cim je Baba lopta zaobisla sve je proteklo brzo i ubojito.

Link to comment

Pa ubojito baš i nije bilo jer nije bilo gola. A i da ga je bilo, nekako sumnjam da se sa igračem manje u svakoj utakmici može daleko dogurati. Toliko fore protivnicima ni Barsa ne bi mogla da priušti.

Link to comment

?

zvezda je zasluženo dobila i bila bolja. trenutno ima bolju, uigraniju ekipu gde se zna ko šta radi i kako igra i koliko može.

 

kod nas je rasulo preuzrokovano pre svega neznanjem uprave da vodi klub, videli smo kako je to izgledalo poslednjeg dana prelaznog roka. ti ljudi poput vazure, popovića i vučelića se apsolutno ne razumeju u fudbal, barem to je jasno.

 

oni su članovi sns-a. postavljeni su od strane te političke organizacije u klub. oni ne znaju da vode klub, obični su poslušnici i poenta je da se od evrope i transfera uzme što više para i odnese u partiju a klub i rezultati su nebitni. nema ovde nikakvog "primanja saučešća".

 

Docim u nasoj upravi sede sve sami nezavisni intelektualci, mudri i posteni pregaoci™ koji niti jedu niti piju, samo o interesu Zvezde misle.

Link to comment

Pa to je tajna naseg uspeha - uprava nam podnela ostavke i sad nemamo upravu naspram njihovih lopova i rezultat je ocigledan :)

 

:D e da cujem jednom i dobar fazon na ovom topicu a sa druge strane brda :)

 

Nema sta da se prica, jos u prvom poluvremenu se videlo da su bolje igrali i da ako im ne udje voda u usi zbog izjednacenje da ce privesti kraju mec.

 

Drugi gol je zaista lep ali generalno je uputio sut vise iz ocaja nego li sto je gadjao pod precku, tako da je po mom ukusa ipak prvi gol Huga da ne kazem lepsi, ali svakako igrackiji mada mi nije najjasnije sto li je Zivko izletao tada. Treci gol je morao da skine golman.

 

Sad u Holandiju po nasu standardnu porciju na evro gostovanjima...

Link to comment

:D e da cujem jednom i dobar fazon na ovom topicu a sa druge strane brda :)

 

Nema sta da se prica, jos u prvom poluvremenu se videlo da su bolje igrali i da ako im ne udje voda u usi zbog izjednacenje da ce privesti kraju mec.

 

Drugi gol je zaista lep ali generalno je uputio sut vise iz ocaja nego li sto je gadjao pod precku, tako da je po mom ukusa ipak prvi gol Huga da ne kazem lepsi, ali svakako igrackiji mada mi nije najjasnije sto li je Zivko izletao tada. Treci gol je morao da skine golman.

 

Sad u Holandiju po nasu standardnu porciju na evro gostovanjima...

Živković nije imao šanse kod trećeg gola, Ćirković em što je trčao paralelno sa Kataijem em se pri šutu odmakao. Praktično zicer.

As I said, ne znam gde su to ljudi videli da će oni rutinski da privedu kraju. Igrali su bolje prvih 25 minuta, mada smo i mi imali dve prilike do tada, potom smo do kraja poluvremena mi sve vreme napadali. U drugom poluvremenu smo odmah imali šansu Stevanovića, potom kiks Ilića, par minuta kasnije kiks Ćirkovića i to je bilo to.Realno gledano, oni su samo jednom "ušli u kazneni" (i dali gol iz toga), mi nismo koristili čiste 1-1, ali to je fudbal, zaslužili su da dobiju jer su imali odličnog Vieiru i koristili svoje prilike.

Link to comment

krenulo je licitiranje oko smene gospodina Kize, prvi na spisku je naravno Paunovic Veljko, neka se pripreme Mateus Lotar i neimenovani stranac!

 

ne bih voleo da Paunović bude samo još jedan na listi dobrih ljudi koje smo potrošili uzalud i šutnuli kao pseto. inače bi bio odlično rešenje.

 

Oglasio se popovic, uprava daje punu podrsku treneru. Divno.

 

da je Đurić predsednik ovo bi značilo da je trener smenjen i da se čeka novi. videćemo šta ova izjava znači u interpretaciji svinjarevoj. i da li će podrška da stoji i kada krenu evro porazi i posrtanje demoralisanog tima u jsl.

Link to comment

jedino što može da ih spreči da ga šutnu odmah jeste činjenica da su ga oni doveli i reklamirali kao najboljeg trenera u Srbiji.

 

inače, Nikolić je oteran posle dva ili tri remija, a ovaj lik je uspeo da "organizuje" najgori početak sezone u prethodnih nekoliko decenija. ostaće mu upisana i titula Marka Nikolića.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...