Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Каже Тед да смо очај. :cry:  Мада нас не гледа.

 

nisam to rekao, što možeš lako utvrditi ako pročitaš šta sam napisao. biti skromnog kvaliteta i biti očajan nije isto. dobro, ti možda misliš da ste uspeli da sastavite vrhunsku ekipu.....ok, svako ima pravo na mišljenje.

 

 

 

oni su članovi sns-a. postavljeni su od strane te političke organizacije u klub. oni ne znaju da vode klub, obični su poslušnici i poenta je da se od evrope i transfera uzme što više para i odnese u partiju a klub i rezultati su nebitni. nema ovde nikakvog "primanja saučešća".

 

priča o sns je prenaduvana. da, očigledno je da postoje veze izmedju uprave i te stranke, baš kao što postoje veze izmedju uprave bilo čega u Srbiji i te stranke. isto ovo možeš da napišeš i za neki muzej, školu, biblioteku, javno preduzeće, državni organ, bilo kakav organizacioni oblik u kome država postavlja ili ima direktan uticaj na postavljanje rukovodstva. na kraju krajeva, ukoliko se pogleda uprava komšija komotno bi se moglo zaključiti da je sns protiv komšija taman koliko protiv nas, ako ne i više.

 

izvoditi zaključak da je Partizan ovde posebno tagretiran je nategnutno do maksimuma. ja ne verujem da je vrh države sprečio da dovedemo zadnjeg veznog ili levog beka, niti je izdao nalog da Babović mora na teren.

 

mi trenutno igramo 50% ispod nekog maksimuma. zašto je tako treba pitati trenera. i još važnije, šta namerava da učini tim povodom. ja se bojim da on nema ni autoriteta ni hrabrosti da uradi ono što treba. kao što rekoh, poješće ga ambicija koja ga je navela da prihvati ono za šta nije sposoban. 

Edited by Ted
Link to comment

Ako u sledecie 2 nedelje pobedite sve 3 utakmice u JSL, a Zvezda odigra nereseno ili izgubi, eto vas ispred nas i posle cete drugu pesmu pevati.

 

Kapiram da vam je golman busan, odbrana krater, Babovic "glavni" igrac, Sale ima 200 godina, Zivkovic mislima u inostranstvu, tuta ima 10 kila vise...ali cim udjete u seriju pobeda, ima opet da budu Bajern ili Barsa...

 

Opustite se malo, bili ste gori, izgubili ste zasluzeno, razvalili smo vas presingom, jurcali ste umesto da umrtvite igru i pukli. Jaka stvar, prestiz da, ali ako se gleda sira slika to je samo jedan poraz.

 

U maju se svode racuni :D

Link to comment

Naravno sanse da ne kiksnete u sledece 2 nedelje u JSL su jednake da nas dobijete u Derbiju, ali dobro.

 

Samopouzdanje vam je ocajno, trener veze nema da postavi taktiku, igraci ce uskoro poceti medjusobno da se optuzuju za neuspehe (vidi izjavu Andreje Zivkovica)...

 

A sve sto je trebalo da uradi je da stavi pravog DM umesto Ilica i da njega ubaci poslednji 15 minuta i igra bi bila potpuno drugacija.

 

Da igra bez klasicnog DM u situaciji kad se igra derbi... Kiza vam je presao na nesto jace od vinjaka, definitivno.

Link to comment

kizina postavka utakmice je bilo nešto zbog čega sam otvorio pivo na početku utakmice i ostavio ga tako do poluvremena, nisam mogao da verujem šta je uradio. skapirao je kiza da je potrebna prevaga na sredini terena, ali se zajebao kad je mislio da ovi igrači mogu da igraju bilo koju poziciju! trebao je svaki igrač na svoju i da im da neke smislene tri akcije koje treba da sprovedu u delo i vozdra.

 

ovako praktično smo odigrali bez zadnjeg veznog što je rezultiralo da je mučena odbrana ostavljena na čistinu sama, gde je neznanje pojedinaca iz odbrane kulminiralo u vidu vulkana sa 3 primljena gola. da se razumemo, vulićević je ODLIČAN igrač, ali juče je bio bulja jer su ga protivnici zaobilazili ko ruski bombarder norvešku juče. na sredini RASPAD kako sam i napisao juče, iako je sale ilić legenda partizana, on više nema razloga da ulazi u igru. pojeli su ga juče ko ciganče slinu. o baboviću je sve rečeno i tu nam je rupa u timu. kako sam napisao pre neki dan, milija toliko drži upravuu šaci, da jedino privatizacija može da reši ovaj problem.

 

brašanac koji nam je dosad bio jedan od najboljih, nije se video jer nije igrao na svom mestu više napred. živković isto, sam udvojen, utrojen pokušava da predribla nekog igrača i čim završi nema kome da dobaci i izgubi loptu. jbg.

 

babumakar NIJE centarfor, on je u tandemu sa božinovim dva puta korisniji , kao krilo, kao spodoba, duh koji se pojavljuje iz ormara, bilo šta, ali NIJE sidraš.

 

stevanović je odigrao alal mu kurac, ali dok se on uveže sa nekim krštenim igračem koji će ga izbacivati u kontre, mislim da će proći još vode ispod mosta.

 

božinov je morao da igra od početka.- tako bi babumakar mogao da buši sa svih strana i živković bi imao igrača manje na leđima.

 

o golmanu sam sve rekao još kad je prodat lukač - MAMU VAM ..... !!!

 

trebao je jevtović od prvog minuta da bi odbrana mogla da radi svoj posao rasterećenije i efikasnije.

 

trebalo je dakle: živkoRupa, leković, ćirković, balažic, vulićević, jevtović, brašanac, stevanović, živković, božinov, babumakar

 

bilo bi tako i šanse za nekih 1:1

 

sad ćete reći da u ovih 11 nema ko da organizuje napad, ali come on, budite realni, sa 2 organizatora smo izgubili 3:1. ne može gore od toga. dao bih živkoviću i brašancu dirigentske palice, pa kom opanci tom i džeri

Link to comment

Naravno sanse da ne kiksnete u sledece 2 nedelje u JSL su jednake da nas dobijete u Derbiju, ali dobro.

 

Samopouzdanje vam je ocajno, trener veze nema da postavi taktiku, igraci ce uskoro poceti medjusobno da se optuzuju za neuspehe (vidi izjavu Andreje Zivkovica)...

 

A sve sto je trebalo da uradi je da stavi pravog DM umesto Ilica i da njega ubaci poslednji 15 minuta i igra bi bila potpuno drugacija.

 

Da igra bez klasicnog DM u situaciji kad se igra derbi... Kiza vam je presao na nesto jace od vinjaka, definitivno.

Sve tacno.

 

Jedan od najvecih problema zasto je tako je i presing. Jednostavo bez presinga to ne moze u modernom fudbalu. Vi ste tu bili daleko bolji. Pogotovo bate a u malo manjoj meri i vi ste nas razbili u presingu, pritisku na loptu. Tu babovic neznalica i vremesni ilic nis imali sta da traze i to je rezultiralo tuznom slikom da se legenda nervira,pravi prekrsaje, psuje. Da je igrao jevtovic sigurno bi drugacije bilo.

Moram da priznam da mi je drago sto ce kiza ostati bez trenerskog mesta i zbog forsiranja babovica. Da buduci trener zna sta ne sme da radi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

kizina postavka utakmice je bilo nešto zbog čega sam otvorio pivo na početku utakmice i ostavio ga tako do poluvremena, nisam mogao da verujem šta je uradio. skapirao je kiza da je potrebna prevaga na sredini terena, ali se zajebao kad je mislio da ovi igrači mogu da igraju bilo koju poziciju! trebao je svaki igrač na svoju i da im da neke smislene tri akcije koje treba da sprovedu u delo i vozdra.

 

ovako praktično smo odigrali bez zadnjeg veznog što je rezultiralo da je mučena odbrana ostavljena na čistinu sama, gde je neznanje pojedinaca iz odbrane kulminiralo u vidu vulkana sa 3 primljena gola. da se razumemo, vulićević je ODLIČAN igrač, ali juče je bio bulja jer su ga protivnici zaobilazili ko ruski bombarder norvešku juče. na sredini RASPAD kako sam i napisao juče, iako je sale ilić legenda partizana, on više nema razloga da ulazi u igru. pojeli su ga juče ko ciganče slinu. o baboviću je sve rečeno i tu nam je rupa u timu. kako sam napisao pre neki dan, milija toliko drži upravuu šaci, da jedino privatizacija može da reši ovaj problem.

 

brašanac koji nam je dosad bio jedan od najboljih, nije se video jer nije igrao na svom mestu više napred. živković isto, sam udvojen, utrojen pokušava da predribla nekog igrača i čim završi nema kome da dobaci i izgubi loptu. jbg.

 

babumakar NIJE centarfor, on je u tandemu sa božinovim dva puta korisniji , kao krilo, kao spodoba, duh koji se pojavljuje iz ormara, bilo šta, ali NIJE sidraš.

 

stevanović je odigrao alal mu kurac, ali dok se on uveže sa nekim krštenim igračem koji će ga izbacivati u kontre, mislim da će proći još vode ispod mosta.

 

božinov je morao da igra od početka.- tako bi babumakar mogao da buši sa svih strana i živković bi imao igrača manje na leđima.

 

o golmanu sam sve rekao još kad je prodat lukač - MAMU VAM ..... !!!

 

trebao je jevtović od prvog minuta da bi odbrana mogla da radi svoj posao rasterećenije i efikasnije.

 

trebalo je dakle: živkoRupa, leković, ćirković, balažic, vulićević, jevtović, brašanac, stevanović, živković, božinov, babumakar

 

bilo bi tako i šanse za nekih 1:1

 

sad ćete reći da u ovih 11 nema ko da organizuje napad, ali come on, budite realni, sa 2 organizatora smo izgubili 3:1. ne može gore od toga. dao bih živkoviću i brašancu dirigentske palice, pa kom opanci tom i džeri

Sve tacno.

Link to comment

Ovaj tim koji je postavio twisted je jedino logican i dobio bi zvezdu.

A milinkovic je izveo 11-oricu da izgube utakmicu.tesko da je samo vinjak u pitanju

 

grešiš bradilko dragi- ne bi nas dobili ni sa jednim timom koji bi mučeni Kizara izveo.Bolji smo,mnogo.

Link to comment

grešiš bradilko dragi- ne bi nas dobili ni sa jednim timom koji bi mučeni Kizara izveo.Bolji smo,mnogo.

u redu.nije za ovaj topik.

Bolje da sam ja navukao one moje letece simod stealth tehnologije..

Edited by bradilko
Link to comment

Ovaj tim koji je postavio twisted je jedino logican i dobio bi zvezdu.

A milinkovic je izveo 11-oricu da izgube utakmicu.tesko da je samo vinjak u pitanju

Da, da. Sede tako Aca, Slaviša i Andreja...

 

Poslao tapatalk

Link to comment

kakav jevtović, kakvi bakrači. lik nema pojma.

Da, zanimljiva je ta ubedjenost kolega grobara da sa njim na DMCu stvari funkcionišu ne znam koliko bolje. Partizan ovu sezonu igra bez zadnjeg veznog i sa Babovićem ispred tog koga nema. I onda se neko čudi rezultatima.

Link to comment

Nemam vremena da čitam šta ste pisali ali ja se ne sećam da je u skorije vreme neki trener ispao ovakav diletant kao Kiza sinoć. Ono što je on uradio sinoć graniči se sa potpunim ludilom. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...