Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Nisam niti gledao utakmicu, samo zadnjih petnaest minuta, ali po ovom sto vidim na snimkama kod drugog i treceg gola zadnjeg veznog je igrao Sasa Ilic. Brasancu ne pakovati.

 

Igrali smo bez zadnjeg veznog, sto je uz onakvu odbranu ravno samoubistvu. Babovic je poceo nesto povucenije, a kapiten blizu Abua. Kad su nas tako postavljene pregazili, majstor Kiza im je obrnuo mesta. Tad smo nesto i odigrali, ali je Sale prodao loptu za onu bombu Vijere.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dok je Bozovic trazio iskljucivo da mu uprava dovodi igrace koje on trazi, nama su politicari i biznismeni skautirali i pazarili igrace. Partizan moze da spasi jedino da blentavi Dzigi odigra vanserijsku sezonu, a svi znamo kakav mu je mentalni sklop.

Link to comment

A videcete kako ce nam se obiti o glavu ovakav nacin funkcionisanja kluba ako ne budemo sampioni pa krenemo u kvalifikacije za LE od drugog kola nespremni, sa rasprodatim timom. Ova uprava nije htela da ulozi ni dinar za LS koja je bila na tacni, a tek za LE sto nece ulagati ima da se krstimo kada budemo videli amatere koje ce dovoditi preko menadzerskih veza. Koliko je ovo ozbiljan klub dovoljno govori sto bek (Petrovic) koji je igrao cele kvalifikacije za LS vise nema mesta ni u protokolu za domacu ligu. Naravno da to zasluzuje s obzirom koliko nesretno izgleda na terenu al to jasno govori kuda plovi ovaj klub.

Link to comment

Bodovi ce se prepoloviti posle drugog kruga, pa je ovih 5 u stvari 2 ili 3 boda prednosti. 

 

da, kad bi se bodovi prepolovili za nekoliko dana. ali neće. btw, ako se nekome nada ili strategija zasnivana na računanju na propolovljene bodove, onda mu iskreno želim da ispuši big time....pa makar to bio i Partizan.

 

nije neka mudrost konstatovati da imamo skroman tim. ali imaju ga i komšije. sto znači da nije u tome problem.

 

u čemu je problem, pa to je ovde prežvakano 7000 puta i besmisleno je vrteti istu ploču svaki put.

 

Kizin nejveći problem jeste u tome što je prihvatio posao koji nije za njega. poželjno je da čovek zna koje su mu granice ali ponekad, čak i kada zna, osmeli se da zađe tamo gde realno nema šanse. al to je već njegov problem, njegovi dani su odbrojani.

 

od utakmice sa Steauom u Beogradu mi igramo sve lošije a od tada je prošli prilično vremena. skroman igrački kadar, zgusnut raspored, govnarska uprava, Kiza to ne može da hendla ni u vlažnim snovima. u ovakvim okolnostima nešto može da postigne samo trener koji je spreman da radi u konstantnoj atmosferi vanrednog stanja, koji je pomalo džukac kao i oni koji mu komanduju ali koji je i spreman da se pokači sa njima i svestan da može da bude torpedovan svakog trenutka.

 

ništa od navedenog Kiza ne može, pa da je na kokainu 24/7. nije taj tip. skromnog smo kvaliteta, pa na to igramo još 50% ispod maksimuma. otuda i najlošiji start prvenstva u ne znam ni ja koliko godina. tri poraza u osam kola, ja ne znam kad je to bilo. a daleko od toga da je ovo najgori tim u istoriji niti je najjače prvenstvo u istoriji.

Link to comment

A taman sam se zapitao da li je izostanak Tedovog oglašavanja posle utakmice bad omen ili jednostavno znak da je prihvatio neminovno i zakleo se na vernost Vučelićevom tompusu.

Link to comment

"Mislim da je sve prestalo kod drugog gola Zvezde, evrogola. Ono što smo hteli, mnogo smo promašili, a velike utakmice to ne trpe. Nije nam pošlo za rukom i nogom, a Zvezdi nažalost jeste", rekao je Milinković novinarima posle utakmice.

Partizan je kao gost izgubio od Zvezde sa 3:1 u devetom prvenstvenom kolu, čime je "večiti" rival uz utakmicu više ima osam bodova više. 

Milinković je kazao da je njegova ekipa mnogo promašivala, a posebno je istakao šansu Alena Stevanovića u prvom i Abubakara Umarua u drugom. 

"Igrači Zvezde su pokazali ogromnu želju, dobili su više duela u prvom poluvremenu. Kada smo se vratili u egal, došao je drugi gol Zvezde", kazao je Milinković

 

 

Glavu gore Kizo, eto šanse već protiv radničkog da izgubiš još 3 boda...a pre toga da te malo opali AZ..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Novi Pazar

Vojvodina

Crvena Zvezda

 

svi nam smestiše po 3 komada...veselo.

 

Rekapitulacije Kize kao trenera: u njegovom prvom večitom derbiju se kukavički zabunkerisao na 0:0 iako je imao bolju ekipu. Zatim u kupu lagano izgubio od čukaričkog u finalu. Uspeo je da osvoji titulu jer su se komšije raspale.

 

Novo prvenstvo - i već skupio 3 poraza u 9 kola. Trenutno zaostajemo 8 bodova za zvezdom, sa utakmicom manje protiv rada. Ja ovo ne pamtim zadnjih 10-ak godina ovako loš start. Prelazni rok odrađen katastrofalno - delovalo je kao da se trener ništa nije pitao već ova SNS uprava rešila da se oproba u dovođenju igrača, mada je bila poznata samo po političkom i privrednom prodavanju magle i krađama.

 

Evropa: dila gori, nedorastao protivnik, lako je eliminasan. Steaua - veliko ime, ali klub sa totalno raštimovanom ekipom koji smo dobili na njihove kardinalne greške. bate borisov - spustio nas na zemlju i pokazao svu našu nemoć.

 

U medjuvremenu smo gledali zvezdu protiv kairata i tešili se kako smo bolji od njih. oni raspustili tu ekipu, protiv nas promenili 8-9 igrača, doveli solidne fudbalere gde se zna ko gde igra i kizi očitali lekciju.

 

Uprva neće da leti, jedino ako vučić ode a to je teško... ali zato ovu poslušnu upotrebljenu trenersku krpu možemo valjda da sklonimo...da ne bude veće štete nego što je do sada.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Upravo tako, i jesmo za smejanje. Toliko losih poteza u zadnjih par meseci da se svodi na logican zakljucak da se to radi sa namerom. Instaliras poslusnike neznalice da same odrade posao.

 

Da, to je svakako logican zakljucak, Za navijaca Partizana, kluba koji vec godinama nije izgubio utakmicu a da nije bila neka politicka, tajkunska, stranacka ili ne znam kakva sve ne ujdurma. Jos te lozi ovaj Firmas a ti se primio kao saucesce.

Link to comment

Da, to je svakako logican zakljucak, Za navijaca Partizana, kluba koji vec godinama nije izgubio utakmicu a da nije bila neka politicka, tajkunska, stranacka ili ne znam kakva sve ne ujdurma. Jos te lozi ovaj Firmas a ti se primio kao saucesce.

?

zvezda je zasluženo dobila i bila bolja. trenutno ima bolju, uigraniju ekipu gde se zna ko šta radi i kako igra i koliko može.

 

kod nas je rasulo preuzrokovano pre svega neznanjem uprave da vodi klub, videli smo kako je to izgledalo poslednjeg dana prelaznog roka. ti ljudi poput vazure, popovića i vučelića se apsolutno ne razumeju u fudbal, barem to je jasno.

 

oni su članovi sns-a. postavljeni su od strane te političke organizacije u klub. oni ne znaju da vode klub, obični su poslušnici i poenta je da se od evrope i transfera uzme što više para i odnese u partiju a klub i rezultati su nebitni. nema ovde nikakvog "primanja saučešća".

Link to comment

koliko izlučevina od strane tzv navijača, po ekipi koja je eliminisala moćnu steauu, i bila nikad bliže napadačkim šampionskim ekipama partizana iz osamdesetih. jadno. ova ekipa zaslužuje mnogo bolje simpatizere.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...