Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Simocicu, mnogo mi se svidja kako si to uklopio. Super ekipa :)

Ali ako uspemo da zadrzimo zivkovica, plus da dodje markinjos, a imamo tu u sredini jos saleta kapitena i ninkovica, to bi bilo super.

ako te svinjar bude pitao ikada za mišljenje, a ti me se seti.

 

ako živković ode, tu ćemo na žalost gledati medžika. ja bi pre medžika svakako probao sa grbićem u vezi™ a šaponjiću onda tražio mesto u špicu. čak i omraženi brašanac bi mi bio pre medžika.

 

ako ne dodje markinjos meni bi vezni red bili živković-ninković-grbić, a napad abu-bojinov-šaponjić

mada više volim postavku sa 4 vezna, mislim da nam više trenutno priliči jer nisam optimista što se tiče izvršavanja odbrambenih zadataka od strane abubakara i bojinova.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemojte ljudi zajebavati, stavili ste 6 ofanzivnih igraca.

svi u napad jedan je hase

 

kad smo u posedu naravno da smo ofanzivni, a kada smo u defanzivi tu bi svakako svoju ulogu imali i abubakar i grbić

Link to comment

jebali vas četnici, dabogda se isprevrtali 10 puta. ta zvezda u grbu je ono na čemu je nastao jedini klub koji se voli.

 

A nisu nas Nemanjici osnovali??? :ohmy:

Partizan-serbia-1052234_400_319.jpg

:P

Link to comment

Pa ako ce vec da ode onda bolje da ode pre, tesko da u ovom trenutku moze da pomogne nesto u kvalifikacijama. 

Ovakav sastav kao sto je gore mislim da nema sanse da bude cak ni u nasoj ligi, naprimali bi smo se golova u evropi. Moraju tu makar jos Brasanac ili Jevtovic ako ne dodje neki zadnji vezni.

Link to comment
              lukač(živković)

vulićević   balažic   ilic   fabricio

   brasanac   jevtovic   ninkovic

     zivkovic  oumarou  bojinov

Edited by reginald
Link to comment

Jebte koji hype...

Bas imam dobar osecaj za Markinjosa, javlja mi se ljudi javlja mi se!!! (okrecem prsten na ruci dok ovo sve ''vracam'')

Link to comment

Pobeda 1-0 protiv nejakog Rudara iz Velenja, prvenac Bozinova iz penala.

 

Partizan: Živković Živko, Vulićević, Petrović Nemanja, Ilić Branko, Ostojić, Jevtović, Brašanac, Trujić, Babović, Ninković, Božinov. Od 59′: Kljajić, Bandalovski, Bogosavac, Ilić Branko, Petrović Ivan, Ćirković, Lukić, Marinković, Ilić Saša, Grbić, Kojić. Trener: Zoran Milinković

 

Link to comment

 

              lukač(živković)
vulićević   balažic   ilic   fabricio
   brasanac   jevtovic   ninkovic
     zivkovic  oumarou  bojinov

 

 

Abu ce igrati levo, a Bozinov u sredini, bar je tako nesto za Abua pomenuo Milinkovic. Takodje, nema leba da Babovic ne bude u 11, dok ce Ilic verovatno da dobije sansu u drugom delu... Takodje prilicno sam siguran da ce Zivkovic biti prvi golman...

Link to comment

Abu ce igrati levo, a Bozinov u sredini, bar je tako nesto za Abua pomenuo Milinkovic. Takodje, nema leba da Babovic ne bude u 11, dok ce Ilic verovatno da dobije sansu u drugom delu... Takodje prilicno sam siguran da ce Zivkovic biti prvi golman...

babović, ninković, brašanac, su najverovatnije veznjaci samo su naši vlažni snovi da ne gledamo medžika u prvih 11. živković je pre lukača mada meni lično lukač uliva za trunku više poverenja. sreća da ima još vremena da se sve to skocka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...