Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Mislim da ste vi komsije napravili gresku sto niste odigrali zaostalu tekmu sa Radom da uzmete 3 boda, probate pojacanja i odigrate dobru trening utakmicu pred derbi. Osim toga skinete jednu utakmicu sa ionako gustog rasporeda(za nase uslove).

Voleo bih da vas pobedimo 3:1 a da taj jedini gol date iz penala :)

 

Ja bih voleo da pobedimo 4:0, čisto da se zna ko u srpskoj ligi kosi a ko vodu nosi.. :)

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Najbolje bi bilo da se igra fudbal za razliku od nekoliko mrtvih utakmica u poslednjih 5-6 godina. Cuvene Saletove "cekalice" i ona Robijeva Kadu u 93 su jedni od najgorih derbija u istoriji.

Link to comment

samo onaj poslednji derbi je bio grozan (0:0) ovo ostalo je bilo nekako podnošljivo...jedva..

 

Ne zajebavaj. Onaj derbi pre par godina kad smo vas dobili slucajnim golom i koji sam gledao kod Filipenka sa Beowlom i Arslanagicem (deset bodova za pretrpljeni dusevni bol :lolol: ) je nesto najodvratnije sto sam gledao u zivotu kad je fudbal u pitanju. Doslo je dotle da nam je usred utakmice Filip drzao neka predavanja o Nemcima ili tako nekako. Derbije obicno ne gledam ali sam ovaj zakacio zbog druzenja, sumnjam da ce mi se to uskoro ponovo desiti.

Edited by harper
Link to comment

Ne zajebavaj. Onaj derbi pre par godina kad smo vas dobili slucajnim golom i koji sam gledao kod Filipenka sa Beowlom i Arslanagicem (deset bodova za pretrpljeni dusevni bol :lolol: ) je nesto najodvratnije sto sam gledao u zivotu kad je fudbal u pitanju. Doslo je dotle da nam je usred utakmice Filip drzao neka predavanja o Nemcima ili tako nekako. Derbije obicno ne gledam ali sam ovaj zakacio zbog druzenja, sumnjam da ce mi se to uskoro ponovo desiti.

 

 

klasika :lolol:

Link to comment

Sutra ce se znati da li makedonski stoper koji je igrao u holandiji, damcevski (22), ostaje u partizanu. S obzirom na stanje sto se tice i kvaliteta i brojnosti, a bogami i cestih povreda u toj liniji tima (fabrisio) moje licno misljenje je da ce ostati. Mada se sa ovima nikad ne zna.

Inace fabrisio sigurno ne igra u subotu, nije se oporavio od povrede misica.

Link to comment

ovaj je po transfermarktu odigrao 48 tekmi za poslednjih 4 i po godine, dakle, otprilike 10 godisnje. poserem se na naseg sportskog direktora, ko god da je.

Ajde molim te iscupaj mi podatak koliko je tekmi odigrao fabrisio. Mora da su tu negde :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...