Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ovog puta imaju kakav-takav razlog za optimizam. Nakon Kairata dovukli su još 8317 pojačanja pa je prosta matematika dovela do toga da se u tom silnom tovaru nađe i poneki fudbaler. Naravno tim im je i dalje pun kilostera i slabih karika ali ništa od toga ne može da se meri sa rupama koje će njima ostaviti naš tandem Babović-Petrović. Mi dolazimo sa odbranom kojoj su dva relativno tvrda tolotima glatko zalilala 6 golova, i praktično bez zadnjeg veznog. Ko je od Pazara primio tri gola od Zvezde će primiti barem jedan. Znači, jedino da se nadamo da je i njihova odbrana dovoljno loša da im se umulja jedna frljoka za časni remi.

 

Oni ako umeju da iz kornera nabace dobru loptu na peterac završili su posao i uzeli tri boda.

 

Kakav sad Petrović, menjali smo Petrovića, igraće Leković.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

zvezda je tradicionalno uvek minimum blagi favorit na derbiju, i tačno je blagi favorit za vikend. u boljoj su formi, tim im je bolji nego na početku prvenstva i definitivno imaju vetar u leđa od sudija, tako da očekujem da uzimamo maks 1 bod, to ako bude sreće.

Link to comment

Kakvi izgovori 3 dana ranije. Sta cete reci u subotu? Mrze vas panduri pa vas zato pretresaju kad ulazite na Jug?

 

Citiracu sam sebe i time zavrsavam diskusiju i bespotrebnu mogucu svadju :D

 

 



 

 

 

Sve u svemu bice zanimljivo, ako ne bude rata na tribinama, mozda bude i solidnog fudbala, za nase uslove.

Edited by Milosh76
Link to comment

Kakav sad Petrović, menjali smo Petrovića, igraće Leković.

 

To ćemo tek da vidimo da li će igrati tj. debitovati Leković ili Subić. Ne verujem dok ne vidim. Pa sve i da bude tako opet ne vidim način da se gol sačuva, jedna će da uđe sigurno. To znači da i mi moramo da umuljamo makar jedan a od Babovića u veznom redu ni dobri bog ne može da nas sačuva.

Link to comment

Fabrisio se povredio na treningu, ne zna se da li će igrati. Šteta što nije Ivanić došao, mogao bi da ga zameni na ovoj gorućoj poziciji.

Edited by theanswer
Link to comment

 

Kakvi izgovori 3 dana ranije. Sta cete reci u subotu? Mrze vas panduri pa  vam  vas zato pretresaju igrace kad ulaze na Jug u svlacionicu? 

 

Citiracu sam sebe i time zavrsavam diskusiju i bespotrebnu mogucu svadju :D

 

 

 

 

Link to comment

Nevolje tek predstoje...

 

Partizan ima zgusnut raspored u narednim danima. U subotu ga očekuje derbi sa Crvenom zvezdom, pet dana kasnije (17. septembra) startuje u Ligi Evrope (AZ Alkmar), a potom u 10. kolu Superlige (19. i 20. septembar) igra protiv niškog Radničkog. Zatim bi trebalo da igra taj odloženi meč sa Radom (23. septembar).

Dakle, u 10 dana Partizan treba da odigra 4 utakmice!

Link to comment

Nevolje tek predstoje...

 

Partizan ima zgusnut raspored u narednim danima. U subotu ga očekuje derbi sa Crvenom zvezdom, pet dana kasnije (17. septembra) startuje u Ligi Evrope (AZ Alkmar), a potom u 10. kolu Superlige (19. i 20. septembar) igra protiv niškog Radničkog. Zatim bi trebalo da igra taj odloženi meč sa Radom (23. septembar).

 

Dakle, u 10 dana Partizan treba da odigra 4 utakmice!

 

Sta se ti sekiras,prvu igramo protiv vas, tu cemo da budemo odmorni. U drugoj nismo konkurentni, za trecu bi svasta rekao ali mi se neda da se macujem sa zilotima, a Rad cemo da regulisemo pozajmicom Luke.

Link to comment

medžik dominira u bulevaru, o m/ž odnosima

:Hail:

 

e

jbt. svaka mu je ko od zan pol sartr-a

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Mislim da ste vi komsije napravili gresku sto niste odigrali zaostalu tekmu sa Radom da uzmete 3 boda, probate pojacanja i odigrate dobru trening utakmicu pred derbi. Osim toga skinete jednu utakmicu sa ionako gustog rasporeda(za nase uslove).

Voleo bih da vas pobedimo 3:1 a da taj jedini gol date iz penala :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...