Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Raznim ...... ce biti cudno da je u to vreme partizan bio nas najpoznatiji klub u evropi i da je pozivan na tadasnje najjace evropske turnire,prijateljske meceve i sl.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

apropo tute. jab voleo da ga vidim u derbiju, ne verujem da će biti dijara™, al da će unisiti pometnju u i onako pometenu odbranu to da, a time i više prostora abubakaru i živkari.

namazan je bugarin.

 

Garbu je više nego dobar za tololivade i toloodbrane. I dalje mislim da će biti prvi strelac lige ako bude igrao i ako se ne bude više povređivao.

Link to comment

Garbu je više nego dobar za tololivade i toloodbrane. I dalje mislim da će biti prvi strelac lige ako bude igrao i ako se ne bude više povređivao.

Ja mislim da nece biti standardan u prvih 11 Partizana. 

 

Sto ne znaci da nece dati jedno 2 komada stamenoj Zvezdinoj odbrani.

Link to comment

Ja mislim da nece biti standardan u prvih 11 Partizana. 

 

Sto ne znaci da nece dati jedno 2 komada stamenoj Zvezdinoj odbrani.

 

Boldovano: Mislis uopste ili samo na derbiju protiv zvezde? Bas me interesuje sta komsije misle o njemu jer ne navijaju za partizan, ja vise ne znam sta da mislim o njemu. Vidi se da zna fudbala ali nikako da to primeni...mada je skoro sigurno 50% njegovog "necinjenja" do onog kretena babovica sto mu ne salje lopte.

 

Voleo bih da vidim kako bi igrao da su iza njega Lukic i Brasanac, a ne Babovic ali taj film cu tesko gledati..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mislim generalno, da nece biti standardan u Partizanu. To sam mislio na pocetku sezone i iznenadio me jer je poceo dobro, makar sto se postignutih golova tice. 

Jednostavno mislim da nije dovoljno ozbiljan, nema radne navike, a ni talenat nikad nije pretocio u kvalitet. Najbolju sezonu u karijeri imao je prije 11 godina, od tad mahom ide silaznom putanjom. Ipak, ima dovoljno talenta da moze da jednim potezom rjesava utakmice, i ako mu se igra moze da pravi odlicne stvari. Jedino sto ne mislim da ce ikad vise biti dovoljno konzistentan da bi se moglo reci da je veliki igrac [na nivou ove lige, za nesto vise je odavno kasno]

Link to comment

Tuta je vas Ailton. Nekada veliko ime a sada samo senka. Zapusten fudbaler u svakom smislu.

Otprilike i moj dojam al ne volim da baksuziram pred derbi :)

 

Ocekujem ga da pocne i da bude medju gorima na terenu.

Link to comment

tuta ima 29, ailton je imao 33 kad je došao u czv, tuta je u četiri kola dao četiri gola, ailton je četiri gola dao tokom cele "karijere" u zvezdi. po zvučnosti imena su tu negde, ako bude igrao manje-više konstantno božinov će dobrano prestići ailtona po učinku

Link to comment

Ailton je biobprvi strelac bundeslige iz najjacih dana, bozinov je imao jednu dobru sezonu u italiji. Realno je ailton bio znacajno vece ime. Ali njegov ucinak je vec sada slabijibod tutinog iako ro bas i nije merilo jer je ailton dosao samo kao ime i nije pokazao nista, jer je godinu dve ranije zavrsiobsa ozbiljnim fudbalom.

 

Bozinov u derbiju je tempirana bomba. Moze da eksplodira a moze i da bude najgori na terenu. Mi imamo neuigranu odbranu koja zna da ispadbe sro njemu moze samo da odfovara. Ipak, mislim da je glavni okrsaj na sredini. Ko tu odnese prevagu odnece i pobedu...

Link to comment

tuta ima 29, ailton je imao 33 kad je došao u czv, tuta je u četiri kola dao četiri gola, ailton je četiri gola dao tokom cele "karijere" u zvezdi. po zvučnosti imena su tu negde, ako bude igrao manje-više konstantno božinov će dobrano prestići ailtona po učinku

Naveo sam njegov primer kao jer su slicni po imenima, bar po karijeri pre dolaska u Srbiju. I mislim da ce obojica ostati upamceni po slicnim partijama. Dok su recimo stranci sa manjim imenima odigrali sto puta bolje, Kastiljo, Evandro, Moreira, Diara.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...