Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobio bi on poziv odavno samo je problem u tome što bi se istog momenta jedno 7-8 najiskusnijih reprezentativaca zahvalilo na pozivu i otišlo da bere cveće.

 

Da, znam da se niko od njih ne buni kada im u tim dolazi Ramadanijeva roba na vagone ali to ne znači da će da istrpe baš svako moguće poniženje.

Edited by beowl
Link to comment

Dobio bi on poziv odavno samo je problem u tome što bi se istog momenta jedno 7-8 najiskusnijih reprezentativaca zahvalilo na pozivu i otišlo da bere cveće.

 

Da, znam da se niko od njih ne buni kada im u tim dolazi Ramadanijeva roba na vagone ali to ne znači da će da istrpe baš svako moguće poniženje.

 

Dobice ga cim nas pozovu na neki Kirin kup.

Link to comment

pričam pre neki dan sa mojim™ ciganima o derbiju, prate ljudi fudbal, gledaju zvezdu. kaže jedan da se najviše plaši abubakara(razumljivo zbog nanetih trauma), saleta ilića i medžika :blink:

 

"možete da imate 11 andrija živkovića u timu, samo da nema ove trojice"

 

i dalje ga ne razumem

:mellow:

Link to comment

Jedan od boljih derbija iz 80ih (kad ono nismo igrali s komisnicom dogovorene remije 0:0, 1:1...)

72. derbi, 3:2, dva gola vecnog Mancea. Pijani Vladanko je samo +!

 

jebote, u odnosu na danas, ovo nije druga planeta, ovo je drugi univerzum

Link to comment

pričam pre neki dan sa mojim™ ciganima o derbiju, prate ljudi fudbal, gledaju zvezdu. kaže jedan da se najviše plaši abubakara(razumljivo zbog nanetih trauma), saleta ilića i medžika :blink:

 

"možete da imate 11 andrija živkovića u timu, samo da nema ove trojice"

 

i dalje ga ne razumem

:mellow:

 

pa ne gledaju ljudi partizan, a znaju da babinjo tu i tamo ubode neki gol. pri tome, nisu svesni koliku štetu pravi

Link to comment

pa ne gledaju ljudi partizan, a znaju da babinjo tu i tamo ubode neki gol. pri tome, nisu svesni koliku štetu pravi

 

Uze mi rec iz usta. Kontaju Andriju ce da udvoje, ima da sagori ko njihovi klinci na derbijima, a od Baobovica su videli da izvodi slobodnjake.

Link to comment

pričam pre neki dan sa mojim™ ciganima o derbiju, prate ljudi fudbal, gledaju zvezdu. kaže jedan da se najviše plaši abubakara(razumljivo zbog nanetih trauma), saleta ilića i medžika :blink:

 

"možete da imate 11 andrija živkovića u timu, samo da nema ove trojice"

 

i dalje ga ne razumem

:mellow:

 

Link to comment

Ako se ne varam, on je imao najbolju šansu i komotno je mogao da reši poslednji derbi na Marakani.

Btw, ne ponovila se takva utakmica po svakom osnovu.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Branko Ilic:  Nemam ništa protiv ljudi u klubu, ali moram da ponovim da nisam otišao na pravi način. Ipak, to je fudbal i tako je kako je. Pročitao sam kada sam otišao da mi je klub izašao u susret, jer sam hteo da idem. Istina je da sam hteo, ali jedini razlog je bio taj što nisam bio u planovima kod trenera. Logično je da igrač koji igra za reprezentaciju i ima u sezoni najviše utakmica za klub želi da igra. Samo to sam želeo da promenim.

Link to comment

Jedan od boljih derbija iz 80ih (kad ono nismo igrali s komisnicom dogovorene remije 0:0, 1:1...)

72. derbi, 3:2, dva gola vecnog Mancea. Pijani Vladanko je samo +!

 

 

Što ti je nepravda, jebote. Od svega što je matori Dika branio, baš ovo ostane na YT.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...