Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Markinjosa cekamo ko godoa, bojim se da od te price nema nista. Nego, Kiza bunker, najavio da ce da igra 4-3-3 formaciju, da vidimo i to cudo. Verovatno sa tri zadnja vezna... 

Link to comment

Potvrdjen taj Markinjos? A bice da je ovo sa prosirenjem stranaca gotova stvar cim smo se i mi i komsije razmahali.

 

Ko bi rekao da je potrebno samo da se pojavi jedan Cukaricki pa da oba blizanca odrese kese...

Link to comment

Potvrdjen taj Markinjos? A bice da je ovo sa prosirenjem stranaca gotova stvar cim smo se i mi i komsije razmahali.

 

Ko bi rekao da je potrebno samo da se pojavi jedan Cukaricki pa da oba blizanca odrese kese...

 

nema to veze sa čukaričkim ni u tragovima. zvezda ima prilično veliki pritisak za rezultatima i činjenice da imamo sada isto titula. što se nas tiče, bez pojačanja nema nikakve kinte od evrope, ovo je više napad na LE.

Link to comment

Docekasmo godoa :)

 

Dok ga ne vidim sa dresom i cujem kako je pocastvovan sto dolazi u najveci klub u Srbiji a i sire,  za koji od malena navija, nista. 

Link to comment

Dok ga ne vidim sa dresom i cujem kako je pocastvovan sto dolazi u najveci klub u Srbiji a i sire,  za koji od malena navija, nista.

 

Ma sta u srbiji, q palac, u univerzumu bre!!! :lol:

Link to comment

Markinjosa cekamo ko godoa, bojim se da od te price nema nista. Nego, Kiza bunker, najavio da ce da igra 4-3-3 formaciju, da vidimo i to cudo. Verovatno sa tri zadnja vezna...

 

Da, procitah i ja to. A kako bi to izgledalo? Ajd neka neko sastavi taj 4-4-3 ali da ubaci markinjosa :)

 

Takodje milinkovic kaze da ne jurimo beka, kaze tu su mladi lavovi (petrovic i bogosavac), bandalovski, a kaze da ce tu i fabrisia da proba, ako treba.

 

@twisted

A sta da kazu veliki cetnici zvezdasi? Velika crvena petokraka jechi na grbu samo tako :)

Link to comment

lukač(živković)-vulićević-balažic-dornelas-bandalovski-a. živković-markinjos-ninković-abubakar-bojinov-grbić

 

andrija može napred umesto grbić pere, a u vezu™ medžik(ilić kapiten), naravno mesto treba naći i za šaponju. možda čak i pre grbića zbog neke buduće prodaje.

ja nekako pre verujem da će ta toliko željena 4-3-3 u realnosti biti 4-5-1

:)

 

edit

naravno sve ovo pod uslovom da markonjos dodje, a abubakaru se završe papiri™

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

jebali vas četnici, dabogda se isprevrtali 10 puta. ta zvezda u grbu je ono na čemu je nastao jedini klub koji se voli.

Link to comment

Simocicu, mnogo mi se svidja kako si to uklopio. Super ekipa :)

Ali ako uspemo da zadrzimo zivkovica, plus da dodje markinjos, a imamo tu u sredini jos saleta kapitena i ninkovica, to bi bilo super.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...