Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Jel' nam ovaj Cermelj novi prospekt (od onakvog oca)? Slabije pratim te mladje kategorije, jedino sam zapamtio da mi je par ljudi koji prate pominjalo da je veliki talenat.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedan od boljih derbija iz 80ih (kad ono nismo igrali s komisnicom dogovorene remije 0:0, 1:1...)

72. derbi, 3:2, dva gola vecnog Mancea. Pijani Vladanko je samo +!

 

 

Pada mi u oči Zvezdin prvi gol. Dva dodavanja glavom unazad, tačno na nogu saigračima. Ovi danas to nisu u stanju da urade nogom unapred.

 

I treći gol Partizana, prijem i onda iz okreta savršen pas za Manceta™. Danas naravno Babović uzima tu loptu, pa stoji sa njom sekund ili dva, pa proba neku varku telom, pa kad to ne prođe onda proba dribling iz mesta, boli ga uvo što se za to vreme neko uzalud otvara na krilu, protivnik mu lagano uzima loptu, on pada, gleda u sudiju, vidi da nema leba, jedva se nekako pridigne i polagano odšeta nazad do centra dok protivnik otvara polukontru.

 

To su te sićušne razlike.

Link to comment

da li je iko prošao partizanov gom jabbar?

 

Zadnji je prosao Frimpong.

 

EDIT: sad videh da je njemu pozajmica trajala jedno metar dana ali ipak nije prosao.

 

Moguce da sam ga pomesao sa onim drugim crncem sto je igrao odbranu i dosao iz Francuske. Mislim da je i taj prosao probu ali se nije naigrao.

Edited by *edited by mod
Link to comment

 

Trener češkog fudbalskog prvoligaša Banjika iz Ostrave Radomir Koritar počeo je da kažnjava igrače zbog loših rezultata tima teškim radom, prenela je agencija Rojters.

 

Igrači su dužni da svakog jutra u 6.45 dođu u fudbalsku trening bazu “naoružani” motikama, grabuljama, kosama, pilama i ostalim alatkama, kako bi poboljšali izgled centra.

 

 

 

3463894--fanousci-baniku-pracuji-na-baza

 

banik-ostravali-futbolculara-gorulmemis-

 

 

Edited by levi
Link to comment

Babovic vec sada odredjuje kada ce igrati sasa ilic a kada on, a navijaci cute..

 

Salje busom saleta ilica i drugi tim u novi pazar, dok se on odmara pred evropske izazove.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Babovic vec sada odredjuje kada ce igrati sasa ilic a kada on, a navijaci cute..

 

Salje busom saleta ilica i drugi tim u novi pazar, dok se on odmara pred evropske izazove.

 

Nije da branim Babovica, ali istini za volju Sale i nema snage da odigra vise od jednog poluvremena kvalitetno.

 

Druga prica je to sto se niko ne dovodi da ne bi zauzeo mesto Babovicu.

Link to comment

Nije da branim Babovica, ali istini za volju Sale i nema snage da odigra vise od jednog poluvremena kvalitetno.

 

Druga prica je to sto se niko ne dovodi da ne bi zauzeo mesto Babovicu.

Ima ko ce da igra umesto babovica, nije da nema. Tu je mladi lukic, ako ne moze sasa ilic ceo mec.

Babovic je apsolutno nepotreban i nebitan u bilo kakvoj rotaciji. Pored sase ilica i lukica izgleda kao rekreativac koji se vratio sa pecanja, tako da mu nista i niko ne moze pomoci. :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...