Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

A ko je ovaj šatro agent što tvituje o šatro reprezentativcima Italije? Wtf is Marko Radović?

Trener. Pise i za Sporstke.net. Dosta dugo ga pratim na tviteru, cesto daje informacije o transferima koje su uglavnom tacne. Odlicno poznaje fudbal, pogotovo italijanski.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vucela nasao krivca za manjak pojacanja i visak drvoreda

 

Imam isti onaj utisak koji deli javnost, da iza svega stoji Crvena zvezda. To je moj utisak, međutim, nemam dokaze. Ništa opipljivo. Znam samo da smo osujećeni u nameri da realizjemo pomenuta dva transfera. Čini mi se da smo sprečeni, evidentno je“, kaže Vučelić za MOZZART Sport.

Tema je zrela za pretres kod Vucicevica u emisiji "Teska rec". Bolesnik sps-ovski.

Link to comment

dosadno danas na topiću. daj da se neko skine go, unesite malo živosti

Nadji nam zadnjeg veznog da posaljemo vazuri predlog..sto jeftiniji a da je solidan makar kao jevtovic, i za nijansu iskusniji..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Jel si kupio karte za Holandiju, jos danas ti je popust, pozuri!

 

 

jok ja imam onaj wizz club paket, meni je to kudikamo jeftinije. a i plus, mislim da je dovoljno 2 nedelje pred let bukirati :)

Link to comment

jok ja imam onaj wizz club paket, meni je to kudikamo jeftinije. a i plus, mislim da je dovoljno 2 nedelje pred let bukirati :)

Bukiraj ti to malo ranije jer nećeš biti jedini kome se Wizz dojmi kao dobra opcija za to gostovanje.

Link to comment

dobro de, kad beše igramo sa az alkmar...novembar? ma ljudi, opušteno, cene još nisu počele padaju

 

  • Београд (‏BEG) → Ајндховен (‏EIN) W6 4071  21.11.2015 12:20 - 14:451 Одрасла особаPlus fare11.025,00 din1 × Цена лета10.075,00 din1 × Административна такса950,00 din

Укупно уRSD11.025,00 din

Edited by twisted
Link to comment

jok ja imam onaj wizz club paket, meni je to kudikamo jeftinije. a i plus, mislim da je dovoljno 2 nedelje pred let bukirati :)

Ako platis danas imas dodatnih 20%!

Napisao sam vam ovde, dok ste pricali o transferima i Rnicu

Link to comment

Ako platis danas imas dodatnih 20%!

Napisao sam vam ovde, dok ste pricali o transferima i Rnicu

 

 

ja sam krajem februara putovao za 50€ a sad nema ispod 10000din

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...