Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li postoji neki covek, koji se razume u fudbal i koji je blizak upravi, da predlozi ovog i slicne free agente?

Pa potrebno je samo malko truda, malkice ukljuciti mozak i odreagovati. Visetruko ce se isplatiti, potrebna nam je stabilnost u zadnjoj liniji. Dobili smo valjda nesto sa ovim bekovima, ali jos mali napor za zadnjeg veznog...

 

Ne. Tj, mozda postoji ali bi na svaki njegov predlog neko iz uprave odgovorio sa "a kako cu ja tu da se ugradim".

Ovi sada sto nam vode klub su pandani onima sto su vodili FK/KK CZ i sto su doveli klubove do bankrota. Paraziti koji su se uglavili dok klub ne crkne, ako i propadne bas ih briga, oni se ugradili, ako ih sutra oteraju i dovedu nove, takodje ih bas briga, oni su se ugradili, ne zanima njih ni sport ni fudbal ni Partizan.

A price koje spinuju kod svojih drugara u Ruznalu i Mocartu su smehotres, cisto da zamazu glupim ljudima oci i da izgleda kao da nesto rade.

Link to comment

Hotsport pise da je neki Petrovic raskinuo ugovor. Onaj napljuvani levi bek?

 

 

jok, neki Ivan.  tačno pre godinu dana

 

Manje od nedelju dana ostalo je do početka još jedne sezone Jelen Superlige, a u redove crno - belih stiglo je drugo pojačanje ovog leta. Mladi „vezista“ kragujevačkog Radničkog Ivan Petrović potpisao je četvrogodišnji ugovor za Partizan i zadužio dres sa brojem 28.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ivan petrovic, dosao iz radnickog kragujevac. Kada ukucate njegovo ime +partizan izadje vam neka smesna fotka gde izgleda kao neki slucajni prolaznik, posetioc, sa sve torbom okacenom dijagonalno preko ramena. :D

Link to comment

Vucela nasao krivca za manjak pojacanja i visak drvoreda

 

Imam isti onaj utisak koji deli javnost, da iza svega stoji Crvena zvezda. To je moj utisak, međutim, nemam dokaze. Ništa opipljivo. Znam samo da smo osujećeni u nameri da realizjemo pomenuta dva transfera. Čini mi se da smo sprečeni, evidentno je“, kaže Vučelić za MOZZART Sport.

Link to comment

Pa kod vas na topiću se ljudi hvale kako su huligani stopirali transfer Zdjelara.

 

Vucela nasao krivca za manjak pojacanja i visak drvoreda

 

Imam isti onaj utisak koji deli javnost, da iza svega stoji Crvena zvezda. To je moj utisak, međutim, nemam dokaze. Ništa opipljivo. Znam samo da smo osujećeni u nameri da realizjemo pomenuta dva transfera. Čini mi se da smo sprečeni, evidentno je“, kaže Vučelić za MOZZART Sport.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...