Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako ponude dobre pare, trebalo bi prodati Saponjica na zimu, ali ne verujem da ce i njega da traze.

 

:blink:

 

a zašto ? zato što će od tih velikih para moći da se kupe drugi dobri igrači :howyesno: ?

 

zar nije bolje da Šaponjić ostane još 3-5 godina u Partizanu i izraste u vrhunskog igrača, trpa Bate u kvalifikacijama i slično ?

Link to comment

Jeste, ali Partizan ne funkcionise tako vec deceniju. Prodaju sve cim stigne prva ponuda.

 

jasno mi je to, ali ne razumem zašto neki random navijač na forumu to podržava

Link to comment

Ne svidja mi se kako igra, za godinu koliko bi jos najvise ostao verovatno, tesko da moze nesto da uradi cak i na vaznijim utakmicama u JSL.

Nije talenat i igrac kao sto su bili Jovetic, Mitrovic, Ljajic, Markovic, Jojic, sada Zivkovic. Svaka mu cast sto daje golove iz tih odbitaka, ali na utakmicama sa malo jacim protivnicima se ne vidi, kao kad je usao protiv Steaue tamo. On za godinu dana tesko da ce nesto mnogo fizicki ojacati. Kad bi ostao 3-5 godina kao sto si ti napisao i ja bih bio za to, ali ovi ce ga prodati na leto sigurno, ako ne sad na zimu.

 

Hvala Bogu vise Petrovic nece igrati levog beka, valjda ce jedan od 2 nova da valja bar, mogao bi onda i Fabricio da bude sigurniji malo. 

Edited by El Patron
Link to comment

jbg, momak je pre mesec dana napunio 18 godina... da - u proseku je los nije konstantan, ali nekoliko golova koje je dao, te karakter (sportska drskost) koju pokazuje u duelu s mnogo jacim i starijim od sebe, su zasad vise nego dovoljni. mali moze da izraste u izuzetnog igraca, sve sto mu treba je samo vreme - i mislim da bi vec na kraju ove sezone, ako dobije sansu, vec videli rezultate.

Link to comment

iz Rada su nam u poslednje vreme došli Kojić, Luka, S.Markovic, Brana Ilić , Jovančić .. :(

 

Sunce ti jebem medju tim pobrojanim se jedino debeli Brana Ilic isplatio. I ajde Kojara dao ciganima onaj gol.

Link to comment
Da li postoji neki covek, koji se razume u fudbal i koji je blizak upravi, da predlozi ovog i slicne free agente?

Pa potrebno je samo malko truda, malkice ukljuciti mozak i odreagovati. Visetruko ce se isplatiti, potrebna nam je stabilnost u zadnjoj liniji. Dobili smo valjda nesto sa ovim bekovima, ali jos mali napor za zadnjeg veznog...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...