Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

kad već spominješ njih, neka mi neko kaže ko je insistirao da se ta dva lika uopšte dovedu u partizan? nikolić?

Kao Stojicev proxy najverovatnije

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

kad već spominješ njih, neka mi neko kaže ko je insistirao da se ta dva lika uopšte dovedu u partizan? nikolić?

kojaru je doveo valjda krstaja, on mu bio najteži za čuvanje u jsl-u. bila tako neka priča.

a za lukaru ne zaem, uvalio ga ranko dok smo se voleli

Link to comment

kojaru je doveo valjda krstaja, on mu bio najteži za čuvanje u jsl-u. bila tako neka priča.

 

Drugi igrac je u pitanju. Taj je bio jos veci fail od Koje.

 

Isto iz Rada al sam 100% siguran da nije Kojic nego neko pre

Edited by katamaran
Link to comment

 

"...Drugi fudbaler koji će tokom utorka zadužiti dres Partizana je Nemanja Mihajlović. Reč je o krilnom vezisti Rada, čije ime od početka leta titra na usnama Zorana Milinkovića i rukovodilaca Partizana i za koga je svojevremeno Sent Etjen nudio 1.200.000 evra. Građevinari su odbili i Francuze, isprva i crno-bele,

Kako da ne,cuj odbili ponudu Sent Etjena, ispada ovako da u Srbiji para ima koliko hoces pa eto moze im se da odbiju

Link to comment

E da, zaboravio sam da je 2015 :)

 

Nego, kazu na Vosinom forumu da se covek javio na FB. Odjebao partizan i sve to.

Klub hoce. Menadzer hoce. Drzavni vrh hoce.

Comi nece.

 

Da li ce izdrzati jos koji minut?

 

vau kak je hrabar. kao Stjepan Filipović

Link to comment

:isuse:

ovaj mi izvetreo, njega smo zavaljali u neku koreju a da nije zaigrao za nas?

 

Igro nesto malo, bio dosta jadan, na neku prevaru ga tapnuli u koreju na polusezoni.

Link to comment

kojaru je doveo valjda krstaja, on mu bio najteži za čuvanje u jsl-u. bila tako neka priča.

a za lukaru ne zaem, uvalio ga ranko dok smo se voleli

 To je bio Jovančić, još jedan vitki jablan iz Radovog rasadnika.

Link to comment

Igro nesto malo, bio dosta jadan, na neku prevaru ga tapnuli u koreju na polusezoni.

Menadzer Fahrija Sekularac ako se dobro secam. Taj u Koreji moze sve da zavalja. Ko Ranko u Turskoj il Falji u Olimpijakosu

 

www.mozzartsport.com/vesti/menadzerski-rat-u-partizanu-sekularac-ramadani-i-damjanac-vode-klub-a-ne-uric/44240

 

Šekularac već dugi niz godina važi čoveka sa uticajem u klubovima sa Dalekog Istoka, pa je tamo odveo preko 20 srpskih igrača, među njima i Ognjena Koromana, BorkaVeselinovića, Vladimira Jovančića, DraganaMladenovića…

Edited by katamaran
Link to comment

I to, ako se dobro secam, bila je klauzula u Jovancicevom ugovoru da ako ga prodamo za milion ili vise, procenat ide Ramadaniju.

 

Prodat je u Koreju za 900k...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...