Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moguce. Ipak je ovo Srbija.

Doduse, kod nas uprava nije probrala pluseve. Svi je pljuju. Cak vise nego obicno.

Nisam nesto primetio ni da vi delite pluseve svojoj.

Dakle, nije bas bila uspesna akcija.

I meni deluje kao mazanje očiju. eto ima se para ali nas zajebavaju, a sa druge strane principijelna Vojvodina. cenim da su do 23:00 na Jna strepeli da ne izadje neko iz Vose i kaže za novine "Može da ide za 1/1.5/2"

 

a što se tiče utisaka, odavno smo apsolvirali da forum baš i nije neki vox populi.

Link to comment

On valjda stize za dzabe, istice mu ugovor na zimu. Jos jedan ofanzivni vezni. Toga i levih bekova imamo sad prilicno. Vazno je da nismo kupili stopera, raskinucemo s brazilcem nek igra dete Cirkovic, a i ostojic brat ceka kao zapeta puska. 

 

edit : Pouzdane pijandure iz mocarta kazu da ce Mihajlovic na posudbu u T`optik.

 

nisam znao ni ko je on, iskreno. nadao sam se da je barem neki kakav-takav štoper... kad ono još jedan u moru raznih "ivana petrovića".

 

ali ovi iz mozzartsporta su stvarno ...kao da im goranz piše tekstove:

 

"...Drugi fudbaler koji će tokom utorka zadužiti dres Partizana je Nemanja Mihajlović. Reč je o krilnom vezisti Rada, čije ime od početka leta titra na usnama Zorana Milinkovića i rukovodilaca Partizana i za koga je svojevremeno Sent Etjen nudio 1.200.000 evra. Građevinari su odbili i Francuze, isprva i crno-bele, ali su u finišu prelaznog roka popustili, kako bi bar nešto zaradli, jer talentovanom krilnom vezisti u januru ističe ugovor. Mihajlović će potpisati ugovor na četiri godine, ali će do januara igrati na pozajmici u Teleoptiku..."

Edited by BlackGeorge
Link to comment

nisam znao ni ko je on, iskreno. nadao sam se da je barem neki kakav-takav štoper... kad ono još jedan u moru raznih "ivana petrovića".

 

Moze taj mali da bude dobar. Nisam ga gledao mnogo, ali kazu da je bio br 1 potencijal u Radu. 

Link to comment

a što se tiče utisaka, odavno smo apsolvirali da forum baš i nije neki vox populi.

ukusi su nam slični kao plebsu

:nobles:

 

glede ivanića, +1 na teoriju zavere. mi da damo nekom 2mil € za igrača, pa ludilo

:rolf:

 

da, zanemarimo što se za te novce mogu dovesti dva-tri igrača ekstra klase(za naše uslove) sa kojima bi koliko toliko bili egal u le

 

budimo ozbiljni ipak je ovo topik prvaka srbije i prevejanih db mufljuza

Link to comment

Nisam nesto primetio ni da vi delite pluseve svojoj.

 

Ja nisam odavle. Samo navijam da Ivanic ne stigne kod glavnog konkurenta :)

 

Mada mozemo mi da delimo pluseve nasoj jer smo navodno izminirali i Zdjelara i Ivanica.

Edited by katamaran
Link to comment

Moze taj mali da bude dobar. Nisam ga gledao mnogo, ali kazu da je bio br 1 potencijal u Radu. 

 

ne sporim njegove kvalitete. samo kažem da sam se nadao da je štoper, i to solidan..ili makar defanzivni vezni.

Link to comment

Moze taj mali da bude dobar. Nisam ga gledao mnogo, ali kazu da je bio br 1 potencijal u Radu.

 

jel potencijal kao lukara ili više kao kojara

<_<

Link to comment

U sustini smo doveli Stevanovica i Lekovica samo kao igrace sa direktnim trenutnin uticajem. Dmc nista, dc nista, st nista

 

Ne znam samo umesto koga ce Stevanovic da igra. 

Link to comment

jel potencijal kao lukara ili više kao kojara

<_<

kad već spominješ njih, neka mi neko kaže ko je insistirao da se ta dva lika uopšte dovedu u partizan? nikolić?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...