Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realno, savrseno je sve jedno koliko je placen. Pricate kao da u nasoj upravi sede sve umni i sposobni ljudi, zabrinuti za dobrobit Partizana... Bolje 2 miliona za dobrog igraca pa makar i ne vredeo toliko nego milion za nekog balvana a resto njima u pdze.

 

Neka, trebalo je iz Vose i vise da traze.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

I onda kazete da je Vosa Zvezdina filijala, a vama prodali za velike novce najboljeg igraca!

Ja sam jos prosle sezone rekao da Vosa Partizanu prodaje igrace, a Zvezdi utakmice. Verujem da su sve tri strane sele za sto i tako se dogovorile.

Link to comment

još 27 minuta, tika-taka....

 

ah, znao sam :(

 

23:33 - Kako Mozzart SPORT saznaje Ivanić ipak nije potpisao za Partizan, kako su javili neki mediji. Naime, skoro da je bilo dogovoren prelaz ovog talentovanog ofanzivnog igrača, međutim u polednjem trenutku uprava Vojvodine je odbila i najnoviju ponudu od 2 miliona evra.

Link to comment

23.31 - Burna noć u Humskoj! Novi članovi Partizana postaće Alen Stevanović i Nemanja Mihajlović, a po svemu sudeći još nije nemoguć ni dolazak Mirka Ivanića. Vojvodini je ponuđeno 2.000.000 evra! Ivanićev i Vošin odgovor se čekaju na stadionu

Link to comment

I onda kazete da je Vosa Zvezdina filijala, a vama prodali za velike novce najboljeg igraca!

sada će imati opravdanje za sklanjanje

 

nego šta ima kod vas, ne stižem da pohvatam. vidim vasić pravi plan da napadnete lš sledeće sezone

Link to comment

Naravno...uvek ima ideja..doveli smo 11 igraca, otislo 9, jos uvek smo u plusu. Vi cete dovesti 15, a pitanje je da li je 5 otislo :D

 

Mislim da ponudu od 3 milke i 50% od narednog transfera nece moci da odbiju. Cak sam siguran da zajebava Vosa podizanjem cene za duplo u poslednjih sat vremena. Doduse, uvek treba ostaviti mogucnost da se mocart/mondo samo zajebava jer im se moze

Link to comment

Ako su ga zaista platili dve milke onda se ocekuje da u najmanju ruku ima uticaj na rezultate kao Kleo ili Princ.

Sumanute pare za nas fudbal al je Ivanic stvarno dobar igrac i ne bi me cudilo da cak i debelo profitirate na njemu. Mada naravno postoji uvek sansa da bude i najveci promasaj u istoriji ako se ne snadje u Partizanu

 

Vama bi ga poklonili uz doplatu.

Mi nismo mogli da ponudimo nista ni blizu ovome a po svemu sudeci su pristajali. Navodno sam ivanic nije hteo kod nas jer je grobar

 

btw cini mi se da smo mi tek ujutru saznali kad smo doveli Daudu tako da se ni u ponoc nece sve znati.

 

edit: Dauda je bio slobodan igrac pa za njega ovaj rok nije vazio

Edited by katamaran
Link to comment

Naravno...uvek ima ideja..doveli smo 11 igraca, otislo 9, jos uvek smo u plusu. Vi cete dovesti 15, a pitanje je da li je 5 otislo :D

 

Mislim da ponudu od 3 milke i 50% od narednog transfera nece moci da odbiju. Cak sam siguran da zajebava Vosa podizanjem cene za duplo u poslednjih sat vremena. Doduse, uvek treba ostaviti mogucnost da se mocart/mondo samo zajebava jer im se moze

Videćemo za 20 minuta, opušteno.  :fantom:

Link to comment

Sumanute pare za nas fudbal al je Ivanic stvarno dobar igrac i ne bi me cudilo da cak i debelo profitirate na njemu. Mada naravno postoji uvek sansa da bude i najveci promasaj u istoriji ako se ne snadje u Partizanu

 

Mi nismo mogli da ponudimo nista ni blizu ovome a po svemu sudeci su pristajali. Navodno sam ivanic nije hteo kod nas jer je grobar

 

btw cini mi se da smo mi tek ujutru saznali kad smo doveli Daudu tako da se ni u ponoc nece sve znati.

 simović kaže obratno.

Link to comment

odakle vam pare, braco grobari?! hoce li ostati vuceli za cohibu?

e teba sam čekao.

 

pošto je stigao ovaj alen islamović a možda i ivanić gde ide babović, šta kažu u kafiću u nbgd-u?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...