Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, pratim ove rokove godinama unazad, ali ovo danas je stvarno zajebalo sve.

Valjda još jedan potpis uz Ivanića večeras, izgleda ovim "našima" u upravi dopizdelo, pa daj šta god da košta

 

Izgleda Kleo se kleo

Edited by Godfrey
Link to comment

Jes da je Nina al ja ne verujem u ovo još

Zašto je neverovatno da pređe,možda nemaju gde da ga uvale,da imaju prodali bi ga oni odavno,naravno ovo razbacivanje sa milionima ne bih komentarisao. Ispade taj Ivanić Pirlo .

Link to comment

Da su uradili nešto slično pre 10ak dana, sada bi možda bili u grupi sa Barselonom ili Arsenalom ili Bayernom ... ali ne, izdržaće Petrovič dobar je on :isuse:

Link to comment

Zašto je neverovatno da pređe,možda nemaju gde da ga uvale,da imaju prodali bi ga oni odavno,naravno ovo razbacivanje sa milionima ne bih komentarisao. Ispade taj Ivanić Pirlo .

Dobar igrac, ne bih ga voleo u Partizanu.

 

Kakva bre Nada Kolundzija? edit: Nina. Sad vidim da je novinarka b92

Edited by katamaran
Link to comment

Ivanić umesto Brašanca. Znao sam da ima caka.

 

Kakva serija a kakva premijer liga, u srbiji bato treba da rade 24h specijal

Edited by theanswer
Link to comment

Ma ako je stvarno došao Ivanić onda kapiram da Brašanac ide. Ja još očekujem da Žile ode i da dovode neku "zamenu" za njega

Edited by Godfrey
Link to comment

ako su dali 1,5 mil. € za njega treba ih sve povešati po reflektorima

Kad se kupuje u minut do 12 onda je i cena paprena. Ja mislim da je dobra kupovina ako barem izdejstvovali mali procenat za Vosu od sledece prodaje. Momak igra odlicno, realno ne vredi ni milion sigurno. Mada ovo lici na pranje para ko onomad kad je Fejsa placen milion Dzombi, a Dzomba je bio i vise nego dobar sa tadasnjom upravom. Mislim da je i sada u skupstini Partizana, mozda cak i u upravi.

Link to comment

Srbija danas pise da ste doveli Alena Stevanovica. Mozzart je ranije pisao da je ponudjen pa ovo i ne zvuci nerealno.

 

Kolko li je placen Ivanic kad je Terzin ortak Scepa odbio  milion ipo + 20%

Link to comment

Srbija danas pise da ste doveli Alena Stevanovica. Mozzart je ranije pisao da je ponudjen pa ovo i ne zvuci nerealno.

 

Kolko li je placen Ivanic kad je Terzin ortak Scepa odbio  milion ipo + 20%

 

Ako su ga zaista platili dve milke onda se ocekuje da u najmanju ruku ima uticaj na rezultate kao Kleo ili Princ.

Link to comment

Kad se kupuje u minut do 12 onda je i cena paprena. Ja mislim da je dobra kupovina ako barem izdejstvovali mali procenat za Vosu od sledece prodaje. Momak igra odlicno, realno ne vredi ni milion sigurno. Mada ovo lici na pranje para ko onomad kad je Fejsa placen milion Dzombi, a Dzomba je bio i vise nego dobar sa tadasnjom upravom. Mislim da je i sada u skupstini Partizana, mozda cak i u upravi.

za te pare su mogli da dovedu tri krštena igrača i sad bi tekme gledali utorkom i sredom kraj malog ekrana, a ne četvrtkom

 

poserem im se svima u usta

 

edit

al mi drago zbog novosadista

:)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...