Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Drugarice i drugovi Partizani,

Samo da vas obavestim da ako danas ili sutra kupite avio kartu preko wizzaira za Ajndhoven ili Minhen, recimo, imate dodatnih 20% popusta. Karte su vrlo povoljne pa mozete gledati vase vedete uzivo u LE.

Kad vec ne mogu ja Zvezdu,nadam se da ce neko od vas gledati vas klub

Pozdrav za vas od mene

 

P.S. ne zajebavam se, zaista ima popust i zaista su povoljne cene :D

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

21.22 Kako Mocart saznaje, nista ni od Rnica. Stize Mevludin Gustafson, Paragvajac poreklom iz Estonije, vegan koptske veroispivesti. Pokriva sve pozicije u odbrani, hrani se suncem, novac ne priznaje. Zeli samo da pronadje mir u harmonicnoj crno beloj porodici.

HahAhahaha Mevludine otmi babi 10ku Melvudineeee

 

Sve je bolje nego Rnic, pa čak i marković saša :(

 

Da rezimiramo bumbarmakara i zilezinjo da. Ovo sve ostalo je plač majke božije

Link to comment

Izgleda da ni od toga nema ništa. Oteli su mu hemijsku iz ruke jer je Branimir Bajić pristao na sve svoje uslove i vraća se u Humsku.

 

Los ti je info, Nagasaki dao odresene ruke Srdji Knezevicu. Kazu dosta im je jedna katastrofa u 100 godina.

Link to comment

Izgleda da će uprava pokušati još da se dogovori sa Simovićem i dranatom, pa ako i njima porodice zabrane da nastupaju, to će biti to za ovaj prelazni rok.

Link to comment

Los ti je info, Nagasaki dao odresene ruke Srdji Knezevicu. Kazu dosta im je jedna katastrofa u 100 godina.

(not so) fun fact. Srdjin rodjeni brat je zagrizeni Zvezdas. Ne znam za samog Srdju :)

Edited by katamaran
Link to comment

(not so) fun fact. Srdjin rodjeni brat je zagrizeni Zvezdas. Ne znam za samog Srdju :)

Srdja je igrao derbije kao da nosi Zvezdin dres tako da verovatno povuko na brata.

Link to comment

Ja se ovih dana porađam pa ako im nije frka da me sačekaju malo, izgaraću na dmc'u. Slobodan sam agent.

 

Pffff, tako su pricali i Devic i Zdjelar

Link to comment

Ja se ovih dana porađam pa ako im nije frka da me sačekaju malo, izgaraću na dmc'u. Slobodan sam agent.

Zašto da te ne potpišu odmah? Možda i budeš u timu za derbi, pa krene porođaj na centru, dete ima prvu sliku sa Babovićem i Vučelićem itd. Zamisli kakav bi to bio marketing za klub.

Link to comment

21.22 Kako Mocart saznaje, nista ni od Rnica. Stize Mevludin Gustafson, Paragvajac poreklom iz Estonije, vegan koptske veroispivesti. Pokriva sve pozicije u odbrani, hrani se suncem, novac ne priznaje. Zeli samo da pronadje mir u harmonicnoj crno beloj porodici.

:rolf:  :Hail:

Link to comment

skoro pa nikog nismo doveli, al smo pustili emira azemovića(18) u benfiku

bravooo

:isuse:

 

Pisali smo i ranije na ovu temu. Kako ga sprečiti da potpiše za Benfiku?

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Zašto da te ne potpišu odmah? Možda i budeš u timu za derbi, pa krene porođaj na centru, dete ima prvu sliku sa Babovićem i Vučelićem itd. Zamisli kakav bi to bio marketing za klub.

:cry:  Suza mi pošla...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...