Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

potpisao Rade Veljovic....stoper stize iz Rumunije, neki bivsi igrac Radnickog iz Kragujevca!

 

Izvlacimo slamke ko ce da ide na njihov topic da pita kakav je?

Link to comment

u igri je i stoper Obrad Klutombe....otac iz Arilja majka iz Adis Abebe. pregovara se sa njegovim klubom iz Hondurasa.

Ako je suditi po prezimenu, taj otac je neki migrant koji se uhlebio u Arilju.

Link to comment

21.11 - Ništa od Meda Kamare. Novinar MOZZART Sporta kontaktirao je jednog od čelnika Partizana sa pitanjem oko mogućnosti da Partizan dobije pojačanje u liku iskusnog zadnjeg veznog. Usledio je kratak, ali precizan odgovor: "Medo Kamara? Ne".

Link to comment

Ljudi pola deset je, sa ovakvim nacinom rada kluba u ovo doba jedino vredi potpisati igraca cije ime ce zaista biti transfer bomba. Dva sata pred kraj roka anonimuse i neproverene igrace potpisuju samo kompletne budaletine.

 

Edit: Rnic? Sjajno, kontao sam cak mozda da odem na gostovanje u LE, sad razmisljam da li uopste da palim tv kad Partizam bude igrao.

Edited by parmezzzan
Link to comment

21.22 Kako Mocart saznaje, nista ni od Rnica. Stize Mevludin Gustafson, Paragvajac poreklom iz Estonije, vegan koptske veroispivesti. Pokriva sve pozicije u odbrani, hrani se suncem, novac ne priznaje. Zeli samo da pronadje mir u harmonicnoj crno beloj porodici.

Link to comment

21.11 - Ništa od Meda Kamare. Novinar MOZZART Sporta kontaktirao je jednog od čelnika Partizana sa pitanjem oko mogućnosti da Partizan dobije pojačanje u liku iskusnog zadnjeg veznog. Usledio je kratak, ali precizan odgovor: "Medo Kamara? Ne".

 

 

 

Ipak bivši igrač -

 

Saša Marković u Partizanu

 

 

 

“Tu sam da pokažem da vredim i da sam zaslužio da se vratim”, dodao je Saša Marković.

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...