Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Strašna grupa,  a druge još strašnije.

 

I pre žreba bilo svejedno gde ćemo, kad nemamo ništa pouzdano u odbrani (tipa Ivanov), a ni iole pristojne rezerve kad starteri popiju kartone.

Link to comment

Ma koji Ivanov, taj nas je prodao protiv Ludogoreca najstrasnije. Az nista, Augsburg klasican tim koji je igrao samo jedno leto, kantace ih svi  u bundes ligi, jedino baskijci ludi mogu biti tvrd orah. Nema mesta defetizmu.

 

edit : Plus ako dovedu Rajkovica svabe, to nam je jos jedno dodatno olaksanje, secamo se svi kako ga je drina busio po sred gola. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment

AZ ce nas u Holandiji ponizavati kao sto nas uvek ponizavaju Holandjani kad igramo kod njih. Al aj sad, meni je bas fina grupa jer cu gledati Baskijce i konacno jedan Bundesligaski tim. Bez pojacanja bod necemo uzeti. Mozda uzmemo ako Kiza promeni 4-3-3 u nesto zatvorenije jer se totalni fudbal ne igra sa Babovicem i Jevtovicem u veznom i Petrovicem na beku.

Link to comment

Mi se jos od one 1/8 finala sa CSKA mrcvarimo po grupnim fazama. Svako nas je busio i nadigravao. Deset godina bokte. Sad ako ne uzmu pet bodova ne vidim vise smisao pracenja i zaludjivanja Partizanov. 100 puta sam to rekao ali sad bas nemam vise zivaca svega mi.

Link to comment

Usud navijanja za Partizan. Kad imamo kakve-takve igrače za kakav-takav fudbal igra se totalni batađorizam. Kad se najzad pojavi poslušnik šef struke koji fudbal shvata kao nešto što za cilj ima postizanje pogotka, mi nemamo igrače ni za mali turnir ispred zgrade.

Link to comment

AZ ce nas u Holandiji ponizavati kao sto nas uvek ponizavaju Holandjani kad igramo kod njih. Al aj sad, meni je bas fina grupa jer cu gledati Baskijce i konacno jedan Bundesligaski tim. Bez pojacanja bod necemo uzeti. Mozda uzmemo ako Kiza promeni 4-3-3 u nesto zatvorenije jer se totalni fudbal ne igra sa Babovicem i Jevtovicem u veznom i Petrovicem na beku.

 

Ne znam koji su nas to Holandjani ponizavali, mora da je bilo nesto pre mog vremena. Ja se secam oba groningena, i jesu nas dobili tamo sa po jedan razlike, al smo ih oba puta izbacili. Drugi put cak ekipa predvodjena Jesom i legendarnim Nebojsom Marinkovicem. 

Link to comment

Mene je onaj revans sa Groningenom prilicno istraumirao. Secam se tv Avala prenosila, setali su nam po sesnaestercu ceo mec ni sam ne znam kako smo prosli. Samo smo sa njima igrali od Holandjana zadnjih 30 godina. Holandjani znaju fudbala i kuci igraju sa posebnom inspiracijom za lep i atraktivan fudbal sto je uglavnom pogubno za nase nogimetase.

Link to comment

Za deset godina bivstvovanja po grupnim fazama imamo jednu mrtvu pobedu i to onu po snegu protiv Sahtjora kada nikome ni za sta nije trebalo. Sad se moraju mrdnuti ili nek prestanu da prolaze u grupne faze jer nema smisla vise.

Link to comment

Ne znam koji su nas to Holandjani ponizavali, mora da je bilo nesto pre mog vremena. Ja se secam oba groningena, i jesu nas dobili tamo sa po jedan razlike, al smo ih oba puta izbacili. Drugi put cak ekipa predvodjena Jesom i legendarnim Nebojsom Marinkovicem. 

 

Po tradiciji, mi umemo da se nosimo i sa nizozemnima i sa eta-ovcima.

E sad, tradicija i povest su jedno, a kizara i #10 su drugo...

 

 

U svakom slucaju, svidja mi se grupa, obecava 1spekatkl!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...