Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne bih ja dvije tekme iz 2-1 i sviranje penala blize centru no sesnestercu protivnika nazivao objektivnijim...

uporedi sa penalom za Spartak, a pride na istoj utakmici ne sviranje penala na drugoj strani,

kriterijumi pri dodeli žutih kartona u Novom Sadu,

 

a da,

nisi ni gledao te utakmice JSL-a, jel tako?

Link to comment

^^

Boli me kurac, ni ne trudim se, barem me tesi sto ne smrdim na cetnika.

Nego, valjda je ismevanje milion ljudi zbog njihovog govora etalon za duhovitost, jel?

Vrcani! Ahahaha™!

e: trol of

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Rekose da pet favorita treba da ispadne. Ispali su Sautempton, Panatinaikos, Mlada Momcad, Lijez i Steaua tako da upadamo ako se ne varam. A mozda i ne zato sto je Astana izbacila Apoel, mislim da oni imaju jaci koeficijent od nas tako da Rasovic mora da izbaci Salcburg.

Link to comment

Rekose da pet favorita treba da ispadne. Ispali su Sautempton, Panatinaikos, Mlada Momcad, Lijez i Steaua tako da upadamo ako se ne varam. A mozda i ne zato sto je Astana izbacila Apoel, mislim da oni imaju jaci koeficijent od nas tako da Rasovic mora da izbaci Salcburg.

 

I Malme izbacio Seltika.

Link to comment

Četvrti smo šešir. Prvi ili drugi ispod crte u zavisnosti od toga dal Rašović izdrži u Salzburgu

 

 

Steta. U cetvrtom sesiru se ima jos sa kim igrati. 

Link to comment

Ma da, ne znam ni sto se zamajav sesirima kad nam je sa ovakvom odbranom svejedno. Prosle godine smo bili treci sesir ako se ne varam i opet nismo pobedili. Ove godine moramo dve pobediti kako god umemo i znamo da se mrdnemo sa koeficijentom, ovo mrcvarenje ne vodi nikuda.

Link to comment

Četvrti smo šešir definitivno, napustila nas teorija odavno, ne znam šta ste računali

 

Pa nije baš odavno, da je recimo Zorja iznenadila Legiju plus Rašović to bi bilo to. 

Link to comment

Pa nije baš odavno, da je recimo Zorja iznenadila Legiju plus Rašović to bi bilo to. 

Istina, u pravu si. Nisam računao na Ukrajince, ali pogreših za teoriju :)

Link to comment

Steta. U cetvrtom sesiru se ima jos sa kim igrati.

 

Sreca.

Ili kupujemo hitno igrace da licimo na tim ili nema bodova u grupi. Ne kupujemo nista? Ok onda je svejedno koga cemo izvuci.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Да су југословени и Воша имали на клупи оног тренера белоруског шампиона и да му се нико не меша у посао играли би 40% боље.

 

 

Jednom i sa tobom da se slozim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...