Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

U LE obavezno, jer mozemo da se slikamo sa evropom ako ne budemo prvi, onda moramo 4 kola da prodjemo da bismo uopste usli u ligu evrope. A u zadnjem kolu nas obavezno ceka neka koska, kao sada vojvodinu.

Opet, sa druge strane, cak i u najjacem sastavu da igramo sva prvenstvena kola, to nam ne garantuje titulu uopste. Imamo, nazalost jednu od najlosijih odbrana u ligi.

Zvezda je sada definitivno sasvim drugi i mnogo bolji tim nego onaj protiv kairata. Taj tim fakticki vise ne postoji. Oni su se dobro pojacali i mislim da trenutno imaju malo bolji tim od nas. Tesko cemo do titule ove godine.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Tuga sve u svemu. Pre svega taktički nas je deklasirao BATE. Sem Abubakara nisam video igrača kod nas koji može da napravi razliku, Živković maši opet dve mrtve šanse što su 4 ukupno u 2 utakmice, ne može se tako u LŠ. Odbrana umesto da iz utakmice u utakmice izgleda bolje, ona izgleda sve gore i gore, svaki kontakt sa loptom im je frka, panika, lagana lopta koja treba da se izbaci odjednom postaje nagazna mina, nesrećnog Necu gađaju od početka po sistemu bunarenja, igramo dugu loptu na desnu stranu napada pa šta bude, a obično bude nešto dobro, primamo gol iz jednog pasa i neuspele ofsajd zamke što njima ne može da se desi. Treba da se šutamo u dupe sa rezultatom, jer neko ko nije gledao utakmicu pomisliće i nismo toliko loši. Kiza užasan. Imao je istorijsku priliku da se proslavi, a oni su nas deklasirali taktički. Zakasnio je i sa Ilićem i sa promenom nečega u sistemu igre, pa druže ako gubiš 0:1 i 70 minuta si lošiji tim na terenu u svim segmentima iako prividno imaš inicijativu moraš da menjaš nešto i formacijski a ne samo da zameniš igrača. Propuštena prilika da se posle Božinovljeve povrede gurne Abu u špic a levo stavi Trjuć. Sad sam video njegovu izjavu gde kaže da smo razbili BATE, da se nisu videli i da smo bili bolji. Jesmo al u Vazura-Vučela svetu, on samo prenosi šta oni misle. Odavno nije bio puniji stadion, veća gužva mislim nego protiv Steaue, ali ljudi vole vređati od prvog minuta da to nije normalno. Nekad stvarno pomislim da su oni na Jugu bolji od Zapada. Dok lopta posle šuta nekog od Belorusa nije još ni izašla napolje, Živkoviću se već jebe mama što nije brže izveo gol-aut i hiljadu takvih primera. 

 

+1000

 

koliko god kiza bio poslušnik i polupametan trener, stvarno očekivah trujića a saleta odmah od drugog poluvremena, jbt pa trebaju ti 3 (TRI) gola a ti spavaš do kraja prvog poluvremena i pola drugog, znači celo poluvreme spavaš i čekaš šta... godoa? odmah sale, odmah trujić, odmah svi u napad... ionako smo ispali!

 

Ma usro se kizara za mesto malo, pa lupeta gluposti(jos par kikseva u prvenstvu i nema ga vise)... Popovic je dao u danasnjem zurnalu realan prikaz utakmice iz ugla rukovodstva (pod uslovom da je on neki bitan faktor)

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

 

i treba se usere kad neće da rizikuje. ne znam koliko je danas bitno da li smo pobedili 2:1 ii igrali 3:3.

 

koliko smo to na koeficijentu i dobili?

Link to comment


Group E


50080.pngBarcelona(ESP)



50109.pngLeverkusen(GER)



50137.pngRoma(ITA)



66168.pngBATE(BLR)

 

 

majko moja, ova grupa je vredela 14 milki da damo samo da ne vidimo kako barselona pravi istorijskih 14:0 na našem stadionu



Link to comment

+1000

 

koliko god kiza bio poslušnik i polupametan trener, stvarno očekivah trujića a saleta odmah od drugog poluvremena, jbt pa trebaju ti 3 (TRI) gola a ti spavaš do kraja prvog poluvremena i pola drugog, znači celo poluvreme spavaš i čekaš šta... godoa? odmah sale, odmah trujić, odmah svi u napad... ionako smo ispali!

 

 

i treba se usere kad neće da rizikuje. ne znam koliko je danas bitno da li smo pobedili 2:1 ii igrali 3:3.

 

koliko smo to na koeficijentu i dobili?

0,05 poena

Link to comment

Mi smo u ovogodišnjoj Evropi imali objektivnije suđenje nego u ovosezonskoj JSL.

 

Ne bih ja dvije tekme iz 2-1 i sviranje penala blize centru no sesnestercu protivnika nazivao objektivnijim...

Link to comment

Uopšte, gledajući i Partizan i Vojvodinu, utisak je da naši igrači ne znaju da igraju presing i na pristisak prema lopti i zato, kao, igraju neku čekalicu... Sa druge strane, ne znaju ni pod pritiskom da odigraju i da otresu protivnika, nego redovno gube loptu nekim besmislenim ispucavanjem, umesto da probaju da se trčanjem i brzim pasovima otvaraju...

 

Rekao bih da je to problem, pre svega, rada u mlađim kategorijama, i nesposobnosti naših trenera da prate trendove...

 

Код Пауна и његових то није био проблем. Ја мислим да има везе што су сви наши тренери тешки дунстери. Да су југословени и Воша имали на клупи оног тренера белоруског шампиона и да му се нико не меша у посао играли би 40% боље.

Sad nam ismevas jezicku, sutra ces genetsku slicnost sad susedima? :(

Неописиво си досадан. :cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...