Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja licno ne bih mogao da tvrdim da je Babovic jedini ili najveci krivac za ovo juce, ceo tim je odigrao prelose. 

Morate da jasete Sasu Ilica dok ne krepa , drugi nacin da se ista uradi van JSL ce tesko proci. Do njegovog ulaska ste prakticno jurili rezultat nekim polukontrama, bukvalno cim je usao igrali ste mnogo povezanije

Eventualno zameniti Ilica oko 60-65min sa Babovicem pa pokusati dok je ovaj jos svez izvuci nesto iz njega, kad vec mora da igra.

Link to comment

Ja licno ne bih mogao da tvrdim da je Babovic jedini ili najveci krivac za ovo juce, ceo tim je odigrao prelose. 

+1

ono sto je mozda i najveci problem u ovom dvomecu je bila ocajna igra zivkovica - narocito sinoc. od svih iznad pomenutih je to bilo i ocekivano, svi znaju da oni ne znaju, ali kada nam maltene najbolji igrac odigra onako lose, realno nismo imali cemu da se nadamo. zile u prvom poluvremenu sinoc nije mogao da se sastavi, barem tri primanja lopte kao trupac, mozda bi po nas i bolja izmena bila da je ilic usao umesto njega, a na lukica... da ne palamudim - bolji tim apsolutno zasluzeno prosao dalje.

Link to comment

Drug Vucela se maksimalno potrudio da sjebe Zivkovica za ovaj dvomec. Neopevana je budalastina javna prica da ce mu ponuditi milion evra po sezoni ako prodjete. 

Edited by katamaran
Link to comment

Drug Vucela se maksimalno potrudio da sjebe Zivkovica za ovaj dvomec. Neopevana je budalastina javna prica da ce mu ponuditi milion evra po sezoni ako prodjete. 

 

Pusti Vučelu, nego promeni li ti mišljenje o Kizari?  :misko:

Link to comment

0:19, primljen gol.

 

Petrović najmirnije stoji tri metra iza linije ofsajd zamke koju je postavila Partizanova odbrana. Fabricio otprilike hoće da se rokne kada se okreće i shvata šta se desilo.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Qkcq-ZIsjWo

Babovic gubi loptu i dize ruku trazi faul, mene cudi da Brasanac ne pravi nikakv pritisak na Hlebu vec stoji na 2 metra i igra kolo dva levo, jednom desno, uopste utisak sa utakmice da su igraci Batea bili uvek mnogo blizi protivniku nego sto smo mi bili

Link to comment

 uopste utisak sa utakmice da su igraci Batea bili uvek mnogo blizi protivniku nego sto smo mi bili

Uopšte, gledajući i Partizan i Vojvodinu, utisak je da naši igrači ne znaju da igraju presing i na pristisak prema lopti i zato, kao, igraju neku čekalicu... Sa druge strane, ne znaju ni pod pritiskom da odigraju i da otresu protivnika, nego redovno gube loptu nekim besmislenim ispucavanjem, umesto da probaju da se trčanjem i brzim pasovima otvaraju...

 

Rekao bih da je to problem, pre svega, rada u mlađim kategorijama, i nesposobnosti naših trenera da prate trendove...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...