Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

aleksandar-mitrovic-partizan-1829337.jpg

 

meni ovaj vrhunski, i onaj sivi od prošle sezone. ali to sam samo ja

Dobar, ali vise komsiluk vezujem za debele strafte a nas  za uze(veci broj )

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

srboteli navodno ide u chelski za neke velike novce, pfc-u ide 5 milki, šta će vazura sa svim tim parama  :D

zar nije nufc

 

kod ovog dresa od pre neku sezonu su mi se sviđala crna leđa i zbog toga mi je favoritni

Link to comment

više njih. vazura ne sedi skrštenih ruku

:fantom:

 

I koji ce nam sponzor krasiti dres?

 

Dinareks iz Stanisica? Drvareks iz Backog Jarka? Banimin iz Petrovog sela? Mazinka Backi Gracac?

Link to comment

zar nije nufc

 

kod ovog dresa od pre neku sezonu su mi se sviđala crna leđa i zbog toga mi je favoritni

Realno idealno bi bilo da pruge idu delom i preko ledja i neki zuto(crveno) crni broj...

 

p.s. Smorih malo sa dresovima, ne prica mi se mnogo o igri sa trenutnim veznim redom na raspolaganju ...

Edited by Geo
Link to comment

I koji ce nam sponzor krasiti dres?

 

Dinareks iz Stanisica? Drvareks iz Backog Jarka? Banimin iz Petrovog sela? Mazinka Backi Gracac?

audi iz ingolštada

:nobles:

Link to comment

audi iz ingolštada

:nobles:

sad kowalski misli da je zajebancija....nije ispratio potpisivanje ugovora, nervirao se sta rade dule i sale u to vreme :D

Link to comment

imaš pravo, i na tarabi piše svašta. mora da je svinjar maznuo jedan a6 da se kurči u loznici. kao što su i zepter potpisali, a on dao escajg za zemunelo jer su stari rasparili, kao i one što prave sedišta za kola.

 

seci uši krpi dupe

Link to comment

14355766176079.jpg

 

prilično tanko deluje ova mozartova postava, ilić i babirlo u sredini terena gde će ih protivnici pretrčavati opušteno, iza njih brašnjavi koji nije pravi zadnji bezvezni a ni preterano brz, štoperi će biti ostavljeni na milost i nemilost protivnicima, levog beka će glumiti desni, mada tu pre očekujem besomučno guranje petrovića kako bi se isti prodao ove zime ili narednog leta

- trujić ima brzinu ali na u 21 nisam video da ume da ševa protivnike ili da uputi upotrebljiv centaršut

- na toj poziciji očekujem božinova jer on ipak nije klasičan cf kakav treba pfc-u tipa kleovića ili srbotelija, on je više ss ili krilni napadač

- verovatno će u špicu napada usamljenog napadača igrati vitez koja na prvim mečevima u sezoni a ako šaponjića ne uvaljaju ovog leta on će uskočiti u cilju prodaje po svaku cenu

- sezonu može da izvadi samo rumenige ako konačno poludi i počne da pokazuje zašto je važio za velikog talenta pre 4-5 godina :lol:

- no ozbiljno ako ostane ovakav igrački kadar pomaže samo neki extra talenat iz teleoptika...

Edited by gone fishing
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...