Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

šanse i golovi, malo bolji snimak:

 

 

 

mali trujić je već posle živkovića i abubakara naš treći napadač po kvalitetu, a odmah za njim mali lukić u sredini. mora se naći mesta da igraju ova dvojica. kad bi se nekako sklonio babović...neka nevidljiva sila, bilo šta..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Mali fudbalski intermeco, ili kako smo mi stariji navijači odrastali uz odličan fudbal koji se igrao u sfrj :)

 

Ovog puta reportaža iz derbija hajduk - partizan 3:3 koja je igrana u avgustu 1984.g. Dva snimka po 15 minuta, po poluvreme. Interesantno za uporediti sa današnjim fudbalom.

 

prvo poluvreme:

 

 

drugo poluvreme:

 

 

uživajte :)

Link to comment

Kad sam cuo sastav naseg tima, pao mi je mrak na oci. Dobro smo i izvukli bod na Poljudu...

 

 

Al' dobar ovaj rvacki komentator, prica srpski bolje od Srbijanaca: selektor, ofsajd, korner, gol, stativa...

Србија до Планке!!! :s_d:

Link to comment

Eh Cava Dimitrijevic i mladjahni Uske....

 

Iz nekog razloga Hajduk nam je lezao, mislim da imamo izrazito dobar skor protiv njih. To i cinjenica da su bili streptomicin za komsije ucinila je da su mi vazda bili simpaticni.

Link to comment

šanse i golovi, malo bolji snimak:

 

 

 

mali trujić je već posle živkovića i abubakara naš treći napadač po kvalitetu, a odmah za njim mali lukić u sredini. mora se naći mesta da igraju ova dvojica. kad bi se nekako sklonio babović...neka nevidljiva sila, bilo šta..

 

Jbt, 2:13, ovakve sanse se ne poklanjaju ni na balonskim terminima po Bgu :isuse:

Link to comment

Jbt, 2:13, ovakve sanse se ne poklanjaju ni na balonskim terminima po Bgu :isuse:

 

i mi hoćemo u ligu šampiona, a najbolji igrač odbrane nam radi ovakve stvari?

 

liga evrope - i 2-3 boda, to je naš maksimum ako se hitno ne pojačamo sa 3-4 solidna fudbalera.

Link to comment

ta 2 boda ne znače ništa, sa druge strane ulaskom u lš se dobijaju 4 boda za koeficijent + 10 milki €, neka trećina tih para završi u klubu ostaće neka lova za prelazni rok narednog leta i nada da neće biti spržena na neke nove eduarde i andersone

- naravno uvek postoji i šansa da se u zadnjem kolu u decembru dočeka neki tim kome taj meč neće ništa značiti pa da se tu uštine bod ili 2 za koef. to bi već bilo velikih 5,5-6,5 poena, znatno više od 2,5 koliko pfc obično sakupi godišnje ^_^

Link to comment

i mi hoćemo u ligu šampiona, a najbolji igrač odbrane nam radi ovakve stvari?

 

liga evrope - i 2-3 boda, to je naš maksimum ako se hitno ne pojačamo sa 3-4 solidna fudbalera.

 

i u LŠ odbrambeni igrači prave gluposti. nije igrač loš ako pogreši, nego ako su mu greške modus operandi. Balažic nije vrhunski stoper, ali je u odnosu na Ćirka recimo, tri svetlosne godine ispred.

 

Balažic je bio među boljima juče, verovatno najbolji u Belorusiji, posle Živka. jedan od retkih koji nisu izgledali kao da su se smorili što su morali da idu u Čačak i igraju. on ima ispravan pristup. i bori se do zadnje kapi. u toj varjantni spreman sam da mu greške i oprostim. daj Bože da cela ekipa tako pristupa igri.

Link to comment

i u LŠ odbrambeni igrači prave gluposti. nije igrač loš ako pogreši, nego ako su mu greške modus operandi. Balažic nije vrhunski stoper, ali je u odnosu na Ćirka recimo, tri svetlosne godine ispred.

 

Balažic je bio među boljima juče, verovatno najbolji u Belorusiji, posle Živka. jedan od retkih koji nisu izgledali kao da su se smorili što su morali da idu u Čačak i igraju. on ima ispravan pristup. i bori se do zadnje kapi. u toj varjantni spreman sam da mu greške i oprostim. daj Bože da cela ekipa tako pristupa igri.

ma naravno. samo kazem da ako nas najbolji igrac napravi ponekad glupost, sta ocekivati od ostalih, za koje se slazem da su tri svetlosne godine iza njega.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...