Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

branko ilic ostaje u partizanu. predrag luka je interesantan novom pazaru...sta oni imaju da valja, da se trampimo? dacemo i neku lovu pride, nije problem :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

slovenac 1 je dobar, drago mi je

i meni. apsolutno zasluzuje svojih 160.000 evra za sta ga bez razloga prozivaju. zasluzio je svaki evro.

Link to comment

Meni je slovenac 2 klasa za ovog prvog(mnogo sigurniji na lopti i jaci u duelu)! Gol sto je primio u finalu kupa je za udzbenike, sta stoper ne sme da radi ...

p.s. Naravno,bolji je od svih nasih domacih akvizicija sto su se muvali pre njega...

Link to comment

i meni je jači ustisak ostavio slovenac 2 od keca.....Ilić može da igra zadnjeg veznog, Kiza kuka da mu fali još jedan, pa eto mu ga. ionako voli da ima konktakt više sa loptom nego što bi stoper trebao da ima, a voli i da povuče napred.

Link to comment

bilić je imao dužu sezonu, na više utakmica je bio pod lupom, igrao i cb i dmc. meni sasvim dovoljno za vrlo dobar utisak.

slovenac2 sem dve tekme sa čukom nije imao ozbiljnijih naprezanja da pokaže talenat

 

kako sada stojimo sa odbranom vulicevic, slovenci, brazilac, bugarin i volkoff i ova naša drvna građa petrović i ćirković

 

uprava će kizari omogućiti da igramo 5-4-1, a u lš 6-3-1

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

pozicija "volkov" je jeda od kriznih zarista za popunjavanje. petrovic je dokazao i u partizanu i u repki da bi trebao prvi da ide u teleoptik.

tu sada prinudno guraju bandalovskog..mozda bi trebali sa bogosavcem da probamo,kazu da je talentovan..ali nema jakog menadzera valjda pa zato ne igra..ne znam, ispravite me ako gresim.

 

najbolje je kupiti beka, naravno, ali evo vidite sta se desava sa ovim markinjisom, ni njega ne mozemo da kupimo koliko smo nesposobni :(

 

luka za zurnal izjavljuje da "nije obavesten" da ce u novi pazar :)

Link to comment

 

Милош Вазура, генерални директор Партизана, правовремено је уочио законитост – већи улог, за још већу добит. У преводу: ојачај тим уколико желиш у Лигу шампиона. :Hail:

Енергичан, брзог схватања, са дизгинима чврсто у рукама, младом функционеру не пада на памет да се успава у удобној фотељи: минуле седмице на релацији Београд – Нион, с погледом ка Бразилу. :ziga:

Чекаћемо Маркињоса још недељу дана – исправно резонује Милош Вазура, упитан докле се стигло са реализацијом трансфера офанзивног везисте, у Хумској етикетираног као мајстора са Копакабане.

Одговор на модификовану реплику из легендарне хумореске о Ђекни:

Маркињос још није дошао, а кад ће – не знамо – дао је тренер Зоран Милинковић, сумирајући утиске са уводне фазе припрема на Тари:

Запело је на релацији између Маркињосовог Ал Насра из Саудијске Арабије и агенције у Бразилу...

Партизан је, наиме, утаначио детаље сарадње са крилним нападачем, чека се миг богатог шеика, тренутно незаинтересованог за посао током рамазана.

Маркињос је, да подсетимо, недавно одиграо 80 минута за Сантос (на позајмици) и, како све насмеја Милинковић, на срећу Партизана није постигао гол...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...