Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Posle dve kolosalne šanse koje je propustio, Knežević se upisao u strelce kada je već bilo 0:3, zbog čega se izvinio Grobarima sa istočne tribine. 

 

ok je da ne slavis gol al izvinjavanje  :isuse:

Link to comment

Kaze Lalat da je prvi gol u stvari bio centrasut, koji je slucajno zavrsio u mrezi  :dry:  Steta sto ne moze u iste vreme da vodi vise timova u ligi :(

 

edit: Milnkovic da se Fabricio povredio ...

Edited by Geo
Link to comment

Fabrisio se povredio, a i Lukić i Živković. ovaj poslednji je ipak završio utakmicu.

 

biće veselo pošto igrači očito nisu spremni za sreda-nedelja

 

utakmica smeće. nemotivisan protiv nekvalitetnog, na užasnom terenu, pri tome i slabo osvetljenom

 

edit.

 

treba biti iskren, po ovakvom terenu bilo bi teško da vidimo dobar fudbal i da su igrali Barsa i Bajern

Edited by Ted
Link to comment

Balazic je igrao kao da se najeo esida. Zivko spasao par golova, a trujara MoM. No pobedi se u zube ne gleda, pogotovo ako je ostvarena na jednom od grdjih gostovanja i bez pola tima.

Link to comment

 

Ništa strašno! Nije teška povreda u pitanju. Biću spreman da igram proitv BATE Borisova“, uverava brazilski štoper, dok iz Partizana istovremeno stižu informacije da je reč o lakšem istegnuću prednje lože i i da bi Fabrisio trebalo da bude u timu u sredu veče.

Naravno, u tandemu sa Gregorom Balažicem, koji je odmah posle meča u Čačku odbio čestitke za drugi gol gostiju, jer - iskreno priznaje - on nije njegovo delo.

Ne, ne, ne... Voleo bih da sam strelac, jer bi to bio moj prvi gol u Partizanu, ali nisam. Moram da budem pošten. Dao ga je igrač Borca pored mene. Bila je očekivano teška utakmica. Domaćin je agresivnije ušao u meč, kao svi Partizanovi protivnici u Superligi, bio je motivisan, a nama je po teškom terenu bilo komplikovano da uspostavimo pas igru. Prvi gol nam je olakšao stvari, a u drugom je sve došlo na svoje“, kaže reprezentativac Slovenije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...