Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

voleo bih da jevtovic uopšte ne putuje u čačak, odnosno da kiza već tamo pokuša neki eksperiment sa radnim naslovom "kako odigrati protiv protivnika bez jedinog pravog zadnjeg veznog". čačak mu je sad poligon za test, moraće nešto da smisli. vidim da po medijima najavljuje "totalnu ofanzivu od starta" protiv borisova. videćemo da li je to samo žvaka za medije.

 

by the way, jel mora brašanac odmah da pauzira ili može u čačku da igra?

 

inače novinari ne mogu da pronađu devića, sakrio se :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

by the way, jel mora brašanac odmah da pauzira ili može u čačku da igra?

 

vulićević, živković i brašanac su out za čačak bar prema današnjoj štampi

 

ko još vučeline izjave uzima za ozbiljno. sem komšija koji ga doživljavaju kao tas na vagi budalaština.

Link to comment

Ovakve izjave su dodatna garancija da čak ni čudo nije moguće i da od eventualnog plasmana nema ništa.

 

 

jao br pa stalno pesimistički kukaš! daj malo optimizma!

Link to comment

Probaću ja da ih iskopam ako stignem.

(edit: search kaže da su mi svi postovi u julu/avgustu 2010-te ostavljeni na reprezentaciji i forumaškom fudbalu, ništa Partizan :unsure:)

 

 

In other news, Mihajlov u Voždovcu. Da ne kažemo posle da su nas snašla baš sva moguća zla ovog sveta.

Edited by beowl
Link to comment

Probaću ja da ih iskopam ako stignem.

(edit: search kaže da su mi svi postovi u julu/avgustu 2010-te ostavljeni na reprezentaciji i forumaškom fudbalu, ništa Partizan :unsure:)

 

 

In other news, Mihajlov u Voždovcu. Da ne kažemo posle da su nas snašla baš sva moguća zla ovog sveta.

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=11978&page=176&do=findComment&comment=1033503

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=11978&page=189&do=findComment&comment=1038149

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=11978&page=228&do=findComment&comment=1039120

Link to comment

ekeke, iskopaće tebe flegma ja ti kažem.

 

nego, onda je izmmeđu dve tekme sa anderlehtom umro bobek, po tome ih se takođe sećam. 5 godina jbt.

Link to comment

Dobro, mirne duše mogu da nastavim da mračim. Dakle, šanse Partizana da prođe Borisov su manje od 10% a do dana revanša će nekoliko procenata biti dodatno otkinuto raznoraznim glupostima što uprave što stručnog štaba. Poklon sa neba u vidu nekog Papa neće doći nego će da dođe ekipa organizovanih i disciplinovanih tabadžija a mi ćemo da im suprotstavimo Babovića i pet godina starijeg Kapitena. Shodno tome ćemo i proći.

Link to comment

vučelić pravi dimnu zavesu trabunjanjem gluposti oko sudije sa meča protiv bate borisova. skreće pažnju sa svoje nesposobnosti.

Da, boji se da ga ne kazne birači na sledećim izborima.

Link to comment

Da, boji se da ga ne kazne birači na sledećim izborima.

Mislio sam na prikrivanje ociglednih stvari tipa da je neophodno popuniti kratere u timu kupovinom igraca.svi ga (ih) kritikuju u vezi toga a on skrece temu i lupeta novinarima o sudijama.

 

Nisam spominjao niti mislio o politici.

Link to comment

Mislio sam na prikrivanje ociglednih stvari tipa da je neophodno popuniti kratere u timu kupovinom igraca.svi ga (ih) kritikuju u vezi toga a on skrece temu i lupeta novinarima o sudijama.

 

Nisam spominjao niti mislio o politici.

Stvarno? To mi uopšte nije palo na pamet.

 

Kome da skrene pažnju ili pravi dimnu zavesu? I ako ga kritikuju, ko će da ga smeni? Čovek je jednostavni odvratni govnar i šaban i verujem da iskreno misli to što je rekao o sudiji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...