Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Zaustavite snimak na 0:56 i pogledajte Partizanovu levu stranu.

 

Inače, obe intervencije beloruskog golmana pokazuju šta znači kada nemaš zakucanog linijaša na golu. Čovek je oba puta pratio igru i na najbolji mogući način ušao Živkoviću u šut.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zaustavite snimak na 0:56 i pogledajte Partizanovu levu stranu.

 

Inače, obe intervencije beloruskog golmana pokazuju šta znači kada nemaš zakucanog linijaša na golu. Čovek je oba puta pratio igru i na najbolji mogući način ušao Živkoviću u šut.

 

slobodno odštampaj printscreen i stavi ovde. to je naš trejdmark, nažalost.

 

imaš pre toga 33 sekund, petrović od igrača koji centrira loptu za šansu batea daleko nekih 5 metara...

 

bitna stvar je da smo prošle sezone imali volkova, drinčića i branka ilića a sada imamo petrovića, jevtovića i fabrisia...a na golu lukača a sada živkovića.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne delim baš mračno mišljenje koje preovladava ovde na forumu. Sve stoji, u upravi su pilićari, Babo je grozomoran, Petrović haos, Bugarin ništa ne igra, Živko linijaš. Ali ono sinoć nije delovalo toliko loše, imali smo dve najizglednije prilike na meču, oni su imali više udaraca na gol ali Živko je ok branio. Primili smo gol iz kiksa, što je ustaljeno već ove sezone. Ali treba imati u vidu da smo igrali celo poluvreme sa igračem manje, i da je ono ipak utakmica u gostima gde je prirodnije da se više braniš. Koliko se Steaua raspala posle crvenog, mi smo bili odlični, i zamalo da povedemo.

 

U revanšu možda na neko ludilo-publiku-nalet umuljamo gol u prvih 20min, onda imamo otvorenu utakmicu. Biće teško i sve to, ali igraćemo pred punim tribinama za LŠ, to nam se nije desilo godinama.

 

 

Inače, nisam dobro video kod gola, ko je trebalo da prati glavonju koji ga je dao? Je l opet Brazilac zasro?

Link to comment

Utakmica za vikend je prava prilika da se vidi moze li kosovic. Nije nista manje neiskusan od jevtovica cak nih rekao suprotno, a ima i dobru pracku. Mana jeste to sto jos nije ograo sa ekipom ali nije ni abu pa je od pocetka najbolji.

 

Po meni ako ne jnxujete onda ste bas preterali sa kukanjem. Nisam gledao mec ali rekao bih po hajlajtima da bate u najgorem slucaju nije bio bolji. Tu ste negde. Jeste kvaka sto su oni defanzivno bolja ekipa od svega protiv cega ste igrali ali daleko je ovo od gotovog. Oni su i dalje blagi favoriti i nista preko toga.

 

Beowle, delim misljenje za rupe u timu ali nije da niste imali o vece kada ste usli u ls poslednji put.

 

Po meni bice egal, sotnice ce odluciti...

 

Sent from my 4027X using Tapatalk

Link to comment

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2016/matches/round=2000633/match=2015649/postmatch/statistics/index.html#1/2016/2000633/2015649/pitch-view/plays/10db66ac-0b22-4770-92f2-54207d74fc79

 

iako je petrović umazan katranom u uvaljan u perje ovde, statistika™ govori da su nas bušili najčešće po sredini, gde nam je falila čvrstina u duelu. ako kanimo proći to moramo poboljšati. klonirati brašnjavog i kapitena držati u hiperbaričnoj komori sedam dana.

Link to comment

Jevtovic je jako naivno/nepotrebno dobio kartone, ali ne moze  mu se mnogo zameriti s obzirom da  je do pre dva meseca igrao u NP. Problem je naravno sto uprava nije na to mesto dovela nekog boljeg i namazanijeg igraca koga bi Jevtovic mogao povremeno da menja i da  od njega pece zanat. I skotsko djubre je mozda moglo da progleda kroz prste  kod druge zute karte u nadoknadi vremena, ali dobro... Nas najveci problem jos od pripremnih utakmica su jebeni prekidi i centarsutevi, to jednostavno ne znamo da branimo. Uvek neko kasni, pobegne mu igrac, Zivko vec znamo da ce ostati da kampuje na liniji sta  kakav god razvoj situacije bio. Dok to ne popravimo nema srece. 

Link to comment

Generalno da je obrnuta sitauacija bila tj da smo mi prvi mec igrali u Beogradu i imali 45+ minuta igraca vise, mrsomudili oko 16m i dali jedan gol iz prekida posle kiksa protivnika ja ne bih bio ni malo zadovoljan. 

Link to comment

Generalno da je obrnuta sitauacija bila tj da smo mi prvi mec igrali u Beogradu i imali 45+ minuta igraca vise, mrsomudili oko 16m i dali jedan gol iz prekida posle kiksa protivnika ja ne bih bio ni malo zadovoljan.

 

u sridu
Link to comment

Brine to što je prošlo 3-4 sata od kraja utakmice a Ted se još ne javlja. Valjda nije iznerviran igrom napravio kakvu ludost, npr pročitao neki od svojih postova.

 

ja ne čitam svoje postove....šta više ja ih ni ne pišem.....ja ne postojim.

Link to comment

au brate...

 

passes completed - oni 454/519, mi 192/259, attempts on target 8 prema 2, plus nas prebiše 20-11 u faulovima a mi dobili crveni. a nepisano je pravilo da ekipa koja se brani češće faulira, logično, je li.... posed 61-39

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...