Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Jebem li ga, ja sam stekao utisak da nismo imali odgovor na njihov pritisak u 1. poluvremenu i da je svaki pas na nasoj polovini bio tempirana bomba u najavi. Jevtovica iz nekog razloga skroz gotivim ali veceras je uzasno usao u utakmicu i bilo je samo pitanje vremena kad ce da opase drugi zuti kao sto je Beowl i prorekao. Babovic uglavnom beskoristan, ali i iznenadjujuce cvrst u duelima veceras. Kunem se da mi je u par navrata delovao kao Hulk kad ga zajasi neko od protivnika, u takvim situcijama je njegov tm da padne, uputi boleciv pogled ka sudiji i rezignirano ustane, sireci ruke i razmisljajuci o nepravdi koja se mnozi na ovom svetu. Nazalost, njgeov drugi tm je bio prisutan veceras, a to je da mora da pipne loptu minimum 7 puta pre nego sto je prosledi dalje inace ce biti proklet i on i potomci mu do 5. kolena. Petrovic... pa, evo ne znam. Pojescu svoj sesir ako mi neko racionalno objasni kako je on dospeo do prvog tima ekipe koja se bori za ulazak u LS. Posebno mi se dojmila situacija iz 1. poluvremena kad su oni opusteno isli u kontru po njegovoj strani, i posle nekih pet sekundi vidis njega kako dotrcava odnekud iz sredine gde je vrlo inteligentno cuvao Balazica.

 

Balazic odlican, inace, Trujic dobar, Zivkovic.... eeeh, Zivkovic. On i Oumaru najbolji, al' jbg, kad promasis onakve 2 sanse... 

 

Ipak, vraca se ovo u Bg, 4:0, Oumaru (2), Bozinov i Zivkovic.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa sam si rekao da Garbu ne igra ništa jer nema ko da mu da loptu pošto je ta uloga dodeljena Baboviću. Dević tu neće mnogo promeniti osim ako ne zaigramo 4-5-1 sa Abumararom na usamljenom špicu. Što opet otvara neke druge probleme u odnosu na 4-4-1-1 ali tako je to kad igrač manje (Babović) mora da igra.

 

Elem, Bate ovo prolazi bez ikakvih problema.

ne vredi, ne mogu njih dvojica zajedno nikako. božinov je odličan igrač, ali je statičan i čeka loptu. ne znam za devića, nisam ga nešto mnogo gledao, nadam se da je pokretljiviji..ako uopšte i dođe.

 

nije loša ova ideja sa 4-5-1 sa abuom napred jer mora opasna bitka da se odigra sa ovim prekaljenim lisicama na sredini. ne možemo brašanca ostaviti na zadnjeg veznog, to NIKAKO!!! a šta mi imamo na sredini osim njega? ninkovića koji nikada ne igra odbranu a sada je sve očajniji u napadu? presporog babovića kojeg će belorusi staviti u džep za 5 minuta. odličnog ilića koji na žalost ne može dugo da odigra jer ga zeza krštenica?

 

 biće veliki problem sastaviti 11 igrača i postaviti igru protiv ovih.

 

nisam ni ja optimista, možda 20-30% šansi.

 

edit: evo recimo kako bi mogla da izgleda ekipa za revanš:

 

živković-vulićević-bandalovski-fabrisio-balažic-brašanac-ilić-lukić-trujić-živković-abubakar (centarfor, ne krilo). ko se prvi umori, zamena šaponjić a abubakar na krilo (promena koncepcije). mora totalno ofanzivno, nema ovde čekanja. 

 

koncepciju naravno zeza babović jer mora da igra, pa onda lančano božinov koji neće dobiti lopte jer će brašanac umreti od batina na mestu zadnjeg veznog, itd.....

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Valjda je zamisao da bugarara lažno devetkuje a ovi brzinci igraju sa strane i koriste prostor i njegove lopte. Što ima neke logike, sumnjam da bi bio bolje iskorišćen na nekom drugom mestu.

Levi bek i zadnji vezni i prošli bi ove lagano sa sve babom. A još njega da ste zamenili, ihaj...

Edited by Ruxin
Link to comment

Djeluju li vam za sad bolji ovi ili Steaua?

 

via Tapatalk

 

Steaua.

 

Pa i bili smo korektni prvo poluvreme, mislim da je Kiza u pravu. Nismo se bunkerisali, isla je lopta napred, kombinovalo se (u nekim trenucima i vise nego solidno), cak mi je ostao utisak da smo tehnicki potkovanija momcad.

 

Naravno da nismo Barsa ili Bajern pa da ovakve timove meljemo i ne damo im da promole glave iz misje rupe, ali podsetite se samo nekih evropskih izdanja iz zadnjih 10-15 godina i valjda ce vam biti jasno da ovo uopste nije bilo lose.

 

Bili smo ocajni u prvom poluvremenu, sve rupe u timu su eksploatisane, jedino smo mozda u poslednjih 15 minuta uspostavili neku kontrolu. Drugo poluvreme je jos bilo i dobro, ali je KIza kasnio i gresio sa izmenama. Ne znam cemu se nadao sa Trujicem, tu nam je bio potreban neko ko je u stanju da zadrzi loptu duze od pola sekunde i podeli neki pas. I morao je da osvezi tim u poslednjih 20-25 minuta, a on pravi drugu izmenu na samom kraju.

 

Partizan bi u revansu mogao igrati kao i u drugom poluvremenu samo sa jos jednim napadacem. Babovic i Brasanac u sredini, Trujic lijevo, Zivkovic desno, Abubakar i Bozinov naprijed.

 

Daleko bilo da Trujic startuje. A predlozeni sastav bi bio pregazen u sredini terena.

Link to comment

Valjda je zamisao da bugarara lažno devetkuje a ovi brzinci igraju sa strane i koriste prostor i njegove lopte. Što ima neke logike, sumnjam da bi bio bolje iskorišćen na nekom drugom mestu.

 

Levi bek i zadnji vezni i prošli bi ove lagano sa sve babom. A još njega da ste zamenili, ihaj...

 

Što ima logike ako mu neko pravovremeno šalje lopte. Pošto se to kod nas ne dešava jer mora tatin sin da igra onda sve ostaje na brašancu kojeg će odmah da zajašu dvojica i piši propalo.

 

edit: plus što sada mora brašanac da igra zadnjeg veznog jer nemamo sada nikoga da zameni jevtovića, tako da ostajemo bez njegovog udela u kreiranju napada.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Doveli ste kosovica koji je zadnji vezni. Igrao je valjda kod milinkovica u vosi (il je on bio pre kosovica), pa nije bemoguxe da on zameni jevtovica. Ono ato ga se ja secam iz vose nije bio los. Ima i fin sut... Pitanje je ko bi drugi to mogao da odigra...

Link to comment

Doveli ste kosovica koji je zadnji vezni. Igrao je valjda kod milinkovica u vosi (il je on bio pre kosovica), pa nije bemoguxe da on zameni jevtovica. Ono ato ga se ja secam iz vose nije bio los. Ima i fin sut... Pitanje je ko bi drugi to mogao da odigra...

 

Kosović da odigra u odlučujućoj utakmici za plasman u ligi šampiona? daj ne zezaj, jer vidiš kako smo prošli sa zelenim jevtovićem. oni su najjači na sredini a mi smo tu pokazali slabost.

 

Takodje je pitanje da li je i registrovan za ovaj dvomeč.

 

Vidim da nije bilo ni lukića medju 18 igrača (klupa: Kljajić, Bandalovski, Ćirković, Ninković, Ilić, Trujić, Šaponjić )

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Jebiga, Zile nas je doveo do ove faze, danas je sjebao stvar. Jedna od one dve lopte koje mu je poslao babumakar je morala da zavrsi iza ledja beloruskog golmana. Pogotovo prva, gde je bio sam po sredini gola, a prijem kao da je juce poceo da ganja fudbal. Prezimenjak mu je najgori linijas koji je ikada branio vrata Partizana, a debeli bugarin svakako igrac manje, tako da kad se sve pogleda ovo i nije tako los rezultat. Imamo neke sanse u revansu, ako napadnemo od prvog minuta, nisu mi ovi bas odali utisak danas da su neprejebivi pozadi i da mogu da se brane ko zabari u najboljim danima. Ima tu itekako mesta da se probije i zabije. Opet, nama odbrana (kao i odbrana iz veznog reda) ostaje najveci problem i ako nekako uspemo da ga ne primimo na jna, mozemo dalje. 

 

edit: Gadim se samom sebi dok pisem ovo, ali babo uopste nije bio los veceras.

Edited by ZokiAsov
Link to comment

babo uopste nije bio los veceras.

pa... definiši "loš". spor ko ranjeni puž, slab ko slamka na vetru, masa nepreciznih pasova, mrljavljenje s loptom i po desetak sekundi, orijentacija ko u džumleta s kutijom na glavi i pasovi unazad u procentu od 100,00. dobro, umeo je da bude i gori.

 

hajlajt je onaj volej na istok, 12. red, sedište 8a, ubo ga je u trepavicu.

Link to comment

Jebiga sad, nije nikakva tajna da bih pre gledao nebojsu covica sa kapitenskom trakom nego babu, ali nije bio bas tolko hrdjav. Znao je da zadrzi loptu pod pritiskom, par puta da je posalje napred, za razliku recimo od Brasanca koji nije imao nijedan koristan potez tokom cele utakmice. 

 

Jos jedan hajlajt, belorusi ozbiljno biju. Iskusno.

Link to comment

 

 

Jos jedan hajlajt, belorusi ozbiljno biju. Iskusno.

 

brašanac kandidat br.1 za crveni karton u revanšu, ako mu padne klapna posle batina koje bude dobio na mestu zadnjeg veznog.

Link to comment

Brine to što je prošlo 3-4 sata od kraja utakmice a Ted se još ne javlja. Valjda nije iznerviran igrom napravio kakvu ludost, npr pročitao neki od svojih postova.

Link to comment

Jebiga sad, nije nikakva tajna da bih pre gledao nebojsu covica sa kapitenskom trakom nego babu, ali nije bio bas tolko hrdjav. Znao je da zadrzi loptu pod pritiskom, par puta da je posalje napred, za razliku recimo od Brasanca koji nije imao nijedan koristan potez tokom cele utakmice.

 

Jos jedan hajlajt, belorusi ozbiljno biju. Iskusno.

Uuu kako bre nije imao? Bio je dobar. Evo ja se secam onda kad je tek treci start na njemu u istom napadu okarakterisan kao zuti.

Link to comment

edit: plus što sada mora brašanac da igra zadnjeg veznog jer nemamo sada nikoga da zameni jevtovića, tako da ostajemo bez njegovog udela u kreiranju napada.

 

Ne vidim sta je problem kreirati sa pozicije zadjeg veznog.

 

Bogami Brasnjavi na ppp predje put od Fejse do Pirla... od trnja do zvezda!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...