Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam da li ste primetili, ali oni su nas RAZBILI u sredini terena a pričamo da nisu neki tim. Nedopustivo je da pored ovakvih prekaljenih igrača, koji su u zadnjih 5 godina  4 puta igrali ligu šampiona, ti počinješ sa 9 igrača jer moraju da igraju babović i petrović. Igranje babovića u prvih 11 lančano pokreće nikakav učinak božinova jer bi on trebao da ga hrani loptama, pa sve ostaje na brašancu koji je, naravno, udvajan i onda može doći do situacije kakva je bila, recimo, u novom sadu - crveni karton. Ovog puta crveni karton je dobio najneiskusniji i najzeleniji - jevtović. I šta sada? Ko će da igra zadnjeg veznog? Brašanac? Svi znamo kako to izgleda....a ko će da nam kroji napad? Babović? 

 

Mnogo smo mi zeleni za ove stare čuke koji znaju da igraju na rezultat

Link to comment

Dobar rezultat kako ste odigrali. S kim igrate prije revansa sa Bateom?

ovo je sve samo ne dobar rezultat. pitanje kako bi to išlo do kraja da je živkara munuo jednu od ove dve šanse. ovde im dajemo sigurno jedan gol, možda i dva. da li će to biti dovoljno za prolaz, ili produžetke ili le zavisi samo od nas tj od toga kako budemo igrali odbranu, ne samo igrači koji su formacijski u zadnjoj liniji već ceo tim.

 

ozbiljan problem nam je nedostatak zadnjeg veznog. brašnjavi će to sigurno da pokriva bar formacijski. ja bi, da se pitam, njega stavio na dmc-a ali više da bude tip box-to-box na toj utakmici, babinjo nešto povučeniji, a kapiten od početka pa dok ne umre. strepnja mi je da će ringla biti taj koji će menjati jevtovića bar nominalno. a tada ulazimo u jedno ludilo sastavljeno od hiljadu malih ludila.

 

lukić mislim da nema snage da se lema sa ovima 90 minuta.

Link to comment

Bilo bi lepo da od ovoga nešto bude, ali ne verujem jer mora da se plati obeštećenje Rubinu iz Kazanja...Ne mogu više onog raspalog Božinova da gledam. 

 

 

Partizan zvao Marka Devića, on želi među crno–bele!

 

Iskusni vezista pristao da za skromnu platu pojača redove šampiona, na potezu Rubin iz Kazanja

A pred odlučujuće borbe za plasman u Ligu šampiona – kapitalac. I to pravi. Rukovodstvo Partizana želi da u Humsku dovede nekadašnjeg reprezentativca UkrajineMarka Devića. Kontakt sa rođenim Beograđaninom koji je svetsku slavu stekao u zemljiAndreja Ševčenka je odavno uspostavljen, a dosadašnji razgovori slute rasplet iz snova za navijače Partizana.

Naime, iskusni ofanzivni vezista koji je jednako upotrebljiv i na poziciji napadača pristao je da se preseli u Humsku. I to pod vrlo skromnim finansijskim uslovima. Naime, Devićkoji je u jeseni igračke karijere želi da ispuni dečački san pošto nikada nije krio da navija za Partizan.

Ipak, konačnu reč daće čelnici Rubina iz Kazanja, kluba sa kojim je Dević pod ugovorom. Svetsku slavu 31-godišnji Beograđanin stekao je u dresu Metalista iz Harkova za koji je odigrao 148 utakmica i postigao 68 golova. Tada je dobio ukrajinski pasoš i branio boje te zemlje na evropskom prvenstvu 2012.godine.

Generalni direktor Partizana poručio je uoči puta u Ukrajinu da će crno – beli dovesti dva pojačanja i da jedan igrač ima srpski pasoš. Ispostavilo se da je mislio na Devića.

Poslednjih šest meseci Dević je proveo u Al Rajanu kao pozajmljeni igrač Rubina. Bio je član i bogatog Šahtjora, dok je u Srbiji igrao za Zvezdaru, Železnik, Radnički i Voždovac

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Bilo bi lepo da od ovoga nešto bude, ali ne verujem jer mora da se plati obeštećenje Rubinu iz Kazanja...Ne mogu više onog raspalog Božinova da gledam. 

 

Pa sam si rekao da Garbu ne igra ništa jer nema ko da mu da loptu pošto je ta uloga dodeljena Baboviću. Dević tu neće mnogo promeniti osim ako ne zaigramo 4-5-1 sa Abumararom na usamljenom špicu. Što opet otvara neke druge probleme u odnosu na 4-4-1-1 ali tako je to kad igrač manje (Babović) mora da igra.

 

Elem, Bate ovo prolazi bez ikakvih problema.

Link to comment

Milinkovic kaze da smo bili bolji do prestrogog crvenog   :ph34r:

 

Pa i bili smo korektni prvo poluvreme, mislim da je Kiza u pravu. Nismo se bunkerisali, isla je lopta napred, kombinovalo se (u nekim trenucima i vise nego solidno), cak mi je ostao utisak da smo tehnicki potkovanija momcad.

 

Naravno da nismo Barsa ili Bajern pa da ovakve timove meljemo i ne damo im da promole glave iz misje rupe, ali podsetite se samo nekih evropskih izdanja iz zadnjih 10-15 godina i valjda ce vam biti jasno da ovo uopste nije bilo lose.

Link to comment

Pa i bili smo korektni prvo poluvreme, mislim da je Kiza u pravu. Nismo se bunkerisali, isla je lopta napred, kombinovalo se (u nekim trenucima i vise nego solidno), cak mi je ostao utisak da smo tehnicki potkovanija momcad.

 

Naravno da nismo Barsa ili Bajern pa da ovakve timove meljemo i ne damo im da promole glave iz misje rupe, ali podsetite se samo nekih evropskih izdanja iz zadnjih 10-15 godina i valjda ce vam biti jasno da ovo uopste nije bilo lose.

Daj ne zezaj, razbili su nas i u prvom na sredini terena, samo sto nisu znali da daju gol. 

Link to comment

Za gol iz kornera nisu krivi ni Petrovic ni Babovic. Partizan kornere brani zonski. Abubakar je pokrivao taj prostor, krivo procijenio let lopte, otisao metar, dva naprijed. Pogledajte snimku, lijepo se vidi. Treba reci i da su protivnici to dobro izveli.

 

Partizan je drugo poluvreme odigrao kako treba. Iz toga se da zakljuciti da su kronicni obrambeni problemi rezultat postavke igre kada je svih 11 na terenu. Losa tranzicija u obranu, prevelik prostor koji Jevtovic ne moze pokriti. Mozda je zato i dobro sto je dobio crveni pa nece moci igrati revans.

 

Partizan bi u revansu mogao igrati kao i u drugom poluvremenu samo sa jos jednim napadacem. Babovic i Brasanac u sredini, Trujic lijevo, Zivkovic desno, Abubakar i Bozinov naprijed.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...