Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako ga umuvamo prvi mislim da i te kako mozemo da prodjemo i sa dva data gola. Ovi jednostavno igraju svoju igru bez obzira na rezultat, broj igraca na terenu ili bilo sta drugo. Sreca nasa pa je ta njihova igra najcesce dosadna i spora cekalica.

 

A ako ga primimo prvi sumnjam da mozemo do jos jednog preokreta pa sve i da oni dobiju crveni ovaj put.

Link to comment

Живко кад ухвати живу лопту опали 1 оченаш[emoji24]

Едит: али мало претерујете с кењањем по њему. Крив је за гол, али је спасио 3; то је тај један златни стандард наших голмана, од Бороте, преко Фахрудина до ових данашњих...

 

 

Tapatalk

Koja tri gola je spasao? Sa krstenim golmanom ovo je 0:0. Bate mlohava cuna + matori Hleb i Rodionov, ali nemamo mi sta da trazimo u ozbiljnom fudbalu sa dva kratera u sredini.

 

I pored svega Andrijini promasaji ce nas na kraju izbaciti. Morao je da spakuje jedan.

Link to comment

Koja tri gola je spasao? Sa krstenim golmanom ovo je 0:0. Bate mlohava cuna + matori Hleb i Rodionov, ali nemamo mi sta da trazimo u ozbiljnom fudbalu sa dva kratera u sredini.

 

I pored svega Andrijini promasaji ce nas na kraju izbaciti. Morao je da spakuje jedan.

 

Skinuo je dva cista u prvom poluvremenu.

Link to comment

Ok, ova utakmica mi je pojasnila neke stvari.

 

Prvo, šanse za prolaz su nam manje od 30%. U krajnjem slučaju to je sada i nebitno jer uprava NIJE IZRAZILA ŽELJU da se plasiramo u ligu šampiona i zadovoljila se ovim što imamo.

 

Da su hteli u ligu šampiona, morali su da:

 

1. sklone babovića iz ekipe i zamene ga igračem sredine terena.

 

2. dovedu pravog, normalnog, solidnog levog beka i sklone onaj krater koji se preziva petrović

 

3.da dovedu makar još jednog zadnjeg veznog koji je iskusan. danas se videlo šta se dešava kada u bitnoj utakmici imaš igrača kojem je najveći fudbalski domet bio novi pazar.

 

4. da dovedu još nekoliko igrača koji bi menjali ove na terenu.

 

Mi imamo ostojića, ćirkovića, ninkovića na klupi koji ne mogu da menjaju nikoga. Upitno je kakav je rezervni golman a već kukamo na živkovića.

 

Na sve to igrač na koga gledamo kao u boga koji će da zakrpi rupe, zamaže, zavara, da gol ili namesti... odigra očajno.

 

 

Druga stvar, smatram da kako trenutno stoje stvari, vojvodina i crvena zvezda imaju bolje ekipe od nas.

 

Ako urgentno ne kupimo normalne igrače mi ni od bodova iz lige evrope, a ni od prvog mesta u prvenstvu nećemo videti ništa.

 

Takođe nam je potreban pravi centarfor, koji daje u bitnim utakmicama golove. Božinov je razočarenje.

 

Na upravi je da odluči šta će. Za sada su debelo zasrali, imaju još šanse da se vade.

Link to comment

Naravno da nisu izrazili želju, njima je i LE sasvim fin novac, BATE je ekipa koja generalno nije ništa posebno i koja se, u određenoj situaciji, može eliminisati i sa ovim igračkim kadrom. APP koji će verovatno biti NP.

Link to comment

Skinuo je dva cista u prvom poluvremenu.

Ma kakva cista, ono svaki ozbiljan golman brani. Ali, opet, nije on najveci problem ovog tima. Nije to ni muceni Petrovic, nego to sto nam na dva od tri mesta u sredini startuju igraci koji su ispod nivoa i ovakvog, ofucanog Partizana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...