Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izvukosmo se danas. I pokazali Rumunima kako se igra  sa igracem manje na gostovanju. I dalje mislim da imamo dobre sanse jer je sasvim realno da ovi ne daju gol na JNA,

Link to comment

bar ovo što sam uspeo da gledam, mrka kapa. le je naš krajnji domet

:mellow:

Није ни ЛЕ мала ствар.  Таман до пролећа.

Link to comment

Znaci u Beogradu moramo da postignemo barem tri gola, sto je po meni nemoguca misija ... Retard sa klupe do devedesetog minuta napravio samo jednu izmenu, a tim ti ima igraca manje i snage samo za autobus na svojoj polovini (o trcanju u kontre, niko i ne pomislja). Balazic objasnio kako treba da igra jedan ozbiljan stoper...

Edited by Geo
Link to comment

Pre utakmice sam bio otpimista, sad sam teški pesimista. Imamo čoveka u moru u vidu Petrovića, imamo boga pitaj koga na DMC, drugo poluvreme nam je to igrao Babović, ako stavi Brašanca na DMC, znamo kako je on igrao tamo. Imamo Božinova koji ne bi trebao da igra ali ako stavi Oumarua u špic ko onda igra levo, Trujić ili Ninković? Imamo odbranu i branjenje prekida koje nam garantuje primljen gol, znači da treba da damo 3, ovi su lošiji od Steaue ofanzivno i to dosta ali i bolji defanzivno. Propustili smo ogromnu šansu, jbg, ovako nešto nam se neće ponoviti u skorije vreme, živi bili pa videli.

Link to comment

mi možemo ovo da prođemo jedino na "uraaaa" + da nas žestoko ukenja (crveni + penal) + da žile podesi nišan. ne bi valjalo kriviti ga za promašaje (mada sam mu u datom trenutku jebao i sve mrtvo i živo), pametan je dečko, izaći će jači i pametniji iz ovoga. možda jedini plus večeras je što smo videli otprilike šta i koliko oni mogu, sad jedino da i mi njima pokažemo isto u revanšu, pa ko je bolji nek ide po te milione.

Link to comment

Ovoliko ubedjen u prolaz do LS nisam bio jos od Artmedije :D

 

Mozemo mi ove, Steaua je timcina za Bate.

+

 

Steaua je primer one poslovice 11 lavova koje predvodi magarac, ovaj Bate nije obrnuto, ali je slabiji od Steaue. Male šanse za prolaz ulaz u LŠ bez zadnjeg veznog, Petrović=tempirana bomba i Tute što visi u ofsajdu,

Edited by J-♣
Link to comment

jesmo propustili šansu, ali petrović nije igrao loše večeras

 

Ti mora da se zajebavaš, čovjek je krater u odbrani ali je zato u jednom momentu imao bar dvocifren broj pogrešnih dodavanja u nizu kada je pokušavao da krene naprijed.

 

Kakve veze ima to što su ovi slabiji od Rumuna? Ljudi kao da zaboravljaju da je Steaua bila težak user.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...