Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

A ona crnogorska kablovska sto se logujeno preko fejsa? Ne radijus vektir nego neka druga, ne mogu da se setim koja..

M-Kabl? 

 

edit: kasno vidjeh da si i sam pomenuo, sorry

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je to, najcrnje je sto nas skauting i u basketu i fudbalu nazalost funkcionise ozbiljno poput PPP forumasa - jbt, klip iz katarske lige (wtf?!) koji okaci njegov menadzer - wow! Umesto majstora, pogledati malo "odbrambene" igrace protivnika mu  :isuse:

Koji ce nam on - bolje Saponji da damo da igra ili jos jednog klinca da ubacimo, nego da dovodimo ovakve velicine.

 

Brate, kakav video, kakvi bakrači, jesi ti nekad gledao čoveka? Bio je najbolji igrač reprezentacije jedno vreme.

Link to comment

Brate, kakav video, kakvi bakrači, jesi ti nekad gledao čoveka? Bio je najbolji igrač reprezentacije jedno vreme.

Uh, kad bi potpisao marko devic..bilo bi to fantasticno :Hail:

 

Bez obzira sto ima 32 godine, nije mogao da zaboravi da igra fudbal.

Link to comment

Nadam se da ovo ne cita niko ko radi u m-kablu, da nam ne skrembluju rtrs :D

Oni dosta cesto 'zaborave' da skrembluju, pa ih RTCG i ostali prozivaju :)

Link to comment

Oni dosta cesto 'zaborave' da skrembluju, pa ih RTCG i ostali prozivaju :)

Pa dobro, m-kabl u osnovnoj ponudi ima i rtcg 1 i 2. Sinoc sam citao njihovu programsku shemu i ne prenose partizan, tako da ne bi trebalo da se zale. :)

Link to comment

na kakve pare, 50 dindži, to je kao da je besplatno

 

ja gledam kliksport pošto sam se doselio u sbb kraj i nemam više Arenu. korektan je snimak, nema seckanja, ume da kasni slika za tonom sekundu, dve. da se razumemo, nije neki kvaltet ali se komotno gleda

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...