Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovakav majstor je za tebe moj do moga ? Ako dodje bio bi sigurno najbolji igrac u Partizanu, mozda nije na nivou kakav je bio kad je igrao za Metalist, ali nije sigurno neki propalitet

 

Link to comment

Odakle ih samo izvlacimo? Sve moj do moga  :isuse:

 

Marko Dević moj do moga? Pa on kad bi došao to bi bilo za naše uslove ko Ronaldinjo iz najboljih dana da je došao. Toliko je i realno.

 

da budem drug na drumu, pa da podelim sa vama link za gledanje (nadam se) goleade u mreži partizana: http://torrent-tv.ru/torrent-online.php?translation=13099 (treba instalirati ace stream plugin)

;:

 

Ne deli ovaj link  :lolol:

Link to comment

Vučić se naljutio zbog insinuacija kumsa da se Zvezdi svi sklanjaju.

:cry:

 

davajte linkove pre početka. po mogučstvu yt.

danke

Link to comment

i to trojka. ima da dam 250 kinti onom narkomanu mitroviću da gledam kao čovek. na telefonu.

:isuse:

A ona crnogorska kablovska sto se logujeno preko fejsa? Ne radijus vektir nego neka druga, ne mogu da se setim koja..

Link to comment

Ogroman rizik. Moglo bi čak da nam se desi da ne primimo dva laka komada po njegovoj strani a tako nešto ne smemo dopustiti.

+1

 

Ogroman je rizik ako on ostane u timu. Manji je rizik da postavimo neko drvo na to mesto, makar ce ponekad lopte i da se odbiju od njega..

Link to comment

A ona crnogorska kablovska sto se logujeno preko fejsa? Ne radijus vektir nego neka druga, ne mogu da se setim koja..

seti se đorđije

:)

Link to comment

Zar nisi ti to kacio, kao i radijus vektor?

 

Edit: setio sam se! M-kabl, oni u osnovnom paketu imaju i RTRS :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ovakav majstor je za tebe moj do moga ? Ako dodje bio bi sigurno najbolji igrac u Partizanu, mozda nije na nivou kakav je bio kad je igrao za Metalist, ali nije sigurno neki propalitet

 

To je to, najcrnje je sto nas skauting i u basketu i fudbalu nazalost funkcionise ozbiljno poput PPP forumasa - jbt, klip iz katarske lige (wtf?!) koji okaci njegov menadzer - wow! Umesto majstora, pogledati malo "odbrambene" igrace protivnika mu  :isuse:

Koji ce nam on - bolje Saponji da damo da igra ili jos jednog klinca da ubacimo, nego da dovodimo ovakve velicine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...