Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

@đorđe

 

Pa napisao sam da nemam pojma ništa konkretno o tome. Nemam nikakve informacije van naglabanja sa neta

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

@đorđe

 

Pa napisao sam da nemam pojma ništa konkretno o tome. Nemam nikakve informacije van naglabanja sa neta

ma pretpostavke čoveče :) ne znam ni ja, samo odokativno gledam. šta pretpostavljaš?

 

evo šta ja mislim:

 

partizan: metalac i sada borac iz čačka, čim vode vlakna u belorusiju....ne znam da li ima još?

zvezda: ofk, vojvodina (ako je tačno ovo što kaže navijač voše), radnik... ne znam da li ima još? 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ma pretpostavke čoveče :) ne znam ni ja, samo odokativno gledam. šta pretpostavljaš?

Ali stvarno nemam pojma. Nisam ja toliko u priči otkad je otišao robi.

Bilo bi logično pretpostaviti da su ofka i surdulica naši zbog uprave, a nemam pojma ko je sad vaš. Znao sam za ranije koja je priča, ali sumnjam da je to sad i dalje aktuelno

Edited by Ruxin
Link to comment

Partizan trenirao u Minsku zahvaljujući bivšem treneru

Fudbaleri Partizana trenirali su na stadionu "Traktor", koji koristi Dinamo Minsk, uoči duela sa BATE Borisovim u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Velike zasluge za to imaju trener Dinama Vuk Rašović, inače bivši kormilar crno-belih, i pomoćnik Ljubiša Ranković.

Oni su se pobrinuli da crno-belima olakšaju gostovanje u Belorusiji, a Ranković je i prisustvovao treningu i pozdravio se sa prijateljima.

Pre treninga iz Borisova u Minsk je stigao i trener Zoran Milinković sa konferencije za štampu, ekipa je sa radom počela u 20 časova po lokalnom vremenu, a beloruskim novinarskim ekipama naročito su bili interesantni Abubakar Oumaru i Valeri Božinov, uzdanice našeg šampiona u napadu.

 
Link to comment

po mocartu izlazimo u 4-1-2-3

 

živko - vulićević - balažic - fabrisio - petrović - jevtović - brašanac - babović - živković - abubakar - božinov

 

mislim da bi bio preveliki rizik da u ovakvoj utakmici prvi put zaigra bandalovski na levom beku, bez obzira na (ne)kvalitet petrovića. sve ostalo je manje više očekivano

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...