Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne dotiču me vaše doskočice, ja sam jasno napisao, pa vama dođe čovek iz Vojvodine i kaže koja je bila situacija prošle godine i vi mu ne verujete, vama ni OFK nije dovoljan dokaz, pusti me toga idi u policiju. Neki od vas otvoreno pitaju koji je gol sumnjiv protiv OFK-e, ma idi begaj.

Edited by theanswer
Link to comment

Zato smo tu gde jesmo! Znači imamo čoveka na forumu koji sve zna - ko se kome sklanja, ko koga koliko plaća, ko je čiji prijatelj...što implicira ili da je insajder koji bi mogao biti zaštićeni svedok, ili čovek koji je nekako nabasao na vrlo čvrste dokaze.

Ali njega ne zanima da poturi ledja i rasčisti korupciju u srpskom sportu već sve te informacije koristi isključivo za sitnu patkometriju :(

Link to comment

ama pustite cigane, lako ćemo sa njima.....nego, mediji najavljuju da u sutrašnjem sastavu promena neće biti. od Lomića i Bandalovskog vratismo se tamo gde smo bili....sutra sa Necom pa šta Bog da

Link to comment

sutra sa Necom pa šta Bog da

It's the same plan that we used last time, and the seventeen times before that.

E-E-Exactly! And that is what so brilliant about it! We will catch the watchful Hun totally off guard!

Link to comment

Zato smo tu gde jesmo! Znači imamo čoveka na forumu koji sve zna - ko se kome sklanja, ko koga koliko plaća, ko je čiji prijatelj...što implicira ili da je insajder koji bi mogao biti zaštićeni svedok, ili čovek koji je nekako nabasao na vrlo čvrste dokaze.

Ali njega ne zanima da poturi ledja i rasčisti korupciju u srpskom sportu već sve te informacije koristi isključivo za sitnu patkometriju :(

 

Da, zato smo tu gde jesmo  :lolol:

 

Ovo što ja znam znaju svi bitniji ljudi u našem fudbalu i šire, mafija je to burazeru. A ti možeš da mi veruješ ili ne, samo kad uletite sa doskočicama onda očekujem da bar jasno kažete koji su to naši klubovi ove sezone, pošto sam ja za vaše napisao, a pisao sam i za naše iz prošlosti. Dakle, dajte jednom u životu neki podatak umesto što konstantno trolujete i tu čak i ne mislim na tebe lično, ja te nisam primetio iskreno. Ja bajdvej nisam pisao da se Čukarički sklonio, niti da se Surdulica sad sklonila, možeš da proveriš koje sam klubove spominjao. Mada kada dogori kao pre dve godine na proleće onda se sklanjaju i oni koji se inače ne sklanjaju. 

Link to comment

Prijatelju mnogo očekuješ. Niti ću ja tebi odmah da poverujem na reč, ako ćemo iskreno, jer nemam pojma koji ti je izvor i koliko je to ozbiljno. Može da bude i rekla-kazala sa nekih tamo grobarskih foruma, šta ja znam. Niti možeš da zahtevaš od ljudi da raspolažu takvim informacijama. Otkud ja to znam, ja sam samo nebitni navijač...dobacujem do toga da smo lopovi i da krademo. A ko, koga, zašto, to je sve izvan mog domašaja.

 

Idem sad, mnogo ste ozbiljni, evo geo bi me i banovao. A mislio sam da smo svi mi drugari :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Prijatelju mnogo očekuješ. Niti ću ja tebi odmah da poverujem na reč, ako ćemo iskreno, jer nemam pojma koji ti je izvor i koliko je to ozbiljno. Može da bude i rekla-kazala sa nekih tamo grobarskih foruma, šta ja znam. Niti možeš da zahtevaš od ljudi da raspolažu takvim informacijama. Otkud ja to znam, ja sam samo nebitni navijač...dobacujem do toga da smo lopovi i da krademo. A ko, koga, zašto, to je sve izvan mog domašaja.

 

Idem sad, mnogo ste ozbiljni, evo geo bi me i banovao. A mislio sam da smo svi mi drugari :(

pre nego što odeš samo napiši za koje klubove smatraš da se sklanjaju zvezdi a koji partizanu? čisto da vidimo da li smo svi istomišljenici ovde..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...