Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

samo da vas obavestim da je na utakmicu zajedno sa svom ovom bulumentom, otišao i ivan stevanović - vlakno, bivši bek partizana a sada direktor čačanskog borca. 

 

Auuu pa bio sam ubedjen da se taj jos uvek bavi fudbalom :D

Link to comment

Vlakno :heart:

 

 

Auuu pa bio sam ubedjen da se taj jos uvek bavi fudbalom :D

"Ovde sam da bih skautirao našeg narednog rivala", malo u šali, malo u zbilji će Stevanović, čiji će Borac već u subotu ugostiti crno-bele, a usput uverava da su mu lekari, bez obzira što je završio karijeru, nedavno poručili kako bi bez problema mogao da se vrati na teren i zaigra.

Link to comment

Očekujem fljamurtarski scenario, 0:2 tamo, ovde stižemo i u 88-om minutu primamo gol nakon sudara Živkovića i Fabrisija. Ted potom 14-i put podnosi neopozivu ostavku na članstvo u ovom pdfu i vraća se nakon 26 sati samonametnutog egzila.

 

nemoj sad da ispričam ljudima onu sramotu, kad smo te zatekli sa crveno-belim šalom

Link to comment

"Ovde sam da bih skautirao našeg narednog rivala", malo u šali, malo u zbilji će Stevanović, čiji će Borac već u subotu ugostiti crno-bele, a usput uverava da su mu lekari, bez obzira što je završio karijeru, nedavno poručili kako bi bez problema mogao da se vrati na teren i zaigra.

 

Po mogucstvu za BATE, koliko vec u revansu.

Link to comment

samo nemoj da pričaš ljudima onu priču o mom home videu, kad su me Midl i Lumumbo vezivali crveno-belim šalom.

Naravno da neću, muka im je već od Lomića i Vučelića.

Link to comment

Krajnje je vreme da smanjimo razliku između nas i komšija po pitanju broja timova koji nam se sklanjaju

Vrediš onoliko koliko (sporckih) prijatelja imaš :fantom:

Link to comment

Krajnje je vreme da smanjimo razliku između nas i komšija po pitanju broja timova koji nam se sklanjaju

Planirate da se odreknete nekih? Pohvalno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...