Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Заломи га ломке кад је најважније а ми га цело лето подржавамо од њега се тако нешто могло и очекивати бар ја ја знам те Ломиће из Чачка лоши су то људи много па тако и његове поступке не треба коментарисали што даље од Партизана треба се окренути сутрашњој утакмици и проласку у лигу шампиона Напред Партизан

:lolol:

 

Link to comment

evo izveštaj sa aerodroma. ukrcavanje je u toku, bozinov i oumaru nabili slušalice, ninkovic vidno manje rumen, čak je i kupio štivo neko da čita. jedino zabrinjava to što sam u prolazu čuo Babovica koji izgovara "Gulan, Gulan, sigurno."

Link to comment

"Marko Lomić me je zvao juče i rekao da ne može da potpiše za Paritzan. A kada smo se se videli i dogovorili u petak sve što je tražio to je i dobio. Dakle nismo mi njemu nudili ugovor, nego je on tražio i mi smo na sve njegove uslove pristali, a onda se na kraju vikenda javio sa zahtevom da mu povećamo cifru", poručio je Vazura.

 

ja bih na osnovu svega pročitanog rekao da su rusi rekli lomiću da ako želi da ide mora da se odrekne xxxxxxx € pa je ovaj to i saopštio vazuri u kontekstu da to onda pfc mora da nadoknadi ako vazura misli da lomić igra za partizan

Edited by twisted
Link to comment

Izgleda da ce bandalovski igrati na mestu levog beka. On kaze da je spreman, i da je povreda proslost. Ja zadovoljan, neka igra. Bolje on nego petrovic. Ako bude sve ok, a optimista sam da hoce jer zna da igra odbranu a koliko moze da se procita na netu i igrao je nekoliko puta u karijeri i na tom mestu, onda ova ruzna epizoda sa lomicem ce biti proslost. Kao sto se nadam da ce biti i petrovic. Samo ruzna proslost...

Link to comment

"Marko Lomić me je zvao juče i rekao da ne može da potpiše za Paritzan. A kada smo se se videli i dogovorili u petak sve što je tražio to je i dobio. Dakle nismo mi njemu nudili ugovor, nego je on tražio i mi smo na sve njegove uslove pristali, a onda se na kraju vikenda javio sa zahtevom da mu povećamo cifru", poručio je Vazura.

 

ja bih na osnovu svega pročitanog rekao da su rusi rekli lomiću da ako želi da ide mora da se odrekne xxxxxxx € pa je ovaj to i saopštio vazuri u kontekstu da to onda pfc mora da nadoknadi ako vazura misli da lomić igra za partizan

Pa naravno da je to u pitanju. Videli rusi da mu je frka pa da iskoriste sansu.
Link to comment

Ako im je bas noz pod grlo da dovedu nekog od bivsih igraca (pun intended) kud se ne setise Emeghare nego prvo Lomica pa sad i Gulana... igra li jos Malbasa?

Link to comment

Mene samo interesuje koji je to presudni trenutak bio da im se prelomi u glavama da Petrović ne može da igra ozbiljan fudbal? Mislim gledaju ga mesecima ispred nosa, zašto sad da igra Bandalovski a ne protiv Vojvodine recimo, ako uzmemo u obzir da je u revanšu protiv Steaue kiksirao 3 puta minimum

Edited by theanswer
Link to comment

Mene samo interesuje koji je to presudni trenutak bio da im se prelomi u glavama da Petrović ne može da igra ozbiljan fudbal? Mislim gledaju ga mesecima ispred nosa, zašto sad da igra Bandalovski a ne protiv Vojvodine recimo, ako uzmemo u obzir da je u revanšu protiv Steaue kiksirao 3 puta minimum

 

pa neki veliki stručnjak u upravi je umislio da njegovim eventualnim transferom može dodatno da se zaradi, a da usput uđemo i u ligu šampiona.

 

protiv vojvodine se videlo da ga će to možda koštati i titule, a ne samo lige šampiona. protivnici nisu slepi da ne vide tu promaju.

 

samo na žalost nemamo insajdera da provalimo ko je taj pametnjaković. ja tipujem na vazuru, on mi deluje najviše priglupo u ovoj upravi a plus potiče iz sns-a.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...