Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Pa i alternative su od predhodne uprave, ne kapiram?

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

 

Pa razlika je u visini ugovora.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledalo se malo i na kvalitet, jer u suprotnom bi i Vulicevic krenuo tim stopama a Bugarin bio prva akvizicija! Meni je od početka bilo zao Lukaca, jer je pored odlične konstitucije imao i neku harizmu za velike utakmice, dok je Zivko sve suprotno od tog...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

U novostima pise da je malo kasno da prvi susret odigra lomic, ali da je tu bandalovski koji ce da zameni "umornog" petrovica.

 

Jbt, ima li neko od novinara muda u ovoj zemlji da napise da je petrovic los bek, i da je iz tog razloga kupljen lomic?

Link to comment

gle, gle, izgleda da dolazak lomića uopšte nije siguran. klub neće da mu da raskid ugovora na svoju štetu, izgleda. džabe mu je što se dogovorio sa partizanom:

 

Partizan i Marko Lomić su se dogovorili, ali levi bek i čelnici Mordovije nisu. Zato je povratak povremenog reprezentativca Srbije u Humsku 1, za sada, na čekanju. Naime, 32-godišnji defanzivac je tokom vikenda bio u neprestanom kontaktu sa klubom iz Saranska, međutim, kako sa Rusima nije utanačio finansijske uslove raskida ugovora koji mu ističe tek u junu 2017. godine, tako su automatski smanjene šanse da ponovo zaduži crno-belu opremu.

Doduše, one i dalje postoje, ali je pitanje kolko rukovodioci Parnog valjka imaju strpljenja i dokle su spremni da čekaju Marka Lomića. Pogotovu što u ponedeljak u ponoć ističe rok za prijavu dodatnog igrača na listu licenciranih za četvrto kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, a da bi uopšte mogao da računa na Lomića, bar za revanš, Partizan bi morao da ga „zavede“ u UEFA 24 sata pre prve utakmice sa BATE Borisovim.

Vremena je malo, zahtevi Marka Lomića prema Mordoviji, takođe, nisu mali, a pošto crno-beli već u ponedeljak jutro putuju za Belorusiju deluje da će u dvomeč baraža za plasman u grupnu fazu Lige šampiona bez dugo najavljivanog i priželjkivanog pojačanja.

http://www.mozzartsport.com/vesti/trka-s-vremenom-marko-lomic-neizvestan-bandalovski-opcija-za-levog-beka-u-borisovu/113190

Link to comment

ahahaha, lomić "prevario" vučelića.  :Hail:

 

Vučelić grmi: Lomić nas je prevario, što se mene tiče on neće doći u Partizan!

"On je u petak rekao svoje uslove na koje smo mi pristali, izgleda da nas je prevario", poručio potpredsednik Partizana

http://www.mozzartsport.com/vesti/vucelic-grmi-lomic-nas-je-prevario-sto-se-mene-tice-on-nece-doci-u-partizan/113216

 

sve u svemu, ima rok do 14h da sredi sa mordovijom svoje papire, inače ništa od transfera.

Link to comment

Lomic ocigledno nije pratio slucaj Lukovic kad je mislio da ce Rusi bilo sta da raskinu na svoju stetu.

 

usplahireni Vucela  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

obrni okreni uprava je kriva, stisli su se za < 50k i praktično odustali od lomare pre 10-tak dana ali im je u četvrtak došlo iz dupeta u glavu da bi forsiranje petrovića moglo skupo da ih košta

- lomara ih nije mogao vozati 10 dana, imali bi vremena da dovedu drugog levog beka

- sada šta je tu je videćemo da li je eventualnih 2 milke koje bi se mogle dobiti od prodaje petrovića, pod uslovom da se popravi za 80%, bilo vredno kockanja sa 10 milki koje su na dohvat ruke

Link to comment

Kako mi je drago sto je i vucelica neko zajebao.

 

Pravi se lud, ne kupuje beka,nervira nas sve a sad malo on neka vidi kako je.

 

Mda, eno ga izjeo testise od nerviranja, razmišlja da li da se ubije ili da se povuče u manastir.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...