Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lomić još nije raskinuo sa Mordovijom, ali je spreman za BATE: Mogu da debitujem za Partizan već u utorak

„Očekujem da će danas sve biti završeno i da ću kao slobodan igrač moći da potpišem ugovor sa crno-belima“, rekao je iskusni levi bek

 

Mislio sam da će se sve brzo završiti, međutim, iz Mordovije još nisam dobio raskid ugovora“, kaže Marko Lomić za Sportski žurnal i uverava da bi posao mogao da se okonča tokom nedelje.  „Očekujem da će danas sve biti završeno i da ću kao slobodan igrač moći da potpišem ugovor sa Partizanom. Ako se to desi do ujutru, Partizan će moći da će licencira u UEFA već za prvu utakmicu protiv Belorusa“.

http://www.mozzartsport.com/vesti/lomic-jos-nije-raskinuo-sa-mordovijom-ali-je-spreman-za-bate-mogu-da-debitujem-za-partizan-vec-u-utorak/113133

Link to comment

tw bruji o dišljenkoviću, i još jednom pojačanju

:blink:

 

U ala su sujeverni kod nas u upravi, misle da se plasman u LŠ mora overiti potpisivanjem Zvezdinog golmana.

Link to comment

U ala su sujeverni kod nas u upravi, misle da se plasman u LŠ mora overiti potpisivanjem Zvezdinog golmana.

ja ne verujem da je ovo tačno, teško da će dišljenković doći kod nas. a i zašto bi to sebi radio? u inostranstvu može sigurno više da zaradi a ovde bi imao samo problema, dovoljno je samo da vidi kako je stojković prošao.

Link to comment

ni Lomić još nije dobio raskid, a mi već dovodimo na angro.....sve je tu, ružna prošlost, bombe, crnci

 

u realnosti, u utorak verovatno igraju oni koji si ugrali i protiv Steaue. ako Kiza želi da nam poveća šanse neka gurne Banadlovskog na levog beka....Belorusima već curi voda na usta kad zamišljaju napade po našoj levoj strani.

 

inače mediji uglavnom nastavljaju po starom.....Lomić će zameniti Petrovića (bez nekog komentara njegovog učinka), ali uz obavezan dodatak da se u odbrani nisu istakli ni Balažic ni Fabrisio. pa govnari napišite jednom, neće vam ruka otpasti. mislim da su, ako izuzmemo pedofile, sportski novinari kategorija broj jedan na listi onih koji su opsednuti "decom".

Edited by Ted
Link to comment

ma to nije problem, kako se odrekao tako može i da ga vrati. a u Evropi valjda i nije bitan broj stranaca. pitanje je samo šta čovek ima u planu i da li je zaiteresovan. recimo, vrlo razumno bi bilo pozvati ga i pitati.

Link to comment

da li ti vladimire dišljenkoviću pristaješ da ti oprostimo tvoju ružnu prošlost?

 

@miloš

vrućina, raspust ubijamo vreme do utorka

:mellow:

Link to comment

Golman se kod ekipa pod pritiskom gotovo uvek kupuje kao proveren proizvod...Inace, stvarno ne mogu da se setim kog smo dobrog golmana imali iz nase skole (cak ni Curkovic i Borota nisu, mozda eventualno Shole)

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...