Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Jedna mala, sićušna razlika leži u tome što je Partizan uredno i zasluženo pogubio sve što je do sada odigrao u gostima. Kada ti se neko sklanja i pušta te da pobediš to bi obično trebalo da rezultuje tvojom pobedom.

 

Nisi me razumeo. Prva dva gola kakve je primio Partizan mogu komotno posluziti kao dokaz da je utakmica pustena ako vec neko time hoce da se bavi i tako da gleda, a svedoci smo da se Zvezdine utakmice tako gledaju. Onakva dva kiksa su spektakl a napravljena su na istoj utakmici. Naravno da su u pitanju kiksevi kakvi se desavaju, nadam se da ce se svi toga setiti i sutra kad Partizan ili Zvezda daju takav gol nekoj trapavoj odbrani. Mi se ponasamo kao da igramo najbolju svetsku ligu u kojoj igraju najbolji svetski igraci pa kad god neko zajebe odmah je prodao, a zapravo su ovakve greske manje-vise normalne za dunstere koji igraju po nasim ligama.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

sve to stoji. jedino što nije zajeb/greška kad neko igra 45 minuta pa onda prestane da igra. to je komedija.....a rekoste da su se i gledaoci na tekmi smejali. što ljudi obično čine kad gledaju komediju. problem je u tome što kad ljudi jednom vide komediju, očekuju da će je i dalje gledati. pa se onda smeju i tragediji, odnosno tim dusterskim zajebima i greškama.

 

mi smo sami sebi dali golove. ne samo prva dva, nego i treći, kada je Petrović izbacio tri igrača Voše ispred zaprepašćenog Fabrisija i zblanutog Živka.

Link to comment

novi vetrovi u humskoj

sve i da uđemo u lš tih 15+ miliona€ ima da prouzrokuju samo veći minus na godišnjem saldu

 

gugl tatjana rakas, nova fonansijska direktorka

:(

Link to comment

sve i da uđemo u lš tih 15+ miliona€ ima da prouzrokuju samo veći minus na godišnjem saldu

gugl tatjana rakas, nova fonansijska direktorka

:(

Astra banka, mobtel malverzacije...cccc...

 

Umesto na dugogodisnjoj robiji ona pronasla posao.

 

Srbija...

Link to comment

sve to stoji. jedino što nije zajeb/greška kad neko igra 45 minuta pa onda prestane da igra. to je komedija.....a rekoste da su se i gledaoci na tekmi smejali. što ljudi obično čine kad gledaju komediju. problem je u tome što kad ljudi jednom vide komediju, očekuju da će je i dalje gledati. pa se onda smeju i tragediji, odnosno tim dusterskim zajebima i greškama.

 

mi smo sami sebi dali golove. ne samo prva dva, nego i treći, kada je Petrović izbacio tri igrača Voše ispred zaprepašćenog Fabrisija i zblanutog Živka.

 

Problem je u tome sto takvi "ljudi" ne gledaju dalje od svog navijackog opredeljenja i nista vise. Kad je sve namesteno onda nista nije namesteno, to tako ide.

Link to comment

Astra banka, mobtel malverzacije...cccc...

 

Umesto na dugogodisnjoj robiji ona pronasla posao.

 

Srbija...

 

čekaj....ova ima "živu" optužnicu i oni je postavljaju za finansijskog direktora!!!!

Link to comment

Pa nije ovo švajcarska tede. :mad: Ovde ti treba čovek koji ume da se snađe, zna da pliva u tom nekom sistemu, ne drži se pravila ko pijan plota, flekisibiilan je i kreativan pri tumačenju slova tkz. zakona, uvek dovoljno vredan za kakav poslić sa strane...

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa nije ovo švajcarska tede. :mad: Ovde ti treba čovek.....

u pitanju je žena

 

reportovan si zbog mizoginije

:fantom:

 

 

red je da kompletiramo roster i u upravi. imamo osvedočenog ratnog zločinca za potpredsednika, snsovca za predsednika taj je 100% oštrio kašike, sa gospođom smo dobili nekoga iz sveta privrednog kriminala. i to kakvog.

 

još da nađemo nekog ekonoma da zameni gavrana što je otišao u penziju i svi smo tu.

Link to comment

meni samo nejasno koji mozak je doneo odluku da lukač može da ide, te da je živko linijaš opcija br. 1 ???

 

sve ostale odluke u prelaznom roku izuzev naravno fofane, podržavam.

Link to comment

meni samo nejasno koji mozak je doneo odluku da lukač može da ide, te da je živko linijaš opcija br. 1 ???

 

sve ostale odluke u prelaznom roku izuzev naravno fofane, podržavam.

 

Pa Lukač je tu ostao od prethodne uprave, ko god je ostao od prethodne uprave dobio je šut kartu  slobodu da bira novi klub ako postoji iole jedna alternativa na toj poziciiji.

Link to comment

meni samo nejasno koji mozak je doneo odluku da lukač može da ide, te da je živko linijaš opcija br. 1 ???

 

ja mislim da je to bio samo sticaj okolnosti. nakon sto se Lukac povredio Zivkovic je iskoristio sansu i branio dobro, pa je postao prva opcija.

 

da se Lukac nije povredio tada branio bi jos uvek, a Zivko bi sedeo na klupi ili bio prodat.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...