Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

tuta bi bio mnogo bolji kada bi poziciono bio tik iza abubakara, ali to onda otvara više rupa u rosteru nego što bi mogli da pokrpimo. a glede petrovića, mi odavno nismo imali ovako ofanzivnu postavu i tu odbrana trpi. mučeni petrović em nume em ne može sam, dođe abu, al meni to deluje više da bi ispoštovao kizaru nego što od tog ima koristi. fabrisio em je joga bonito, em ispomaže necu, pa tu onda sevaju rupe koje svaki kršteni tim pokuša da iskoristi, neki i uspevaju.

 

šteta za lomaru što nije došao bar 5 dana ranije. ovako ćemo necu gledati u batetu skoro sigurno.

 

sa lomarom ćemo imati opak prekid žile, on, fabrisio i medžik.

 

biće to sve ok.

:)

Link to comment

Lomara ima koliko godina? 31, 32? Po oranicama će moći da vuče na iskustvo a u Evropi nisam baš siguran. Mada od Petrovića ne može da bude gori sve i da hoće.

Link to comment

E u tome je i caka imamo apgrejd !

 

Pa čak kad je sa jedne ipo zvezdice na dve ipo opet je appgrejd. Brat lomara na adrenalin i svežinu ima da bude najbolji igrač mmw.

 

Tresce se musema :)

Link to comment

Dugo nisam komentarisao na topiku Partizana (jos duze na topiku Zvezde, ali tamo se nema sta komentarisati). Malo mi je neobicno da se uporedjuju Zvezdini i Partizanovi rezultati u ovoj sezoni obzirom na kvalitet protivnika. Partizan nije u prvenstvu izgubio na vrucem terenu u Novom Pazaru, drugi tim Partizana je izgubio tu utakmicu. Taj rezervni tim nije napravio nikakve rezultate u Evropi da bi se povlacile bilo kakve paralele. Drugi poraz je bio na gostovanju Vojvodini koja je bas u Evropi u gostima deklasirala protivnika koje je verovatno kvalitetniji od Zvezdinih i Partizanovih dosadasnjih protivnika u Evropi. Tako da je veci neuspeh neresen rezultat Zvezde protiv novog ligasa iz Gornjig Milanovca (ako nisam nesto pogresio), nego poraz sa drugim timom od ekipe iz gornjeg dela tabele, te poraz od ekipe koja je deklasirala Samp u Genovi ... nisam u toku, ali namestanja je uvek bilo, ako se previse koncentrisete na to, necete imati vremena za fudbal

Link to comment

kaj zezate, lomic je bio bas dobar poslednji put kad je bio ovde. ok, bilo je to pre 5 godina ali nema poredjenja s rnom i slicnim stetocinama.

 

mrdja, pisi cesce.  :thumbsup:

Link to comment

A sto si ti crni djordje promenio avatar sta sam ti ono rekao.

Bozibova vracam kad bude poceo da daje golove jacim protivnicima od metalca i jagodine.

Link to comment

e dobro, izgleda da se razum nije u potpunosti evakuisao iz uprave. a ako su oni Vazurini "Nemci" još uvek zainteresovani za Petrovića mogli bi i da ga prodamo, kad su za Koju legle pare, daće neka budala i za ovoga.

 

ja sam ubeđen da oni nisu hteli da dovode nikoga na levom beku, ali je ovo onaj od retkih slučajeva kada ih "ljubimac" naprosto natera da nešto urade, jer se istina ne može sakriti kad svaka tekma ide živo u prenos. ćutanje novinara i potenciranje da su neki drugi krivi i krivlji nema efekta, jel ipak značajan procenat gledalaca i navijača ima očuvano čulo vida. tu priču bi mogli da prodaju samo u ustanovama za slepe. ovde imamo i sreću što otac igrača nije neko mudo, pa ne postoji imeratriv igranja uprkos zdravoj pameti. a ako ćemo iskreno, Neca je još gori na svojoj poziciji nego što je Babo na svojoj.

 

u svakom slučaju, nadam se da je Lomić dobrog zdravlja i da više nećemo gledati ono čudo. verujem i da će Fabrisiju da bude lakše i da će samim tim da igra bolje.

 

optimalno bi bilo još dva pojačanja. zadnji vezni i jedan napadač.

Link to comment

koji igrači su najrealnija kupovina zadnjeg veznog i egzekutora po tebi ?

 

edit: ne bih da ljutim kumsa :D ali preko interneta opet kruže priče o džonatanu da se čeka prolazak protiv BATE da ga potpišu i ipak stave na mesto zadnjeg veznog, apropo izjave božinova da on (džonatan) ipak može da igra na tom mestu, i da ga na treninzima u zemunelu već odavno i probaju na toj poziciji.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...