Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ovo je nadrealno, komsije dolaze da nas zezaju jer smo eto izgubilii posteno od sinoc boljeg tima . Kapiram da je nekom neshvatljivo da protivnik oba poluvremena odigra u istoistom ritmu, ali opet...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Uzas, jebemti, navijaci jednog kluba zajebavaju navijace rivala [nakon sto su ovi to isto radili samo dan prije]. Mislim da nikad nije zabiljeveno u istoriji. Stvarno propade forum :cry:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fabrisio aj što se okliznuo nego je prestao da trči da je otrčao do gol linije možda bi i spasao. 

 

Potpuno nadrealno, vrtim snimak iznova i iznova i pokusavam da ga skapiram. U poslednje tri utakmice primili smo 6 golova i protivnik je imao bar 10ak 1na1 prilika za gol. Jezivo.

Link to comment

Da smo mi nekome dali ovakve golove kakve je Partizan veceras primio ne bi nas ni Metlok spasio optuzbe da smo kupili utakmicu.

 

S druge strane, iskazao se Voshin igrac sa brojem 15 koji se ubio od trcanja da sjebe ofsajd zamku sopstvene ekipe i dovede Oumarua u ispravnu poziciju da da prvi gol. :lolol:

 

Naše™ dualno rukovodstvo istovremeno i kupuje i prodaje utakmicu :isuse:

Link to comment

@gevras...
Bez tvojih glupih doskocica bi svakoko propao!

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Uzas, jebemti, navijaci jednog kluba zajebavaju navijace rivala [nakon sto su ovi to isto radili samo dan prije]. Mislim da nikad nije zabiljeveno u istoriji. Stvarno propade forum :cry:

 

Uz tu tanku, gotovo neprimetnu razliku da zajebancija na jednoj strani dolazi posle tri prelaza u pet utakmica, uz tri crvena kartona za protivnike i tri dosuđena penala. Pobednički toloniz kakav ni Ivan Ćurković ne bi ubeležio, uz samo dva glatka poraza zabeležena, gle čuda, u Evropi.

 

Na drugoj strani imaš učinak 3-0-2, uz dva fasovana crvena kartona i dva dosuđena penala za protivnike od kojih jedan nosi kandidaturu za najsmešnije dosuđen penal u sezoni. U Evropi, gle čuda, četiri utakmice bez poraza. Tako da me živo interesuje gde tačno leži podloga za tu silnu zajebanciju.   

Link to comment

Uz tu tanku, gotovo neprimetnu razliku da zajebancija na jednoj strani dolazi posle tri prelaza u pet utakmica, uz tri crvena kartona za protivnike i tri dosuđena penala. Pobednički toloniz kakav ni Ivan Ćurković ne bi ubeležio, uz samo dva glatka poraza zabeležena, gle čuda, u Evropi.

 

Na drugoj strani imaš učinak 3-0-2, uz dva fasovana crvena kartona i dva dosuđena penala za protivnike od kojih jedan nosi kandidaturu za najsmešnije dosuđen penal u sezoni. U Evropi, gle čuda, četiri utakmice bez poraza. Tako da me živo interesuje gde tačno leži podloga za tu silnu zajebanciju.   

Uz jedan prelaz  -_-

 

Pa jebiga, mozes tako gledajuci izvjestaje sa utakmica na FlashScoreu da konstatujes kako je sve namjesteno, al jbg, cinjenica da osim utakmice sa OFKom sve spada u relativno normalna dogadjanja bilo gdje, a ne samo u JSL. 

 

Al dobro, kapiram, necu vise jer nema potrebe da ovo preraste u nesto osim podjebavanja. Ako sam pretjerao izvinjavam se.

Link to comment

Nikakvo nameštanje ja ne pominjem, samo pokušavam da dokučim šta je to u Partizanovom učinku u prvih pet kola povod za zajebanciju? Još nisu uzeli bod u gostima a ono što su uzeli kod kuće uzeli su protiv glavnih kandidata za ispadanje iz lige - ali ajde da ih zajebavamo da im se protivnici sklanjaju. Pa jebiga, Zvezdina statistika je trenutno daleko kredibilniji izvor za zajebanciju tako da bi bilo pošteno da njeni navijači sačekaju da Partizan krene u svoj magični niz ako već hoće da podjebavaju na istoj osnovi. Ako baš mora odmah sad da se uzvrati nekim podjebavanjem, onda bi trebalo izvući nekog drugog keca iz rukava, nije da nema materijala.

Link to comment

Nikakvo nameštanje ja ne pominjem, samo pokušavam da dokučim šta je to u Partizanovom učinku u prvih pet kola povod za zajebanciju? Još nisu uzeli bod u gostima a ono što su uzeli kod kuće uzeli su protiv glavnih kandidata za ispadanje iz lige - ali ajde da ih zajebavamo da im se protivnici sklanjaju. Pa jebiga, Zvezdina statistika je trenutno daleko kredibilniji izvor za zajebanciju tako da bi bilo pošteno da njeni navijači sačekaju da Partizan krene u svoj magični niz ako već hoće da podjebavaju na istoj osnovi. Ako baš mora odmah sad da se uzvrati nekim podjebavanjem, onda bi trebalo izvući nekog drugog keca iz rukava, nije da nema materijala.

Err, ali nije povod za zajebavanje bilo eventualno Partizanovo namjestanje, nego, hm, takve zajebancije na Zvezdin racun, pa je ovo 'vracanje istom mjerom'. Mislim, kapiram da je to malo djetinjasto ali prosto, makar u mom slucaju, a prilicno sam siguran i u vecini ostalih, to je bila motivacija. 

 

Ali kazem, kapiram da je malo dosadno i djetinjasto i izvinjavam se ako sam pretjerao. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Cestitke Vojvodini na vise nego zasluzenoj pobedi.

 

Igrali smo bledo, slabo, kikserski, sto je veci razlog za brigu nego gubitak tri boda protiv dobre i veoma motivisane ekipe, a uz to smo i dobro prosli, vrlo lako mogli smo da popijemo petardu.

 

Generalno, tesko je igrati kada se brzo prime 2 gola (i to kakva - retardiranje Petrovica i Fabrisija, a zatim i Zivkova golmanska bravura), nadam se samo da ce ovo uneti dodatnu dozu ozbiljnosti u predstojece duele sa Bate Borisovim koji su nam, bez preterivanja, tacka na kojoj se lomi krecemo li putem kakve-takve ekonomske sigurnosti ili tavorimo odnosno upadamo u rupu gde nas cekaju komsije sa druge strane brda.

 

Jos jednom bravo za Vosu i sve najbolje u kvalifikacijama za LE.

Link to comment

Cestitke Vojvodini na vise nego zasluzenoj pobedi.

 

Igrali smo bledo, slabo, kikserski, sto je veci razlog za brigu nego gubitak tri boda protiv dobre i veoma motivisane ekipe, a uz to smo i dobro prosli, vrlo lako mogli smo da popijemo petardu.

 

Generalno, tesko je igrati kada se brzo prime 2 gola (i to kakva - retardiranje Petrovica i Fabrisija, a zatim i Zivkova golmanska bravura), nadam se samo da ce ovo uneti dodatnu dozu ozbiljnosti u predstojece duele sa Bate Borisovim koji su nam, bez preterivanja, tacka na kojoj se lomi krecemo li putem kakve-takve ekonomske sigurnosti ili tavorimo odnosno upadamo u rupu gde nas cekaju komsije sa druge strane brda.

 

Jos jednom bravo za Vosu i sve najbolje u kvalifikacijama za LE.

Realno uslovi za petardu su se stekli posle iskljucenja jedinog igraca sredine koji igra u oba pravca( i to u situaciji kada juris rezultat)! Rezultat 3:2 je po meni realan odnos snaga od sinoc ...

 

p.s. Kupovina kvalitetnijeg golmana je najbezbolnija promena u timu u ovom trenutku

Link to comment

 

 

p.s. Kupovina kvalitetnijeg golmana je najbezbolnija promena u timu u ovom trenutku

 

Zadnji vezni je nešto urgentno za sva takmičenja, a ovo što imamo biće uskoro opterećeno kartonima i gustim rasporednom utakmica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...