Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Gde li je sad Petrović BlackGeorgeu?

 

prvobitno si napisao da je "petrović kamenovan" pa si editovao post u "Gde li je sad Petrović BlackGeorgeu?" 

 

zašto to radiš? odgovor " u mislima" ne važi za tvoj editovani post. 

Link to comment

Da smo mi nekome dali ovakve golove kakve je Partizan veceras primio ne bi nas ni Metlok spasio optuzbe da smo kupili utakmicu.

 

S druge strane, iskazao se Voshin igrac sa brojem 15 koji se ubio od trcanja da sjebe ofsajd zamku sopstvene ekipe i dovede Oumarua u ispravnu poziciju da da prvi gol. :lolol:

Link to comment

Koji razlog bih imao da stavim da je kamenovan??? Tako bih lagao a ja se takvim stvarima ne bavim.

 

Sigurno si pod stresom od utakmice, zaleteo se da postujes u naletu emocija, ispalio se. No big deal, samo nema potrebe za paranojom i teorijama zavere.

Link to comment

Ocito si propustio sinocne bravure na komsijskom topiku sa sklanjanjem ruku prilikom penala i sklanjanjem cuke za visi cilj. Bolje i nemoj da citas jer kad ti je ovo neprijatno sta bi tek na to rekao...

Link to comment

jebes fudbal, forumski zvezdasi izdominirali topikom.

 

bilo bi lepo da modovi pobrisu ta sranja, neprijatno je to citati.

 

A dobro jbg, pre neko veče je tako bilo na našem™. Šta sad, registrovao si se juče na PPP pa si iznenađen?

 

Podeli se par kratkih banova, taman da zainteresovane strane stignu na sledeći blizanački kleš, i tako u krug.

Link to comment

Koji razlog bih imao da stavim da je kamenovan??? Tako bih lagao a ja se takvim stvarima ne bavim, već samo humorom. Nekada je dobar, a nekada loš.

 

Sigurno sam pod stresom od utakmice, zaleteo sam se i postujem brzopleto pa editujem. No big deal, samo nema potrebe za paranojom i teorijama zavere, smiriću se valjda uskoro.

 

ok, nadam se da će biti sve u redu. :)

Link to comment

Da smo mi nekome dali ovakve golove kakve je Partizan veceras primio ne bi nas ni Metlok spasio optuzbe da smo kupili utakmicu.

 

S druge strane, iskazao se Voshin igrac sa brojem 15 koji se ubio od trcanja da sjebe ofsajd zamku sopstvene ekipe i dovede Oumarua u ispravnu poziciju da da prvi gol. :lolol:

Mada, i golman vojvodine je prilicno sumnjiv. Kod prvog gola oumarua kao da se namerno bacio u suprotnu stranu a da pritom ni ruke nije valjano ispruzio, dok je kod drugog gola jednu nejaku loptu odbio pravo protivnickom igracu na nogu.

Link to comment

Jedna mala, sićušna razlika leži u tome što je Partizan uredno i zasluženo pogubio sve što je do sada odigrao u gostima. Kada ti se neko sklanja i pušta te da pobediš to bi obično trebalo da rezultuje tvojom pobedom.

Link to comment

Fabrisio aj što se okliznuo nego je prestao da trči da je otrčao do gol linije možda bi i spasao. Balažic je imao onaj sramotno izgubljeni duel za gol Steaue. Ipak je Petrović iks faktor te odbrane.

Ninković je psihopata, sinoć je počeo da pravi sranja a još se nije ni zajapurio.

Link to comment

Ovo je nadrealno, komsije dolaze da nas zezaju jer smo eto izgubilii posteno od sinoc boljeg tima . Kapiram da je nekom neshvatljivo da protivnik oba poluvremena odigra u istoistom ritmu, ali opet...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...