Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgleda da nikog ne interesujemo, ni pedeset navijača Zvezde na ovom topiku u poslednjih par sati.

Ko je ikad rekao da nas ne interesujete

Link to comment

nije nikakvo opravdanje ali namestilo se i da su nam prva dva gostovanja ona koja su najzajebanija, Pazar i NS. jedno smo odigrali sa rezervama, u drugom nas je protivnik pregazio. primili 6 golova, što je nedopustivo.

 

večeras smo izgubili zato što nismo imali odgovor na agresiju Vojvodine, oni su pritisli a mi odgovorili povlačenjem i greškama. primili smo dva brza gola iz jedne jedine šanse koju, da bude još gore, nisu stvorili igrači Voše nago naši. drugi gol je golmanov, ono nije smelo da prođe nikako.

 

oni su napadali uglavnom po strani gde su Petrović i Fabrisio, i svaka razumna ekipa će to da radi. kad vidiš otvorena vrata jednostavno prođeš. razloge za dalje držanje Petrovića u ekipi ne bi mogli više da pronađu ni članovi njegove uže porodice. dečko naprosto nema pojma, odnosno nema kvalitet za ovaj nivo takmičenja. ako ništa, bolje je i da Bandalovski to pokriva dok se ne pronađe trajnije rešenje.

 

Fabrisio takođe skandalozan, loše procene, rizična dodavanja, loše postavljanje.

 

pobeda Voše čista kao suza, jedino mogu da žale što nas nisu poslali na patos, a lako su mogli.

Link to comment

Izgleda da nikog ne interesujemo, ni pedeset navijača Zvezde na ovom topiku u poslednjih par sati.

 

Преузели пелцер од Симовића.

 

 

pobeda Voše čista kao suza, jedino mogu da žale što nas nisu poslali na patos, a lako su mogli.

Колика је била квота на 5+? :fantom:

Link to comment

Pobedio bolji.vidim par obraz djon retardiranih navijaca zvezdocke me spominju..odjeb nesrecnici!

Не капираш ништа и то је проблем. 

Link to comment

inače vidim po izveštajima nekih novinara da je Fabrisio kriv i za treći gol. jeste loše reagovao, ali ne bi ni bio u situaciji da reaguje bilo kako da onaj mamlaz nije kreirao Vošinim napadačima gol šansu. to je valjda onaj novinarski impuls da su stranci krivi i za ono što jesu i za ono što nisu. sa druge strane "naša deca" imaju kredit, čak i kad su debili. a ovaj i nije dete, čini mi se da ima 23.

 

btw. meni se čini i da bi taj Fabrisio bio bolji da nema Petrovića koga mora da ispomaže. stara priča, svake jebene godine mora da bude barem jedan igrač neshvatljivo lošeg kvaliteta koji iz misterioznih razloga mora da igra. pošto Kiza definitivno nije slep, a nije ni dunster, jedino objašnjenje jeste da ovaj mora da mu igra jer su tako smislili odozgo. nema drugog objašnjenja.

Edited by Ted
Link to comment

Meni je drago što je kvalitet lige u porastu, neće Crvenoj zvezdi biti lako u Novom Sadu. :fantom:

Pogotovo će biti nepredvidiva kvota za "Vojvodina ne prelazi centar u drugom poluvremenu".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...