Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne verujem se povredio....bio je los, kao i ostatak ekipe. jedino su Balazic, Vulicevic i Abu odigrali, ostali nista, a Petrovic i Fabrisio skandalozno.

 

Koliko god da je bio los, bio je par klasa iznad magije. Napravio bi jos par sansi do kraja.Gurnuo je dve lopte za gol u drugom, al je jednom debeli Boza pocetnicki usao u ofsajd, a drugi put je Babo reagovao poput  puza kvadriplegicara.

Link to comment

Sudija je kreten totalni, za šta je sve on delio kartone, pa to nema ni u crtanom filmu. Naročito mi je upečatljiv Ožegovićev karton, čovek stoji i ne pomera se, igrač Partizana naskače preko njega, sudija mu daje karton. Ludilo.

 

Partizan ima dosta problema na nekim mestima u timu, ali mislim da je golman najveći. Meni se Živković (golman) ništa ne dopada, prosek koji brani ono što bi i drugi odbranili, prima ono što bi i drugi primili, a ume i da kiksa i pogrešno ceni. . Isto tako mi se ništa ne sviđa ni ovaj Brazilac štoper, kiksara i tempirana bomba sa lošim karakterom. Božinov mi se, sa druge strane, dopada, ali mora da bude agilniji i konkretniji, ovako je stalno nešto nedorečen. Za neke druge su čaršavi već napisani, ne bih imao šta da dodam.

 

U Vojvodini je Ožegović stvarno dobar i ima potencijal, Puškarić ubedljivo najgori na terenu već treću utakmicu kako ga gledam. Golman isto veoma tanak, potencijalna katastrofa u najavi. 

Link to comment

Imate razloga da nas zajebavate, josh jednom se dokazalo da su prelazi 1-2, 2-1 ... nesto sasvim normalno i ocekivano

Jes, meni sad baš teško zbog vašeg poraza :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...