Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Kumse, daj onaj link gde se logujes preko fejsa na radijus vektor, ako ima tamo rtv?

guglaj tv svuda radijus vektor

na šljaci sam/telefonu

 

:)

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Veruj me. Zar bi vas lagao :)

 

Ja sam gledao sve derbije prosle godine i postojala je znacajna razlika u zelji medju nasim igracima.

Usput nam je Zvezda dala dva neregularna gola ali smo to precutali. Naravno kad je Partizan pobedio 0:4 u Novom Sadu i bio cist penal za Vosu tu je palo nekoliko saopstenja.

Scepanovic ti je fudbalska verzija SNS Babica. Nema intervjua u kojem ne hvali svoje velike sportske prijatelje Kokezu i Terzicu. Njih dvojica su cesce na stadionu od mene.

Pola tima je bio spreman da proda Zvezdi.

 

Da ne govorim o sumnjivim rezultatima tokom proleca. Kada je svaki klub koji je izgubio od Zvezde u sledecem kolu ili kolu posle toga izvojevao ubedljivu i iznenadjujucu pobedu u Jagodini i Novom Sadu.

Nismo toliko puta izgubili kod kuce u zadnjih 5 sezona ukupno.

Slucajno ili ne procenite sami.

Одлична најава за утакмицу вечерас. -_-

Link to comment

Video sam da pojedini mediji najavljuju lukica umesto jevtovica. Zasto on ne igra? Ko ce sada da igra zadnjeg bezveznog? Opet jadni brasanac :(

 

Kums, hvala! Nasao sam! Samo jos da prenos nije na rtv2...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ovo sto si napisao ako je stvarno tacno, onda je to jako tuzno za klub kao sto je vojvodina. Ona je za mene uvek imala respekt, jos dok je bio sfrj smatrao sam ih veoma ozbiljnim klubom u rangu sarajeva, zelje, veleza, odmah za velikom cetvorkom. I sada da vam neki lik u upravi glumi potrcka celnicima drugog kluba....pa sta cekate? Najurite ga.

 

Ja jesam protiv Scepanovica ali, budimo realni, moze li neki klub terati kontru sns-u? Vidi pod kkp i zamisli koliko bi fkv bila lakse ugusena.

 

Kakva je reakcija simpatizera kad klub pocne da se inati sa vrhom drzave? Pogledaj temu kkp na ovom forumu i prebroj koliko forumasa podrzava nastavak inacenja a koliko bi podrzalo dolazak nove uprave (citaj: sns). Rekao bih da je ovih drugih vise.

 

"Nema veze kolika je cena, klub treba podrzavati i kad gubi i kad ispadne u nizi rang" - potpuno se slazem sa ovim ali pogledajmo kako to u praksi izgleda. KKV ispadne u nizi rang pa se na njenom mestu pojavi NISV (sa podobnom upravom) i na stari klub svi zaborave. Slican slucaj je i sa KKCZ/FMP

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...