Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pisao im to onaj isti što je pisao debilno saopštenje na zvaničnom sajtu FKV nakon finala fudbalskog kupa 2011 kad je Ivicu Dačića poredio sa svinjom koju treba klati jer je navodno ministar policije kriv što je utakmica finala kasnila jer je policija maltretirala navijače firme iz NS kad su dolazili u Bgd (ovi bili pijani i flašama kroz prozore autobusa gađali parkirane automobile).

Posle se iz FKV izvinjavali kratkim saopštenjem kako je taj "pisac" ostao bogalj nakon bombardovanja, a u klubu je volonter pa ga malo ponele emocije žala za neosvojenim kupom.

 

Isti rukopis tad i sad, tip je patološki grobaromrzac.

 

 

Hmmmm...u stvari Dacic jeste sikanirao navijace. Put od NS do BG je trajao 4 sata. 6000 ljudi je maltretirano. I nije im dozvoljeno da udju na stadion do pocetka utakmice. Klub je reagovao i pocetak lopovluka na tom kupu je kasnio nekih pola sata. Znam jer sam bio jedan od tih 6000.

E sad to sto vama ne svidja kada neko kritikuje vase sponzore to je vas problem :)

 

?

Otkud to da je vama i vojvodina prijateljski klub? Ko vam je "veza" u vojvodini?

 

Jeste. Od kad je Scepanovic postao predsednik Vosa je pala na niske grane filijale.

Dok se on popeo na visoke grane Predsednika saveza.

Mrzi me da kuckam ali smo se prosle godine tokom proleca svojski trudili (sa Jagodinom) da pomognemo Vucicu da ostvari svoje zelje. Plus smo im dali lakih 6 bodova.

Prodali smo Ivanica jos u junu (za smesne pare + sponzore) ali je decko imao dovoljno pameti da im kaze ne.

Ove godine sledi isti scenario.

Edited by Nevernik
Link to comment

A daj opet si se naljutio. Koliko god puta da se pomene ta tema :D

Naprotiv, dikutujem sa normalnim ljudima, nema ljutnje uopste

I tako je prezvakana tema 100 puta, a nece se nista desiti kao i do sada

Link to comment

Naprotiv, dikutujem sa normalnim ljudima, nema ljutnje uopste

I tako je prezvakana tema 100 puta, a nece se nista desiti kao i do sada

 

Šta se neće desiti?

Link to comment

I vas cemo dobiti iz 2-1. ;)

 

Zatvorili smo mi i Metalac, ali su se oni zajebali i nisu poveli u prvom poluvremenu. Sjebali nam koncepciju. :(

Edited by MiddleClass
Link to comment

Jbt, pa ko ostaje njima jos nezatvoren? Mi, Metalac i Novi pazar samo?

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

 

 

Pa mi moramo da kupimo jos 4-5 igraca jer sve moramo da pobedimo do kraja.

 

 

Kumse, daj onaj link gde se logujes preko fejsa na radijus vektor, ako ima tamo rtv?

Link to comment

Jebiga Veliki Vodja preuzeo vas model poslovanja i podigao ga na visi nivo.

Malo ga jebe to sto je FK dosta ozbiljniji od KK podruznice ali to ce se sve sa vremenom iznivelisati.

Link to comment

Sad me zivo interesuje kad igrate protiv zvezde, pa da i to pogledam.Da uporedim kako cete se truditi, jer i dalje ne verujem da ste njihova filijala :D

Link to comment

I vas cemo dobiti iz 2-1. ;)

 

Zatvorili smo mi i Metalac, ali su se oni zajebali i nisu poveli u prvom poluvremenu. Sjebali nam koncepciju. :(

Stavili obezbedjenje ispred svlacionica(terzina zalba posle meca) i trudili se na terenu maksimalno (kuknjava Ibanjeza posle meca), znaci i ne treba mnogo uloziti za solidan rezultat protiv vas ...

Edited by Geo
Link to comment

Sad me zivo interesuje kad igrate protiv zvezde, pa da i to pogledam.Da uporedim kako cete se truditi, jer i dalje ne verujem da ste njihova filijala :D

 

Baci pogled na prošlogodišnje.

Link to comment

Sad me zivo interesuje kad igrate protiv zvezde, pa da i to pogledam.Da uporedim kako cete se truditi, jer i dalje ne verujem da ste njihova filijala :D

 

Veruj me. Zar bi vas lagao :)

 

Ja sam gledao sve derbije prosle godine i postojala je znacajna razlika u zelji medju nasim igracima.

Usput nam je Zvezda dala dva neregularna gola ali smo to precutali. Naravno kad je Partizan pobedio 0:4 u Novom Sadu i bio cist penal za Vosu tu je palo nekoliko saopstenja.

Scepanovic ti je fudbalska verzija SNS Babica. Nema intervjua u kojem ne hvali svoje velike sportske prijatelje Kokezu i Terzicu. Njih dvojica su cesce na stadionu od mene.

Pola tima je bio spreman da proda Zvezdi.

 

Da ne govorim o sumnjivim rezultatima tokom proleca. Kada je svaki klub koji je izgubio od Zvezde u sledecem kolu ili kolu posle toga izvojevao ubedljivu i iznenadjujucu pobedu u Jagodini i Novom Sadu.

Nismo toliko puta izgubili kod kuce u zadnjih 5 sezona ukupno.

Slucajno ili ne procenite sami.

Link to comment

Ovo sto si napisao ako je stvarno tacno, onda je to jako tuzno za klub kao sto je vojvodina. Ona je za mene uvek imala respekt, jos dok je bio sfrj smatrao sam ih veoma ozbiljnim klubom u rangu sarajeva, zelje, veleza, odmah za velikom cetvorkom. I sada da vam neki lik u upravi glumi potrcka celnicima drugog kluba....pa sta cekate? Najurite ga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...